• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mam jen malý dotaz. To je zase nějaká nová změna v pravidlech??

Pokud se nepletu, stínům bylo zabráno město na ostrově kde mají zahrady v době, kdy ho měli na úrovni 6. Jedno město na tom ostrově pořád není jejich, ale div už mají na úrovni 8. Já myslel že pokud nemají všechna města tak stavět nejde. Tak jak to tedy je?
 

DeletedUser

Guest
Vase informace jsou mylne.
Div byl prerusen pri stavbe z lv 8 na 9lv a tim padem spadl na posledni dkonceny, tzn 8lv.
 

DeletedUser

Guest
Také zdravím,
je to přesně tak,jak píše tinka11.
Království Stínů je jen přejmenování BH,protože po masivním příchodu hráčů z jiných aliancí před divy se chtělo předejít zbytečnému handrkování o tom,že jméno jejich bývalé aliance není v názvu zohledněno...proto to neutrální jméno.
A paradoxně se zde nejvíce mlátí v prsa,plácají po ramenou a prohlašují za jasné vítěze Omikronu ti,kteří ke kmenovým členům BH ani nepatří.
Teď dostali klepanec přes prsty (my všichni z KS) a je to tak dobře,neboť by bylo celkem nudné,kdyby kterákoliv aliance vyšvihla sedm divů bez jakýchkoliv překážek...
Né,že by nás to nenasr...nenaštvalo :),že máme u divu červenou vlaječku,ale to se prostě stává a o chybách a slabších místech soupeře tahle hra prostě je.
Na vítěze si holt ještě dlóóóuho počkáme a já se budu snažit,abychom to byli my.
Když ne,je pak na místě soupeři-nepříteli pogratulovat a klidně i se skřípotem zubů :)

Je mou povinností uvést některé skutečnosti na pravou míru :

Při sloučení různých aliancí pod název Království stínů, bylo jasně stanoveno, že se jedná o zcela novou alianci, která má s BH společné jen statistiky, které byly do té doby jednoznačně nejlepší a některým hráčům by bylo líto je defakto vymazat z aktuálních žebříčků.

Jak můžeš vůbec napsat něco takového Snackmanne ? ,,A paradoxně se zde nejvíce mlátí v prsa,plácají po ramenou a prohlašují za jasné vítěze Omikronu ti,kteří ke kmenovým členům BH ani nepatří.,,

Dávám Ti chvíli na vysvětlení, protože jestli to chápu správně tak by se taky mohlo stát, že vítězem nebude ali KS.
 

DeletedUser10779

Guest
Toto musím uvést na pravou míru. Tady už neexistují Bludný holandan,Vulkan,Exekutoři,Pravary a tak. My jsme prostě Království stínů,bez ohledu,odkud jaký hráč pochází. Takže pokud by tato ali vyhrála,tak minulost tady nehraje žádnou roli. A mám opravdu dobrý pocit,jak tato ali funguje a spolupracuje,a i když by jsme nevyhráli,tak tento pocit mi zůstane. Dokázala se tady dohodnout hromada hráčů splácaná ze všeho možného a dotáhli to takto daleko. Je to krásná odměna pro vedení ali,když vidí,že bez jakékoli buzerace a příkazů,ti lidé bojují za celou ali. A mohu říci,že většina hráčů maká na 100 procent,někteří i na 120.:) Tímto jim všem musím poděkovat,a samozřejmě i našim spojencům,kteří pomáhají jak můžou. To se cení. Děkuji.:)
 

DeletedUser

Guest
Vůbec netuším,co se ti na tom nelíbí nebo čemu nerozumíš.
Potažmo,aby si mi tady dával nějaká časová ultimáta na vysvětlenou.
Pokud nerozumíš té vytažené citaci,tak je to asi tak:
Nemám žádný problém s tím,že KS je nová aliance bez ohledu na minulost.
Pokud vyhrajeme Omikron,tak ho samozřejmě vyhrajeme pouze jako KS-kvůli tomu přeci také vzniklo,to si nemusíme nalhávat a asi ani nenalháváme.
Pokud se podíváš na mé změny aliancí,tak uvidíš nulu...To proto,že jsem prostě Holanďan a ti,co mne znají,mne i tak stále berou-ostatně jako většina z nich tak stále bere celou alianci...že jsme prostě stále ti Bludní Holanďani (ano,máš pravdu,už to tak není).

Takže když mi pak přišla OZ,že Holanďani machrujou na veřejném fóru,že už mají vyhráno,protože se jim podařilo sednout Bratrstvu k divu,tak jsem se tedy vůči tomu příspěvku veřejně vyjádřil o předčasném plácání po ramenou atd...

Takže ač stále srdcem Holanďan,tak momentálně pod názvem Království Stínů se osobně plně snažím,abychom se po těch ramenou plácali zaslouženě a po honu.

Stačí?
 

DeletedUser

Guest
tak pro mě to vysvětlení není zase až tak důležité, ale pro jiné ano.
Myslím, že jsi to zde již doufám ,,všem,, vysvětlil dostatečně.

A děkuji.
 

DeletedUser

Guest
Takže máme zde vítěze tohoto světa. Pro většinu hráčů nejde o žádné překvapení a vítězi tohoto klání se stali hráči Království stínů.
Pomineme-li výroky a věštby jednoho hráče BN (jeho předpovědi vypadaly asi takto http://www.youtube.com/watch?v=-OBvXm-AEp4 nebylo o vítězi pochyb.
Gratuluji všem hráčům aliance KS a přeji jim stejný elán a zanícení pro hru i do dalších světů.
Dále gratuluji alianci Dobyvatelů k postavení zřejmě 2 divů což je pro tuto alianci krásný výsledek(když se dva bijí třetí slaví)
Gratuluji i poraženým, že se snažili a nedali to vítězství alianci KS zadarmo.
 

DeletedUser10779

Guest
Děkujeme za gratulku,samozřejmě máme všichni radost,že jsme to dokázali a nebylo to jednoduché. Myslím,že náš úspěch stál za tím,že jsme měli opravdu kvalitní a aktivní hráče,které tato hra opravdu bavila a udělali pro naše vítězství opravdu vše. Těm hlavně patří dík rady naší aliance,která by bez nich nic neznamenala. Hodně udělal i přístup rady k hráčům,kde neexistovalo žádné tajemství ohledně strategie,nebrali jsme hráče jenom jako pěšáky a brali i jejich názory na vývoj situace. Bez buzerací a proslovů. A i když tu bylo řečeno na naší ali hodně ošklivého,tak nemohu souhlasit,že by jsme byli jen sebranka vyvrhelů a přeběhlíků a zradců,jak tady často zaznívalo. Dle mého jsme byli parta,která opravdu spolupracovala skvěle,což každý asi viděl na našem postupu a s klidem uvnitř aliance jsme došli až k tomuto vítěztví. K výrokům a věštbám se ani vyjadřovat radši nebudu,nestojí to za řeč a každý asi už pochopil,že blábolením se vyhrát nedá. Stojí za tím hromada práce všech lidí v ali,která se v kavárně tolik neprezentuje. Závěrem musím našim hráčům velice poděkovat za jejich přístup a snahu vyhrát. Samozřejmě musím poděkovat i aliancím Vulkán a Independent,za jejich významnou pomoc při stavbě divů a jejich ochraně. Děkuji
 

DeletedUser9881

Guest
Firstík by se evidentně rád vyjádřil k naší diskuzi tak mu to umožním.
zaznam-cele-obrazovky-25.4.2014-133706.jpg

Mazlíku jako věštec si opět zklamal:)
Tak že naše ali čeká na tu gratulaci jak ses před dvěma měsíci kasal jak vítězům pogratuluješ:)
Touto cestou bych chtěl poděkovat nejlepší ali KS a našim spojencům za super odvedenou práci a vzdát hold nepřátelům.
Krásnej slunečnej den okořeněný sladkým vítězstvím:)
Victory KS!!!!
 
Už jsem psal vedení KS a ještě to napíšu i zde. Gratuluji vám k postavení 4 divů. Dokázali jste to velmi rychle a proto smekám. Vaše úsilí bylo stupňováno nejen tím, že jste chtěli, ale i tím, že se ostatní aliance snažili vás jak přestavět, tak i nějaký ten div zastavit. Nepovedlo se to, někde chybělo štěstí, jinde vůle, jinde se o tom jen žvanilo. Je to hra a vyhrát může jen jeden.
Nicméně stojí před námi další výzva a tou je dostavba všech sedmi divů a stát se absolutními vládci Omikronu. Nepochybuji o tom, že se o to pokusíte a z tohoto herního světa si budete chtít odnést i tu poslední, možná nejcennější trofej. První krok jste zvládli, nyní před vámi stojí další neméně důležitý úkol, ubránit postavené divy a pokusit se dostavět i zbylé tři. Pro nás ostatní je úkol opačný. Pokusit se tomu zabránit a celkové vítězství ještě zvrátit. Pořád je ještě o co hrát :)

Hezký den všem
 

DeletedUser9881

Guest
Ja myslím že celkovéj výtěz je už danéj a to je KS pokud se nemýlím.Dostavění 7 divů neznamená nic jiného než jen bezvyznamná korunka do profilu:)Tenhle svět ať se už stane cokoliv tak už má svého výtěze a tím je KS:)
Uryvek z wiki:pokud jedna aliance vybuduje a bude kontrolovat 4 ze 7 divů světa. Tak tato aliance zvítězí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ja myslím že celkovéj výtěz je už danéj a to je KS pokud se nemýlím.Dostavění 7 divů neznamená nic jiného než jen bezvyznamná korunka do profilu:)Tenhle svět ať se už stane cokoliv tak už má svého výtěze a tím je KS:)
Uryvek z wiki:pokud jedna aliance vybuduje a bude kontrolovat 4 ze 7 divů světa. Tak tato aliance zvítězí.
Pokud bereš korunku a titul "Vládce světa" jako něco bezvýznamného, tak tím líp :) Jinak máš pravdu, vítěz světa je aliance, která postaví jako první 4 divy a kontroluje je.
 
ano naše aliance měla neskutečně obtížný ukol, začali jsme jako první v centru dění a od začátku jsme bylí cílem všech ostatních (zaplatpánbůh za Firstazazela, který na sebe stáhnul část utočících sil:)) a v tom centru jsme to i dohráli. upřímně, když jsem viděla naše ostrovy s divy a kolem nich všude červeno, tak jsem měla po návratu z dovolené červeno před očima i já... říkala jsem si, tohle nemůžeme absolutně nikdy uhlídat...
ale kluci v radě měli vypracovanou vynikající strategii a po prvotním šoku nás v dobrém nakoplo i sednutí na naše zahrady. ali se sjednotila a začala makat jako šroubek. všichni veškerou pozornost věnovali jenom divům, at už surovinami, přízní či poskytnutými podporami.
musím pochválit i našeho stratéga infarkta, který hodiny věnoval sledování postupu okolních ali a propočítaval veškeré možnosti a směr postupu,a i když mu ne všichni veřili, tak se jeho mravenčí práce vyplatila a my stihli divy dokončit jako první...

takže ještě jednou děkuji všem členům naší ali za jejich neskutečně tvrdou práci...
 

DeletedUser

Guest
Gratulace Království i ode mne. A můžu mluvit snad i za VuLKan.

Musím se přiznat, že jsem Vám nevěřil. Já měl už od ledna za jasnýho favorita Berušky. Nekompromisně se zbavily lidí, kteří nedrželi basu a šly za vítězstvím. Sehraná a zkušená parta s jasným cílem. Na druhé straně zmenšující se a tříštící se Holanďan řešící malicherné vnitřní spory a který držely dohromady snad jen půtky s Firstem. O divech a přípravách na ně nebo vůbec nějakému zájmu o ně ani vidu, ani slechu. Rozhodně bych na ně nevsadil

A teď tu Království stojí jako vítěz světa Omikron

Zní to jako zázrak. Ale zázrak to není. Je to o tvrdé práci a hlavně o lidech. O lidech, kteří z aliancí(nebo jejich částí) Holanďana, Predátorů, Exekutorů, Vulkánu a Pravarů udělali Království stínů. O lidech, kteří z nezvladatelných individuí, chronických potížistů a zatvrzelých sólistů vytvořili fungující tým. O lidech, kteří tomu obětovali tolik, že to nedokážu pochopit. O lidech, kteří mě tak překvapili, že jsem jen koukal z otevřenou pusou. O lidech, které musím chtě nechtě obdivovat.
Máte můj obdiv pánové a dámy z Království. Vítězství je ve správných rukách.
 

DeletedUser10612

Guest
I já se přidávám ke gratulaci a když jsem tenkrát psala, že omikron vyhraje nově složená aliance, tak se smáli jistí hráči. Tudíž moje motta jsou pravdivá a vždy se vyplní. Jsem ráda, že vyhráli moji favoriti a jistě měli spolehlivé lidi, když opomenu vedení, jelikož nejde chválit jen vedení, ale převážně lidi co sypali a urychlovali divy :) Věřím, že tu korunku dáte
 
mezi námi, já osobně jsem na výhru taky tipovala berušky... ta jejich strategie, kdy se přesunou na konec světa, kde na ně ostatní nemůžou má něco do sebe, ale tentokrát jim byla nanic, protože jim chyběli hráči, kteří byli ochotni v noci vstávat a posílat další várku surovin na divy a to zde rozhodlo... nám neustále proudily suroviny a v silných hodinách jelo i 7 milionů od každé surky... to bylo naprosto nepřekonatelné...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru