• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser9025

Guest
Přečetla jsem,několikrát,pokusím se o dusledné dodržování,aby to tu zde probíhalo jak má...
 

DeletedUser231

Guest
Nedělá problém se tu bavit v klidu, v souladu s pravidly.. To nikoho ještě nezabilo. Zkuste to také!

Probírejte si problematiku jak chcete ale jak jsem řekl, v souladu s pravidly... Pak nebudu mít důvod být zlej :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se za citaci supportu. Abych se přiznal, tak pravidla fora jsem nečetl, odkaz na ně zde na foru ani nefunguje.
Chtěl jsem poukázat na protiřečení.
Rebelius píše moudře, avšak pravidel by se měli držet především ti, kteří na ně dohlížejí. Pokud tyto pravidla support vyloží správně, tak si svůj postup vždy dokáže obhájit bez újmy na svém váženém grepolis jméně. Dělat chyby je lidské, avšak pokud se opakují, komu jinému nežli davu poškozených se v tomto případě může zpovídat? Vždyť na každou stížnost reaguje ten samý hlavní bůh se zcela stejným arogantním přístupem :))

Na radu Rebeliuse i mé varování byl Kerberosův postup předán supportu mezinárodního serveru.

Zpět k Juraškovému "přímému důkazu"..
No myslím že jsi to četl ne?V duchu si jen pánové odpovězte na jednu otázku,kdyby se tohle stalo vám ve vaší alianci jak by jste reagovali,neptám se vás na odpověď jen se nad tím zamyslete,pro hráče curtaka,zrovna v té zprávě píše 5088 o tobě ať tě Dominik kontaktuje cituji......
5088 dne 30.08.12 v 19:16 hod.
ok vlastně si prošel jen vedeni ali by mělo male přani napiš hrači curtak on ti to vysvětli chce se podivat k plagui na forko než přejdeš


Takže o tvé férovosti bych raději pomlčel:D

Proč chtěl Diomius přeběhnout zrovna k DW? Jaký měl Diomius důvod opustit tak skvělou alianci jako je Plague? Z jakého důvodu ti přeposlal jejich rozhovor s 5088, když tak moc chtěl do DW?
Hoď sem ten rozhovor celý, ať je zřejmý kontext. Nemusíme si přeci myslet, že byl proti 5088 nijak vykonstruovaný ;)

edit: Rebelius: tvá oprava byla chybná, smazal si i mou citaci pro support, která objasňovala problém, zlobím se! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takže podle tebe jsme všichni do jednoho podvodníci? podle jakýho klíče si nás tak zařadil,smím-li se zeptat? pokud Ti tedy nevadí na to odpovědět...a když snad náhodou odpovíš, můžeš tak učinit přímo a bez najkých vedlejších řečí?
vedlejších řečí? tak jednoduše.. potrefená husa vždycky kejhá..
 

DeletedUser

Guest
Pro Shadow: Dominik je mladý klučina,který byl pod neustálíma útoky od DW trochu nezvládl situaci tím ho nijak neomlouvám protože se zachoval jak se zachoval za našemi zády domlouval přestup k DW,my o tom nevěděli pak jen napsal že přestupuje,řekl jsem mu že je to jen a jen jeho volba...cituji sice si můžeš myslet že to bylo nějak vykonstruované ale klidně ti tu zprávu přepošlu.Proto jsem mu napsal že ho zpět nechceme myslíš že kdyby tomu bylo jinak proč bych v tom hráče nechal a nachal ho rozebrat a vlastní hráče na něj nechal útočit.
Ahoj
Diomius
jurašek dne 30.08.12 v 21:22 hod.
Dominku nedám ti žádnou pozvánku ty ses takhla rozhodl od nich to byla jen prasárna takže sory ne
Diomius dne 30.08.12 v 21:13 hod.
Mohl by jsi mi dát pozvánku ještě dám ti informace o jejich foru jestli chces... ale oni mě vezmou až za pár dní prej
jurašek dne 30.08.12 v 21:08 hod.
jak jsem řekl tvé rozhodnutí tvá volba trochu jsi mě zklamal
Diomius dne 30.08.12 v 21:05 hod.
Hmm chápu tě klidně utočte...To mi je jedno jak rikam já se jdu zotavit...Je mi jedno jestli me pak nenaberete u DW klidne zustanu...
jurašek dne 30.08.12 v 21:04 hod.
tvé rozhodnutí ale špatné pro tebe
Diomius dne 30.08.12 v 21:03 hod.
Ahoj,neber to jako zradu jdu se hlavne zotavit pak se rozhodne co dál nechci delat problemy s podporama a jak se zotavim uvidim co dál...

toto je rozhovor mezi náma když odešel,potom mě poslal přeposlané zprávy od 5088 a curtak

rozhovor..citace tohle vše dostal suport takže vše je pravdivé část zpráv:
Diomius dne 30.08.12 v 20:35 hod.
Hotovo ???
5088 dne 30.08.12 v 20:32 hod.
pořad mě to vyhazuje musiš se odhlasit z učtu jinak mě to tam nepusti
5088 dne 30.08.12 v 20:22 hod.
musiš odejit z učtu jinak měto nepusti
5088 dne 30.08.12 v 20:13 hod.
ok ted se odhlas z učtu tak na hodku ju ja jdu kopirovat
 

DeletedUser

Guest
Opravdu se tu bavím. Původně jsem se chtěl dozvědět víc o tom co se vůbec na Iote děje, ale čistě ze zvědovosti co kdo bude psát. Konkrétní informace mám z obou stran, takže jsem si nestranný názor udělal. Co mě ale dostalo je arogance adminů, oprava moderátora, která je opravdu dokonalá. Ježiš pardon, ted jsem vlastně porušil pravidlo, nevyjadřovat se negativně k polobohům. Tak to jsem asi v čudu.. No co se dá dělat, hrál jsem tuhle hru několik let, nasázel jsem innu mraky euro za zlatky, ale končím s pocity, že je tato hra opravdu k smíchu. Takže sbohem všichni deffkaři a domečkáři.

Očekávám, že tenhle příspěvek tady vydrží max dvě minuty, ptže jsem určitě porušil milion pravidel.
 

DeletedUser9025

Guest
Sultan:
jen proto,že tu diskutuju jsem ta husa? to je trošku zcestný,nemyslíš? takže všichni,co mají nebo chtějí k tomu cokoliv říci jsou podvodníci? a není to urážka? kdo si myslíš,že jsi,že vynášíš takovéto soudy???




Jurášek:
rozhovor..citace tohle vše dostal suport takže vše je pravdivé část zpráv:
Diomius dne 30.08.12 v 20:35 hod.
Hotovo ???
5088 dne 30.08.12 v 20:32 hod.
pořad mě to vyhazuje musiš se odhlasit z učtu jinak mě to tam nepusti
5088 dne 30.08.12 v 20:22 hod.
musiš odejit z učtu jinak měto nepusti
5088 dne 30.08.12 v 20:13 hod.
ok ted se odhlas z učtu tak na hodku ju ja jdu kopirovat

ano,to jsou zprávy,které jsem četla i já...ale on nebyl ten,který se nakonec nalogoval,takže byl potrestanej na základě této infomace,kterou jsi supportu poslal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
rozhovor Jurašek-Diomius, rozhovor Diomius-5088
Jelikož 5088 už nějakou chvíli znám, je v tom pro mne viditelné pouze, jak si z Diomiuse vystřeluje. Pokud sem hodíš celý jejich rozhovor, bude hned viditelné v jakém duchu ho celý vedli.
Nicméně žádný důkaz v tom viditelný není. O účelnosti odpovědí 5088 mohou být asi tak stejné pochyby jako o účelnosti z 5088 vylákat záměrně usvědšující důkazy z nekalých praktik. Proto každý takovýto rozhovor může být brán jako vodítko ke kontrole ip adres, cookies, web clienta či OS clienta na Diomiusově účtu, v čemž nemohla být s 5088 usvědšující shoda.

Pokud byl top4 hráč 5088 trvale zablokován po roce hry jen díky tomuto výseku komunikace s pochybným hráčem, stížnost na Kerberosův postup byla plně opodstatněna, nebyl to první neuvážený zásah do rozehrané hry. Nejenomže byl poškozen 5088, který při své aktivitě ztratil přes rok života, byli poškozeni všichni jeho spoluhráči z nejednoho moře, kteří se poblíž top4 hráče vyskytovali.

Jelikož nám může být jedno, jaký za to Kerberos dostane trest, my už tady nebudeme a ten rok hry nám to nevrátí, poruším tedy vědomě pravidla fora a otevřeně napíši:
I přes všechna upozornění komunity, Kerberos ovlivnil celou hru, spustil lavinu odchodů tři top aliancí, což je hodné k ukamenování nejenom ze strany těchto 3 aliancí, ale i zbytku komunity tohoto serveru, kterému se hra jednak protáhne a hlavně změní v nekonečné zabírání měst duchů.

Všem děkuji za hru, byla prima
Shadow
 

DeletedUser

Guest
.doli80...ano,to jsou zprávy,které jsem četla i já...ale on nebyl ten,který se nakonec nalogoval,takže byl potrestanej na základě této infomace,kterou jsi supportu poslal .....

Vy jste seděli u něj v obýváku???
 

DeletedUser

Guest
Pánové, tak to je hezké, vy tady furt píšete, "on nebyl tím, kdo se zalogoval" a tedy si myslíte, že je to správne když se někdo jiný zalogoval? Není náhodou dle trestního práva vinník i ten co o tresném činu ví a napomáha k němu? Odpovím vám je. Podívejte se na to i z druhé strany, jak by se vám líbilo, kdyby někdo dělal to samé i vám?
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestly je to proti pravidlům, ale opravdu by bodlo nějaké oficiální vyhlášení suportu, ať už toho české, nebo něměckého, proč mlčí? Jsem jen obyčajný hráč, ale toto obviňování z jedné strany na druhou mně pěkně štve.
 

DeletedUser9025

Guest
a Plague jako aliance nemá špeha? skutečně? jde jen o to,že tady se na to přišlo,jinak se to běžně děje a neříkejte,že ne....
 

DeletedUser

Guest
Možná jsem naivní, ale věřím, že by se tato hra dala hrát i bez podrazů a urážení. Beru to jako oddychovku, to že někteří prostě neumějí vyhrávat nebo prohrávat, to asi nenapravím. Je škoda, že chcete zahodit rok poctivého budování a bojování pro pár indivíduíí.
 

DeletedUser

Guest
Mám kamaráda v práci který dělá admina na divokých kmenech a mluví o tom přesně co tu píšete. Potrestaní hráči se snaží najít cokoliv na toho kdo je potrestal. Přesto že to nejde někoho zvýhodňovat nebo naopak. Vysvětlit jim to nejde žádným způsobem.

Mno a někteří navíc stahují své poctivé kolegy a nabádají je k hromadnému resetu.. takže nejenže kazí hru podvody, oni ji ještě kazí lhaním a pomluvami.. ale může za to určitě support, který jen vymáhá dodržování pravidel se kterými všichni souhlasili.
 

DeletedUser

Guest
Nerestartujeme se, mažeme se, to je rozdíl.
Stejně tak nikoho nenabádáme, rozhodli jsme se tak všichni vzpontálně společně. 5088 byl kamarád nás všech.
To že tímto odstartujeme vlnu mazání i ostatních, je věc druhá, za to my ovšem nemůžeme...
Sultan napsal/a:
ale může za to určitě support, který jen vymáhá dodržování pravidel se kterými všichni souhlasili.
Zajisté, avšak vymáhat dodržování pravidel a preventivně mazat nevinné hráče na požádání protistrany, je taktéž zcela něco jiného - s ničím takovým jsem tedy aspoň já při registraci nesouhlasil.
 

DeletedUser231

Guest
Nesouhlasil, není třeba. Nic takového se samozřejmě neděje. Pokud si myslíte, že se to děje, je to smutné.

Prosím, smiřte se s tím, že Support je nespravedlivý, je zlý a vše dělá špatně. Je to realita která se nezmění. Zlý jednou, zlý napořád... BANy budou i nadále rozdávány neodůvodněně a neoprávněně na základě vymyšlených odůvodnění.

Lidi, prosím, proberte se! Bo ještě lépe, strčte hlavu do studené vody protože toto už není možné - to co tu předvádíte jsem nikdy neviděl a to je co říct...

Tento příspěvek píši jako obyčejný řádový hráč nikoli jako Moderátor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zajisté, avšak vymáhat dodržování pravidel a preventivně mazat nevinné hráče na požádání protistrany, je taktéž zcela něco jiného - s ničím takovým jsem tedy aspoň já při registraci nesouhlasil.
a to je právě ono.. to co jsi napsal je bohapustá pomluva supportu.. jak píše Rebelius.. nic takového se nedělá.. prostě jeden z vás porušil pravidla, dostal ban a vy teď hrajete na svaté..
připomíná mi to případ z SK kde jedna postavička vřískala a hrozila žalobami pomale u ESLP a po par měsicích se objevilo video kde "neznámý" autor své provinění přiznává.. takže asi tak..
 

Thasoss

Grepolis tým
Podle toho co vím, 5088 heslo vymáhal, je tedy úplně jedno, jestli se přihlásil a nebo ne a to že to udělal z legrace, také na tom nic nemění... Toť můj názor na toto, můžete mne ukamenovat ;)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru