• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nám bylo ctí s tebou hrát... Málokdo se ti vyrovnal zapálením a obětavostí... Přeji všechno nejlepší a možná někdy, někde...
 

DeletedUser9285

Guest
To je celkem smutné sdělení, přeji ti abys ten zbytek času využil co nejlépe a hlavně smysluplně...
 

DeletedUser11187

Guest
Ano, je to smutné sdělení, které sem napsal poděs. Vyděsilo…
Ale ještě snad není všemu konec. Zrovna tak jako nebyl v době, do které jsem se tady jen o pár stránek hlouběji do minulosti vrátila a přečetla jsem si znovu, co jsi sem poděsi napsal v den, ve kterém Království stínů přišlo o div. V ten den, který byl pro Království stínů tak těžký.

Jen se podívejme, bylo to posouzení situace, ve které se Království stínů nacházelo, popis jejího průběhu a pak už následovala povzbudivá slova. Hlavní v tom všem je to, že se ta poděsova slova vyplnila, aliance Království stínů zvítězila. A jen si vzpomeňme, jak to v ten den pro tu alianci vypadalo, jaké beznadějné myšlenky přicházely.

Tehdy jsem tu ještě nebyla registrovaná, tak Ti tady poděsi děkuju až teď za to, co jsi v témž příspěvku napsal o nás, hráčích Vulkanu.

A dál už budu stručná. Na tomhle skutečném příkladu chci ukázat, že i když se něco jak ve hře, tak v životě (protože ono je to jedno a totéž, ať si to chceme nebo nechceme přiznat), zdá někdy hodně černé, že to může skončit jinak, mnohem líp, než jak to v těch temných smutných okamžicích vypadá.
 

DeletedUser3396

Guest
Jelikož mě hra přestala naplňovat, rozhodl jsem se z celkem slušné pozice ukončit své působení na Omikronu.
Se všemi se loučím, hlavně s těmi co si se mnou hráli. Byla radost Vám brát města :)

Buď pozdraven, hráči Long,

Sdělil jsi nám, že už nechceš hrát na světě Omikron a že chceš svůj herní účet z tohoto světa odstranit.
Než to se svou aktuální říší vzdáš, dobře si prohlédni, co všechno se ti už podařilo.

Pozice: 2
Města: 113
Bitevní body: 1699556

Mějte se tu hezky :)
 

DeletedUser8374

Guest
Zdravicko ve spolek, nekdo nejake zpravy o Inkovy? To co zde pise podes, zni dosti desive :(

Rozloučení

Zdravím všechny hráče,
je mou nemilou poviností napsat, že hráč inkfarkt již nikdy nezvítězí v žádné bitvě a zároveň ho nikdo již nikdy nepřipraví o město....
Ač sám by rád hrál dál, tak na hru mu již nezbývá čas, ten který mu ještě zbývá se rozhodl věnovat rodině a nejbližším.....
Hra ho bavila a mnohokrát dosáhl na mety o kterých se jiným jen může zdát, škoda jen, že mu uteče v reálu meta 40 let na kterou většina bezproblému dosáhne...
Ti z Vás co s ním mají nevyřízené účty musí jen doufat, že budou mít šanci na jiném ,,světě,, ....
Hráč odchází-vzpomínky zůstávají a zároveň přeje všem jen to dobré ....
 

DeletedUser11187

Guest
Ale no… tak. Vím, že skoro nic nevím, ale nemusím vědět vše a vidět za roh, snad je víc věřit...
Minule jsem se tu rozepsala, stačily by jen ty poslední řádky. Tak dneska dvě:
Sluníčko svítí i za mraky,
jsme s mraky sžití, můžem taky...


Jo a Hannibale, co Omikron, jaké je teď počasí tam? :)
 

DeletedUser

Guest
Ty to sluníčko umíš vždycky říct líp než já. Nezbývá než věřit. A já třeba si sypat popel na hlavu.
Na omiku je krásně. Pohoda klídeček
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11187

Guest
Sluníčko toho umí, já moc ne.
:) věřit je ale to první, přece, ne že "nezbývá než..." naopak, věřit je hodně a je to začátek.

Hm, ale tomu, co píšeš o milém omiku, se mi ale až zas tak moc věřit nechce, když tam víří ten rozsypanej popel, tak tam teď asi moc krásně není :) už to nedělej :)
 

DeletedUser10513

Guest
Rozloučení

Zdravím všechny hráče,
je mou nemilou poviností napsat, že hráč inkfarkt již nikdy nezvítězí v žádné bitvě a zároveň ho nikdo již nikdy nepřipraví o město....
Ač sám by rád hrál dál, tak na hru mu již nezbývá čas, ten který mu ještě zbývá se rozhodl věnovat rodině a nejbližším.....
Hra ho bavila a mnohokrát dosáhl na mety o kterých se jiným jen může zdát, škoda jen, že mu uteče v reálu meta 40 let na kterou většina bezproblému dosáhne...
Ti z Vás co s ním mají nevyřízené účty musí jen doufat, že budou mít šanci na jiném ,,světě,, ....
Hráč odchází-vzpomínky zůstávají a zároveň přeje všem jen to dobré ....
Proti tomuto hráči jsem měl čest hrát. Grepolis přišel o velkého hráče a dobrého člověka
Vzpomínky zůstanou, napořád. Drž se, přeji hodně sil jemu, jeho rodině a blízkým.
 

DeletedUser11187

Guest
Nevím, ale doufám, že se sem občas podívá i někdo z těch, kteří už na Omikronu nejsou a na které vzpomínám, takže všem vám, kteří jste na Omikronu zanechali svá města osudu a ostatním, přeju šťastný nový rok.
 

DeletedUser9938

Guest
Na Omikronu dobojováno...Všechny divy vlastní aliance Království stínů. Tímto gratujuji novým vládcům světa...Sice se mi to nepíše lehce, ale s odstupem pár dní(co jsme přišli o naše dva divy) musím uznat, že je titul ve správných rukách.
Ikdyž jsme se této situaci snažili předejít a během Vánočního míru se snažili posílit obranu měst u divů, nedokázali jsme už ovlivnit to, že selže jeden z nás, který měl divy hlídat, stejně tak jako já a ostatní, co jsme na nich měli svá města. Ale to byl náš problém...

Naopak hráči "Království" dokázali odhalit naší slabinu a za to si titul právem zaslouží. Ještě jednou vám GRATULUJU ...

Dále bych chtěl poděkovat všem hráčům své ali Conquerors. S některými jsem hrál od začátku světa, s některými až později(někteří časem naopak skončili), ale poznal jsem, že všichni dohromady hlavně díky Dizet a Giggsy11 utvořili skvělou partu, která šlapala na 100% a to se také potvrdilo loni v létě kdy se nám jako až 4 ali v pořadí podařilo postavit hned 2 divy. Už tohle pro nás byl úspěch, na který můžeme být právem pyšní.

Jsem rád, že jsem součástí této ali a kdyby Omikron začínal až dnes,tak bych tou součástí Conquerors chtěl být opět :).

Takže děkuji všem spoluhráčům i soupeřům, bez kterých by hra nebyla hrou a těším se na plnění nových výzev, který nám přinese třeba svět "Y". :)

Michal - kkinte
 

DeletedUser10981

Guest
Jménem Království děkuji, i když nejsem oblíben u vás tak jste byli zdatní soupeři a zároveň všem hráčům co hrají Grepolis, bez vás by tato hra nebyla zajímavá a dá se říci i napnutá až do samého konce
 

DeletedUser

Guest
I já chci pogratulovat Království stínů k vítězství. Myšlenka, utvořit z několika aliancí jednu, která půjde za vítězstvím, se ukázala jako správná. Od té doby vedení Království fungovalo na jedničku. Máte můj obdiv. Bylo mi ctí spolupracovat s Vámi i s Independent. Je osvěžující vidět, že dohody se dodržují a závazky plní.
Jsem rád, že VuLKan se na vzniku Království podílel. A zároveň, že nezanikl. Potkal jsem tu partu lidí na kterou nikdy nezapomenu. Našel jsem tu sám sebe. Našel jsem tu takový svůj grepolisácký domov. I Vám všem děkuji, že jsem tu mohl být
finga, krakatoa, atreida, inkfarkt, fcstan, ienika, marci- těm i všem ostatním děkuji a přeji vše nejlepší v životě i hře

A děkuji i hráči firstazazel. Že nás dal dohromady
 
byl to krásnej svět... neskutečné zvraty a vypjaté emoce... a souhlasím s hráčem hannibalem, že korunku by měl dostat i firstazazel, protože nebýt jeho, tak jsme tento svět nevyhráli:)))
 

DeletedUser10474

Guest
zdravím všechny..
chci vám poděkovat, za skvělou hru.. šešli se tu super lidi jak soupeři, tak i spoluhráči.. těžko se mi bude končit a zkoušet štěstí jinde.. na ypsilonu už jsem to štěstí nenašel.. :) musím uznat že jsem se tady opravdu bavil.. poznal jsem tady spoustu fajn lidí ale což.... hold každá sranda jednou končí.. :)
"sláva vítězům, čest poraženým"..
 

DeletedUser

Guest
Všechny Vás zdravím...
I když se snad v každé fázi toho daného světa zmiňuje to,že jsme zde pouze ve hře a je potřeba to odlišit ve vypjatých situacích od reality,tak musím veřejně přiznat,že mám velkou-reálnou radost.
Díky lidem,kteří alianci táhli i v méně záživných částech hry,kdy několik aliancí betonovalo svůj div,či divy a hra víceméně stagnovala.
Díky všem,kteří jejich zásluhou setrvali a nyní si mohou ten pocit užívat.
Díky spojencům,kteří byli příkladem toho,jak má spojenectví vypadat. Mohu posoudit z první ruky,neboť mám mnoho měst na divech a podpor od spojenců je tam "neúrekom" .
A v neposlední řadě díky i herním nepřátelům,spousta výborných bojovníků s nepokřiveným charakterem se za červenou vlaječkou skrývá.

Nicméně,vítěz je jen jeden a mám opravdu velkou radost,že mezi ně patřím.
Díky lidi,Grep je fajn.
 

DeletedUser

Guest
Tak komu se stýská po Omikronu? Já si připadám jako dítě co mu vzali hračku. Jsou i jiný hračky. Novější. Ale něco jim chybí
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru