• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser9025

Guest
Milý Jurášku,stihomamem skutečně netrpím,nebo jsi jiného názoru? Co se tvých banu týče,tak já s čistým svědomým mohu říci,že my Tě nenahlásili ani jednou,pokud máš pochybnosti,klidně si vyžádej u supportu,máš moje svolení. 5088 to tam mohl napsat,ale konkrétně ON se tam nepřihlásil...a to vím,zcela určitě,protože i vím,KDO se tam přihlásil.
 

DeletedUser

Guest
Hele Ivo já netvrdím že jsi to byla ty,ale že víš za co jsem to dostal takže pro upřesnění za odkaz fotky a za narciska,podívej se já nevím zda se tento hráč tam přihlásil ale podle toho co je napsáno ve zprávách tam byl proč by psal odhlaš se pořád mě to vyhazuje jo už je to ok???Trochu divné ne?Nebudu se tu nijak dohadovat ono kdyby Dominika nevyhodili tak jsme se to nikdy nedozvěděli,je jasné že ale četl jeho zprávy protože na náš pondělní útok byli hráči na které jse mělo jet dokonale připraveni a ještě jse ti chlubili jako Selda
 

DeletedUser9025

Guest
Není oslovení jménem porušení osobní ochrany,když muj nick ve hře je DOLI80 :)))))
Selda se tím chlubil,ale ban dostal 5088,to je divný,ne? Přeci podle IP adresy musí vědět,že zrovna on tam nebyl....a ty zprávy asi tedy NĚKDO četl,i když na vaše poslední utoky,co jste se na nás chystali, jsme byli připraveni vždycky...ono utočit bez ohnivek na birky...uznej,to není utok hodný velký Plague.
 

DeletedUser

Guest
No nevím kdo na vás útočil jen čluny,ale tím se nikdo nechlubil:D no nevím zda se to dá poznat IP dneska máš přeci nejenom pevný net ale i mobilní,spíš je to tím že každý počítač má svůj Mac,takže pak ti nepomůže milion IP adres,toto neošidíš a suport vidí že z toho počítače se přihlašuješ jen ty nikdo jiný,možná se mýlím ale je to jak mobilní tel.můžeš měnit simek kolik chceš ale přístroj se vždy přihlásí svým ID číslem.
 

DeletedUser9025

Guest
[report]4de00fd14410a52385d59b82cf1ce507[/report] třeba tady a není jediný,ale řešíme 5088 a ten byl vyloučen neprávem.Asi není co dodat
 

DeletedUser

Guest
Tak nevěřím že kdyby byl hráč nevinej dostal by stopku,to je můj názor,vysvětli mě proč se ve zprávě obrací na Dominika at se z toho účtu odhlásí že ho to vyhazuje?Trochu divny nemyslíš.
 

DeletedUser

Guest
ty porad nechapes ze oni nemuzou dat ban bez primeho dukazu a podle nemeckejch pravidel supportu nelze udelit ban na zaklade zpravy
(mohl by ho dostat kdyz by mu napsal o heslo) ale to neudelal to v te zprave nikde neni a kazdej to vi ze on mu svoje heslo dal dobrovolne a bez toho aby si o nej musel rikat takze pokud ti napisu osobni zpravu se svim heslem musis dostat taky ban... (na tomdle zaklade dostal hrac 5088 ban) chapes nebo budeme pokracovat v mongolstine?
 

DeletedUser

Guest
Jurašku: hoď sem prosím tě celý jejich rozhovor, ať se mohou zasmát i ostatní
 

DeletedUser

Guest
No myslím že jsi to četl ne?V duchu si jen pánové odpovězte na jednu otázku,kdyby se tohle stalo vám ve vaší alianci jak by jste reagovali,neptám se vás na odpověď jen se nad tím zamyslete,pro hráče curtaka,zrovna v té zprávě píše 5088 o tobě ať tě Dominik kontaktuje cituji......
5088 dne 30.08.12 v 19:16 hod.
ok vlastně si prošel jen vedeni ali by mělo male přani napiš hrači curtak on ti to vysvětli chce se podivat k plagui na forko než přejdeš


Takže o tvé férovosti bych raději pomlčel:D
 

DeletedUser

Guest
My jsme znechuceni, pač se to může stát každému. Takového supporta nechceme, mažeme účty.
Jasně, supporta který hlídá pravidla nikdo nechce, hlavně ne tlupa podvodníků... popř. jejich následovníků neschopných posoudit situaci nezajujatě..
řvete po nezpochybnitelných důkazech, přitom ochotně zpochybníte i slunce na obloze..
 

DeletedUser9025

Guest
Jasně, supporta který hlídá pravidla nikdo nechce, hlavně ne tlupa podvodníků... popř. jejich následovníků neschopných posoudit situaci nezajujatě..
řvete po nezpochybnitelných důkazech, přitom ochotně zpochybníte i slunce na obloze..

takže podle tebe jsme všichni do jednoho podvodníci? podle jakýho klíče si nás tak zařadil,smím-li se zeptat? pokud Ti tedy nevadí na to odpovědět...a když snad náhodou odpovíš, můžeš tak učinit přímo a bez najkých vedlejších řečí?

No myslím že jsi to četl ne?V duchu si jen pánové odpovězte na jednu otázku,kdyby se tohle stalo vám ve vaší alianci jak by jste reagovali,neptám se vás na odpověď jen se nad tím zamyslete,pro hráče curtaka,zrovna v té zprávě píše 5088 o tobě ať tě Dominik kontaktuje cituji......
5088 dne 30.08.12 v 19:16 hod.
ok vlastně si prošel jen vedeni ali by mělo male přani napiš hrači curtak on ti to vysvětli chce se podivat k plagui na forko než přejdeš


Takže o tvé férovosti bych raději pomlčel:D

Stále dokola ,opět si dal celý rozhovor :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Takže, kolegové, tady máte pravidlo, které několikrát za sebou hrubě porušujete! Do jednoho!

§6 Vložení příspěvku
• Snažte se vyvarovat citacím dlouhých příspěvků. Chcete-li citovat nějaký delší příspěvek, vložte vždy jen část daného příspěvku, které se citace týká či citaci vložte do spoileru. Totéž udělejte je-li součástí citace obrázek nebo video.
• Necitujte příspěvek, který se nachází bezprostředně nad vaší odpovědí, není-li to nezbytně nutné. Odpovídáte-li konkrétnímu uživateli, můžete místo citace uvést jméno uživatele, kterému odpovídáte.

Kdo bude chtít, nechť se přihlásí a já mu do PM napíšu jak přesně to má dodržovat + možná příjde i nějaké překvapení v podobě napomenutí za opakované nerespektování Pravidel fóra!

Dále reaguji na citace, které se objevili v příspěvcích hráče ShadowCZ.
Zde cituji pravidla specielně pro Tebe:

§2 Komunikace
• Je zakázané kritizovat na foru práci či postupy členů Grepolis Teamu, v případě nespokojenosti s jejich prací, napište na support. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis Supportu žádejte delegaci ticketu na někoho z vedení hry.

Tak, teď mi prozraď/te, co nechápeš/te na těchto pravidlech, abych vám je mohl prostřednictvím PM osvětlit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takže se tu rozjela zajímavá debata a aby nedošlo k tomu, že se dozvíme že operátoři hry udělují BANy na základě pouze doměnek, tak tuto debatu ukončíme citací paragrafů. Ty by si měli, ale hlavně i ty ostatní, přečíst hlavně operátoři hry.

Jinak vyjádření člena ali Plague je zajímavé, my jsme podvodníci a noni jsou svatoušci. Proto končíme a jdeme jinam, my s takovými svatoušky hrád odmítáme.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ohledně Rebeliova příspěvku-Jedná se o to, že většina z vás cituje okamžitě každý příspěvek, na který reaguje... a navíc, tu jsou samé doubleposty (viz. ty 2 příspěvky doli80 a ty dva tvé cca 1-2 stránky zpět).
 

DeletedUser9025

Guest
znamená to tedy,že když reaguji na něco,co chci,aby bylo zřejmé, k čemu to je,nesmím citovat a reagovat v diskuzi moc brzy?? to je taky v pravidlecch? že bych něco přehlédla???
 

Thasoss

Grepolis tým
Není problém dát citaci do spoileru a nebo odcitovat jen malou část příspěvku, či citaci vůbec nepoužít a napsat prostě jen jméno hráče na kterého reaguješ a potom reakci. Též není snad problém reagovat na 2 příspěvky v jednom-není potřeba napsat jeden post a o několik minutek později další (chápáno jako doublepost), stačí jeden příspěvek-reaguješ na 1. příspěvek a reakci na 2. oddělíš třeba dvěma řádky ;) Nikdo tu nemluví o tom, že nesmíš použít citaci a nebo reagovat moc brzo.
 

DeletedUser

Guest
Tak tohle to mi zase ujistilo, že na fórum psát již nebudu, totoje poslední příspěvek který dávám, protože reagovat na příspěvky a mít přesně nalinkováno, že smí mít je tolik a tolik, to už hraničí ze šikanací. Ještě že neřeknete že příspěvek múže mít 300 znaků, mezera je také znak.

Domluvil jsem.
 

DeletedUser231

Guest
Dodržovali by jste pravidla a to jak hry tak fóra tak by jste tu nebrečeli, nenaříkali a nebědovali nad pravidly, které zvesela porušujte.

Registrací do hry i fóra se zavazujete dodržovat VOP. Pokud si to nečtete, vaše -

Šikanizací? Dovol mi se zasmát! Přemýšlej prosím, než něco napíšeš a to nejen sem, ale kamkoli! Vynucování dodržování pravidel ti připadá jako šikanizace? Člověče, probuď se!

A lubbeci, ujišťuji tě a říkám to nahlas, otevřeně VŠEM! SUPPORT NEDÁVÁ BANy ZE SPORTU!!! Co na tom pořád nedokážete pochopit?
 

DeletedUser9025

Guest
Proč ta zlost? Kde je ten ledový klid s jakým dokážete odpálkovat podaný dotaz? Každý má názor....my jsme jen chtěli důkazy,které jaksi nebyly podány...takže co na tom nechápete vy??
 

DeletedUser231

Guest
Nikoli zlost... Až budu zlej, bude to vypadat jinač ;) Tomu věř.
Váš názor vám neberu, jen vám ukazuji a připomínám, že jsou tu pravidla, která se dodržují a pokud je nechcete dodržovat, nedivte se, že dostanete trest. Jsem moderátor fóra, nikoli Supportér a mou povinností je na fóru udržovat pořádek. To, co tu předvádíte, pořádek opravdu není. Na posledních stránkách, které jste napsali jste několikrát porušili pravidla.. to vám ale neodchází ani po tom, co jak hlupák zarecituji pravidla s tím, že se probudíte. Nejde to. Narukujete tu na mě s tím, že vás šikanizuji a ještě se cítíte dotčení... Pak je tu ale to staré dobré přísloví které praví "Kdo chce kam, pomožme mu tam" ...

Na druhou stranu mám alespoň co číst a je tu živo :D Občas se i pobavím
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru