• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
máš pravdu, že hru to neohrozí, ale nechci dopadnout tak, že budu mít rozehraný třeba již div světa a pak se někomu znelíbím. Můj brácha také musel přestat hrát, protože se jim zdálo, že se přihlašujeme spolu. Bez důkazů, jenom podezření a já BAN na 5 dní a brácha trvalý. To již jsem pojal podezření, toto mi jenom utvrdilo, že to není podezření, ale holá skutečnost, vždy když nepřítel něco chystal, dostal někdo z vedení spojenců BAN. Vždy se nějaké podezření našlo, říkám doopravdy podezření, jelikož důkazy nikdy nepředložili.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
Fantasmagorie.
Ten kdo dodržuje pravidla hry, ten kdo dodržuje VOP firmy InnoGames GmbH, se nemá čeho obávat.
Hráči co vyžadují hesla od jiných účtů, budou potrestáni, hráči co nerespektují podmínky hry budou taktéž potrestáni.
Proč 95% hráčů nemá žádné problémy s hrou, a 5% mají soustavné problémy?
Tvoje porušení pravidel nebudu Lubbecu komentovat, víš sám že ti support vyšel vstříc.
 

DeletedUser

Guest
nevím čím mi vyšel vstříc, když brácha přestal hrát? Ten již to pochopil předtím, protože jednalo o podezření ne o porušení pravidel. A jestli mne ještě budete nadále osočovat, že já porušil pravidla, tak asi doopravdy tady nemám co dělat. Hry tohoto typu hraji již od roku 2008, mám dojem, že vím co můžu a nemůžu, vím co je multi účet a vživotě bych si jej nepořídil, ale tady se vycházelo s podezření, že s bráchou jsme si dali stejná hesla, tudíž multiúčet. Ha, tak kde je porušení pravidel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser75

Guest
§1) Jeden účet pro jednoho hráče

Hráči mohou hrát v každém světě pouze na jednom účtu. Poskytování/sdílení hesla od účtu je zakázáno. Herní účet může ovládat pouze jeden hráč.
 

DeletedUser

Guest
Jestli toto je odpověď pro mne, tak nikdo mi nedokázal, že si s bráchou chodíme na účet, že máme stejné hesla jsem se odzvěděl až ze suportu, také jsem hned bráchovi vynadal, takže stále je to, že si někdo myslel, že si navzájem lezeme na účet, stále jen doměnka, takže to není porušení pravidel, ale doměnka operátorů. Zajímavé, že v jiných hrách, hrajeme spolu, dodržujeme stále stejná pravidla a můžu říc, že pro multi jsou tam ohodně přísnější tresty, ale nikdy od roku 2008 nás nikdo nenapadl, že máme multi účet. Protože doměnka operátora není porušení pravidel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je hezké tvoje tvrzení, že se jedná pouze o doměnku, akce 5088 byla podložená důkazy, které jednoznačně nejdou sfalšovat, při podvodu si musel uvědomit do jakého rizika jde, a lži o tom, že se jedná o akcii nepřítele a suportu jsou směšné. Škoda, že jste uvěřili a chcete skončit na tomhle světe, hra se tím zničí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máš pravdu, že hra se tím zničí, ale já vím jak to bylo a vím, že 5088 asi špatně na to zareagoval, v mém případě bych tuto skutečnost ihned hlásil, ovšej jestli by to mělo cenu, a možná by to dopadlo jinak, i když tomu nevěřím. Vždy by jsme byli odpovědni my a ne ti druzí, ta jsou svatouškové a za nic nemohou.
 

DeletedUser

Guest
Ono se ted tváříte jako obětní beránci,ale důkazy byli přímé a nevím jak by jste se tvářili vy kdyby vám soupeř vlezl na forko přes jiný účet a kopíroval vám ho?Klidně na mě pějte špíny kolik chcete,ale tohle byl už vrchol drzosti co hráč 5088 provedl na tom se shoduje hodně hráčů z Ioty myslím si že ani hodně lidí od DW vůbec neví co tento hráč za drzost vůbec provedl,že si neuvědomil následky svého činu jeho chyba.
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že argumenty k mému bývalému BANu došli, tak řešíme situaci, která sice není také tak jasná, ale pravda, já bych ji po svých zkošenostech řešil jinak. Je špatné, že nemají zdokumentováno, že o vem vědělo vedení DW, i když aso operátoři hry by toto beztak nevzali, podle mne jsou dosti úzce jednostraní, viz můj bývalí BAN, pouze podezření a za to odsouzení.
 

DeletedUser

Guest
lubbec, víš o tom že podobné nářky Tě nijak neočistí? víš jediné co by lidé možná uznali by bylo přiznání a omluva, ale Tvůj pláč mi připomíná jednoho politika, který zjistil že za porušení zákona může taky platit a od té doby jen a jen fňuká jak hrozně se žije za mřížemi, a neuvědomuje si že kdyby on a jemu podobní nekradli tak třeba zbyly prachy i na lepší kriminály..
prostě kdo porušuje pravidla je potrestán, pohádky o bratrech, sestrách, rodičích, kamarádech co jim odešel počítač podobné výmluvy jsou všechny otřepané a i kdyby bratr účet měl a hrál, tak to neznamená že ho nehraješ taky, nehraješ ho více než on a tím pádem je to multiúčet..
jak ho upřímně nesnáším tak vím že Kerberos je sakra zkušenej cheathunter a porušení pravidel dokáže odhalit..
kdysi jsem to psal na foru jiné hry a zopakuju to i tady.. měl jsem možnost navštívit jedno naše vězení, i díky své práci jsem mluvil se spoustou lidí odsouzených za trestnou činnost a nevěřili byste kolik z nich bylo nevinných, nebo jim toho přišili víc, podrazil je advokát, hodil to na ně zrádný kamarád.. jasně.. jsi nevinný.. všichni jste nevinní....
hloupost.. většina to uzná a nechá toho.. jen menšina exhibuje na forech a vříská jak je support zlej...
 

DeletedUser

Guest
krasne jsi nam nahral tvuj druhy odstavec: v tom pripade nemuzou hrat tuto hru brachy sestry a lide kteri spolu ziji resp chodi protoze je nemozne aby jeden obcas za cas nepoprosil toho druheho aby mu tam neco naklikal kdyz tu nemuze byt popripade ohlidal ucet

v tom pripade prosim o zabanovani hrace jurasek a lucrecie kteri jsou v realnem zivote v uzkem vztahu a vzajemne si urcite lezou do zeli jako tady hrac lubec tudiz se jedna o multiucet pokud reknes neco jineho tak bud lzes a nebo nevis co tady pises
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sám ukazuješ že si ani pravidla nečteš, když takhle cituješ..

ovšem tohle nemá chybu protoze je nemozne aby jeden obcas za cas nepoprosil toho druheho aby mu tam neco naklikal kdyz tu nemuze byt popripade ohlidal ucet
proč by to bylo nemožné? je to naopak velmi velmi jednoduché, dokonce jednoduší než o to někoho žádat.. prostě neřekneš "brácha ohlídej mi účet" takže neděláš nic:)
stovky hráčů hrají v jedné domácnosti a většina z nich poctivě, to že někteří podvádějí neznamená že je to správné..
o tom kdo porušuje pravidla rozhoduje supportér, resp. cheathunter, a tím já tady nejsem. POkud ondohledá že někdo pravidal porušuje tak jej potrestá.. nedělám si iluze o tom že spousta hráčů pravidla obchází ale to není omluva pro ty které někdo načape..
nebo snad můžeme jezdit 90 v obci, jen proto že na každym rohu nestojí policajt s radarem?

To co vidím je laciná obhajoba porušení pravidel.. každý hájí své jednání tím jak jsou špatná pravidla.. na dálnici má být stošedesát pane strážníku, strotřicítka je hloupost... zvolte si někoho kdo povolí sto šedesát a jezděte si sto šedesát.. dokud je napsáno sto třicet tka platí sto třicet a basta fidli
 

DeletedUser

Guest
Ono se ted tváříte jako obětní beránci,ale důkazy byli přímé a nevím jak by jste se tvářili vy kdyby vám soupeř vlezl na forko přes jiný účet a kopíroval vám ho?Klidně na mě pějte špíny kolik chcete,ale tohle byl už vrchol drzosti co hráč 5088 provedl na tom se shoduje hodně hráčů z Ioty myslím si že ani hodně lidí od DW vůbec neví co tento hráč za drzost vůbec provedl,že si neuvědomil následky svého činu jeho chyba.

Za předpokladu, že by 5088 využil podstrčený účet a přihlásil se k němu, tak by multihunter mohl vidět minimálně novou ip k podstrčenému účtu, ale jelikož tak 5088 neučinil a přihlášen k němu nebyl, musím se zeptat o jakých důkazech je řeč?

Jelikož má Jurašek přímé důkazy, ptám se zároveň i Kerberose, kdo mu je potvrdil, že jsou přímé?
SMAZÁNO napsal/a:
Citace ze support systému zde nemají co dělat! Rebelius

Nicméně Jurášek nikomu nekouká na forum, věřím, že je to andílek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Je vidět, že nikdo zvás co mi odpovídáte asi neznáte německé zákony podle kterých se tyto hry hrají. Tam je jednoznačně řečeno, že trest může nastat až v případě plného prokázání přestupku. Tudíž nevidím tady vaše výlevy a přirivnávání k nějakým přiblblým politikům, kteří nemají vůbec žádnou úcti k ničemu, to ani k zákonům. Ale operátoři hry by měli být znylý německých zákonů, jelikož oni samy podepisovali, že pokud něco poruší, tak budou bráni k zodpovědnosti dle zákonů německa. A věřte tomu, tyto zákony jsou mnohem tvdší než naše. Ale sami tady jednají podle toho jak se jim to hodí do krámu.
 

DeletedUser

Guest
sám ukazuješ že si ani pravidla nečteš, když takhle cituješ..

ovšem tohle nemá chybu protoze je nemozne aby jeden obcas za cas nepoprosil toho druheho aby mu tam neco naklikal kdyz tu nemuze byt popripade ohlidal ucet
proč by to bylo nemožné? je to naopak velmi velmi jednoduché, dokonce jednoduší než o to někoho žádat.. prostě neřekneš "brácha ohlídej mi účet" takže neděláš nic:)
stovky hráčů hrají v jedné domácnosti a většina z nich poctivě, to že někteří podvádějí neznamená že je to správné..
o tom kdo porušuje pravidla rozhoduje supportér, resp. cheathunter, a tím já tady nejsem. POkud ondohledá že někdo pravidal porušuje tak jej potrestá.. nedělám si iluze o tom že spousta hráčů pravidla obchází ale to není omluva pro ty které někdo načape..
nebo snad můžeme jezdit 90 v obci, jen proto že na každym rohu nestojí policajt s radarem?

To co vidím je laciná obhajoba porušení pravidel.. každý hájí své jednání tím jak jsou špatná pravidla.. na dálnici má být stošedesát pane strážníku, strotřicítka je hloupost... zvolte si někoho kdo povolí sto šedesát a jezděte si sto šedesát.. dokud je napsáno sto třicet tka platí sto třicet a basta fidli

ale porušení pravidel nemůže být založeno na doměnce, ale na vyšetření a položení jasných a nezvratných důkazů. Jestli je laciná obhajoba, že nejsou přímé důkazy avše se odhrává v rovině podezření, tak potom nevidím důvodu žádného trestu. Mám dojem, ženkdyby se jednalo o bohadšího hráče, který by měl chuť vše předat německým soudům, tak by naši operátoři hra asi zabrečeli nad výdělkem. Jelikož vědí, že to nikdo z nás neudělá, buď že to po vlastnostech každého čecha hodí za hlavu, nebo zkrátka na to nemá finance, tak si mohou takovýto přístup ke hře dovolit.
 

DeletedUser

Guest
Pro Shadow,mě by zajímalo jak jsi přišel nato že hráč 5088,nekopíroval naše forum?Podívej se já jsem dostal přeposlané zprávy od hráče mezi jeho komunikací a hráčem 5088,kde se tento hráč přímo přiznává že na našem forku byl a že mu má nechat hodinu na okpírování forka nás a spojenců obrany útoků atd.Po konzultaci z našim spojencem jsem,tyto zprávy podotýkám přeposlané jsem nahlásil na suport,takže sám víš že zprávy nemůžou být nijak pozměny.To že hráč 5088 vám tvrdil asi něco jiného,to už je jeho věc.
 

DeletedUser9025

Guest
Nikdo Ti nebere,že mu to heslo sám nedal,ale KDE máš důkaz,že zrovna 5088 byl na vašem foru??? A mimochodem,já ty zprávy četla taky....moc Tě asi Diomius zklamal,vid...hihi...Diomius chtěl od vás pryč,což mluví samo za sebe,tak dal heslo...to je přestupek,podle pravidel...a ty mi netvrd,že nekopíruješ cizí forum,nehraj si tady na chudinku,které někdo naplácal,kolik už ty jsi měl banu v téhle hře???
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taktéž jsem tu poštu četl. 5088 si z vašeho Diomiuse dělal srandu, když se mu tak vnucoval, jen Kerberos to vzal vážně a evidentně bez jakéhokoliv ověření mu dal ban bez možnosti na to nějak reagovat. To by se ti po roce hry nejspíš taky nelíbilo?
Kerberos si pak nejspíš uvědomil chybu, pač mu psalo spousty lidí a 5088 dal možnost se k tomu vyjádřit, jenže ten ho za tu aroganci poslal do p...
Tím je problém 5088 vyřešen.

My jsme znechuceni, pač se to může stát každému. Takového supporta nechceme, mažeme účty.

SMAZÁNO napsal/a:
Citace ze support systému zde nemají co dělat! Rebelius

SMAZÁNO napsal/a:
Citace ze support systému zde nemají co dělat! Rebelius
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Diomius mu heslo dal aby se mohl podívat na forko,nevím kde bych kopíroval nějaká forka a jak bych to asi dělal,máš trochu nějaký stihoman co?Pokud myslíš mé Bany tak jistě víte za co jsem je měl když jste mě udávali,ale pozor mé bany byly za to co jsem měl napsáno na profilu,ale to moc dobře víš,vaše virtuální představy otom jak na tomto světě vlasním 20 účtů jsou nesmyslný blábol,myslím že konkrétně já jsem od suportu tak prokleplej po vašich všech udáních,já si na chudinku nikdy nehrál,těch je tady mnoho kdo tu pláče,ale na špatném hrobě.A nevím co jsi četla zrovna ty ale ty zprávy co mě Dominik přeposlal,tam je jasně psáno o tom že 5088 se přihlašuje na naše forko.
 
Nahoru