• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zde můžete diskutovat o všem, co se týká světa Omikron. Povídejte, přehánějte, ale dodržujte, prosím, pravidla fóra.


Příjemnou diskuzi Vám přeje Váš Grepolis tým.
 

DeletedUser9519

Guest
S nastavením světa jsem spokojen. Začnu asi později. Mohli dát delší noční bonus.
 

DeletedUser

Guest
Snažily jsme se co nejvíce vyhovět vám hráčům na základě anket. Popřípadě najít kompromis. Myslím si ,že nastavení světa je super.
 

DeletedUser5002

Guest
No nevím, ale tušil jsem že vzpoura dvakrát po sobě nebude, ale oka. Jak se říká, zlatá střední cesta. Jdeme na to.
 

DeletedUser

Guest
Hlavně bez morálky . Což si myslím, že je to největší plus.
 

DeletedUser5002

Guest
Mě to nějak nevadí, nemyslím si, že morálka má takový vliv. Na začátku mi to je jedno a časem si stejně zaberu co budu chtít a morálka mi v tom nezabrání. Usnadní to dranc, to žádná :) Dobývání bude nahrávat nočním útokům, ale ani to nemá takový vliv na začátku.
 

DeletedUser

Guest
Ze začátku nemá vliv to máš pravdu, ale později dokáže pěkně pozlobit a já ji opravdu nemusím :) Každopádně pokud všechny aliance dodrží co psaly v jejich náborech. Tak Omikron bude velice zajímavý svět.
 

DeletedUser9519

Guest
Nastavení světa nyní najdete i na Wiki, právě jsem tam dal.
 

DeletedUser

Guest
Nastavení světa je určitě v pořádku, i co se týče systému dobývání, je to fér, vzpoura by nebyla firste podruhé po sobě, ale již potřetí (Ný,Xi) a nebylo by to pro lidi co mají raději dobývání myslím fér, že by se ani po roce nedočkali světa na staré dobývačce, osobně je mi systém fuk
 

DeletedUser5989

Guest
Rychlost jednotek: 1 >> toto je největší tragédie toho nastavení... budeme se ploužit jako na většině světů. Jen tady nechápu, proč nebylo rozhodnuto mezi rychlostí 2 a 3, které jednoznačně v anketě vedly.
 

DeletedUser

Guest
Protože to byl český nápad,ale do klávesnic mlátěj germáni:)))))
 

DeletedUser

Guest
:)))))))Už to neber ani ředěný,tu otázku myslíš fakt vážně???:)))Až se to bude vědět,dovíš se to,hoši,hoši,to je materiál:))))
 

DeletedUser10043

Guest
No tak zté rychlosti se mi hlava nezatočila :-O
snad aspon zkrátí čas dobyvání ?
16 hodin to je dost mě by se lbilo tak 12 a míň :cool:
 

DeletedUser

Guest
No taky jsem čekal že bude lepší nastavení ale co naděláme :)
 

DeletedUser9519

Guest
Nastavení je nejlepší, ale noční bonus mohli dát podle anket -> nejdelší a začatečnickou ochranu na 5 dnů.
Ale to není důležité a zvládnu i tak.

ahojte o kolkej asi bude otvoreny Omikron ?
Nikdo to neví a nedozvíš se dřív než v okamžiku spuštění. Musíš sledovat, jestli je spuštěný. Bude to zhruba 11:00-14:30.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Samozřejmě dobývání bude trvat 12 hodin, dle rychlosti 2
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru