• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9881

Guest
Ano, království dělalo ramena a sami si neviděli do talířku, dobře jim tak.

Na druhou stranu jsou to hráči co si z toho vezmou ponaučení, aby se takové přehmaty již nestaly, ale co víc je to skupina bojovníků, kteří to nevzdají a budou bojovat až do úplného konce.
Můžu potvrdit, že v prvních hodinách bylo v ali stínů velmi živo a špatná nálada prosakovala i ven z ali, ale nyní se to již zlomilo a zase ali šlape jako jeden a všichni mají chut všem pochybovačům ještě ukázat tu správnou tvář.

a abatyso spojenectví vulkánu je rozhodně víc než spojenectví jakékoliv ali s BN
Vulkánců je málo, ale jsou to čestní a féroví hráči, kteří si nezaslouží slyšet, že nejsou spojenci .

Vzhůru království stínů a dejte všem nynějším pochybovačům pěkně na holou :)
Víš že sem to myslel uplně jinak ne je hanit:)
 

DeletedUser

Guest
nene, mam na mysli hráče co jsou v alianci Království stínů a na světě hrdinů se zachovali jako skety
 

DeletedUser

Guest
Sice vůbec nevím,kdo jsi,ale máš recht ;)
Jsme ve Stínech všichni leváci až to hezký není...hanba nám! :grr

nemluvim o tom, že se něco nepovede, to se stane každýmu, já mluvím o tom, když se alianci nedaří a někteří jedinci pak ze strachu o vlastní zadek přeběhnou k nepříteli
 
Já netvrdím, že to je pravda, ale je to o tobě veřejně známo. A na každém drbu je něco pravdy :D

Netvrdíš? Vždyť si to napsal, nebo ne? Teda hochu, ty v tom máš ale guláš :) A víš ty co je vše veřejně známo a není to pravda? Nejdřív si zjisti ověřená fakta, která jsou doložitelná a pak to napíšeš si za tím stůj. Jenom kopeš kolem sebe bez jakýchkoliv argumentů. Pokud ti stačí věřit drbům choré hlavy, pánbůh s tebou příteli :)
 

DeletedUser

Guest
Ten pravéj promluvil zrovna vy ste největší z hrdinu:)
Kdyby to šlo tak máte spojko i se suportem jen aby ste přežily:)
A myslíš vulkan co má 19 hráčů??To není ani spojenectví.

Ehm. Doporučil bych tomuto individuu, aby si stouplo před zrcadlo a sundalo pokrývku hlavy. Má tam máslo.
Též by bylo vhodné sestoupit ze Sněžky aby neměl nos zapíchnutý v oblacích.

Od někoho, kdo prolítává aliance podle své potřeby aby si chránit svůj zadek opravdu sedí narážky na různá spojka, členství a pod.

A neotíral bych se o VuLKan. Je v něm něco, co drtivá většina hráčů nikdy nepozná. Ti, kteří ve VuLKanu byli, mi asi dají za pravdu. A to, že jsou nyní i ve Stínech je pro ně šance se poprat o korunku a mi ostatní jim to přejeme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9905

Guest
Thassy tak co říkáš na tu naši akci při které jsme KS stopnuli jeden z divů? :D
QRzxaEo.png
 

DeletedUser

Guest
Netvrdíš? Vždyť si to napsal, nebo ne? Teda hochu, ty v tom máš ale guláš :) A víš ty co je vše veřejně známo a není to pravda? Nejdřív si zjisti ověřená fakta, která jsou doložitelná a pak to napíšeš si za tím stůj. Jenom kopeš kolem sebe bez jakýchkoliv argumentů. Pokud ti stačí věřit drbům choré hlavy, pánbůh s tebou příteli :)

Teda Tomi97 tady je opravdu čas na omluvu. Uvědom si, že tu nemluvíš jen za sebe, ale i za alianci. A takhle někoho urážet je ubohost. Obzvlášť, když ho neznáš. A obzvlášť,když je nepřítel
 
Omlouvám se Dancane nechal jsem se unést a přehnal jsem to

Omlouvám se Dancane nechal jsem se unést a přehnal jsem to

Omluva přijata :) Je dobré si uvědomit, že je to jen hra. Nejde o život. Emoce s námi dokáží zamávat, to bezpochyby. I na Grepu. Nicméně si myslím, že soudný člověk by měl nejdříve přemýšlet, dát na svůj zdravý rozum a až pak vynášet názory na druhé. Hledat za vším grázla, křiváka, zrádce a já nevím co ještě, je trochu silná káva, zvlášť když o tom daném hráči neví zhola nic. Řiď se vlastním úsudkem a sundej klapky z očí, jsem přesvědčený o tom, že to chápeš a příště si takové řeči odpustíš.
Tuhle hru mám rád víš proč? Protože ti dá možnost poznat spoustu skvělých lidí různých profesí a osudů. Životních i herních. Važ si přátel, které máš jak u vás v alianci, tak třeba i jinde. Reálný život není potřeba zmiňovat, tam ty lidi vidíš na vlastní oči, i když i tam se člověk může snadno spálit. Věřím, že i u vás je skvělá parta lidí, která má svůj cíl a chce vyhrát. Jste přátelé, znáte se třeba i několik let. To samé funguje i u nás. To že tady stojíme proti sobě je fakt, který jsme si zvolili proto, aby bylo o co a s kým bojovat a ukázat svou strategii a způsob, jak dosáhnout cíle, který je pro nás pro všechny stejný. Tím bych s dovolením tuto debatu ukončil slovy, Nechť vyhraje ten lepší a ostatním ukáže jak se má hrát Grep a jak ten daný svět za těch daných podmínek dokáže lépe ukočírovat. Pravý charakter se ukáže až tehdy, kdy poražený dokáže ocenit to, že jiný byl prostě tu danou chvíli lepší. Beru to jako sport. Příště může vyhrát někdo jiný. Hledat za každou cenu podlost toho druhého je ubohé a dětinské. Omlouvám se za tapetu. Hodně štěstí všem, ať vyhrají ti lepší :)
 

DeletedUser10892

Guest
Dovolím si vytáhnout citaci ze svého příspěvku (reakce na Angelu).


Takže, nebylo na místě se místo osočování zeptat, zda není čirou náhodou stejné na sebe nabalit x aliancí (Vulkan, Exekutoři, Postradatelný, snad jsem na nějakou nezapomněl), či se sloučit jen s jednou a další alianci poprosit, aby jim taky něco postavila, s tím, že jim to pak předá a lidi z ní přejdou do té dané aliance. Princip zůstává stejný - ani jedna z aliancí by, dalo by se říci, stavbu divů nezvládla sama, tudíž si musela hvízdnout o pomoc. Pokud by se Království s nikým nesloučilo a jelo v původní sestavě, mělo by váhu psát, že BN by to sami nezvládli. Můžeme směle spekulovat, jak by to bylo, kdyby... jenže tady se na žádné kdyby nehraje. Cíl je jasný a je na každé alianci, jak se pokusí co nejefektivněji a nejrychleji vyhrát. Protože jde jen o to vítězství.

Omlouvam se,ale stále vás tu spousta toto stále omílá,tak si neodpustim reakci.Neni to náhodou uplně jinak? Když KS (KS vzniklo až spojenim Aliancí)vzniklo tak nešlo o nabalení několika aliancí na sebe,ale o vznik nové aliance,tvořené sice z několika aliancí a sloučené do jedné už tehdy za učelem se pokusit postavit divy. Když by šlo pouze o spojení aliancí takby pravěpodobně zustal Bludný holanďan a jen by doplnil stav.V době vzniku KS všechnyy ty ali co se spojili pod jednu vlajku měli tak málo členů že by němněli šanci se pokusit o divy.A že někteří nešli a zustali v aliancích které se sloučili ,tak mněli duvod nebo se jim jen nechtělo stavět divy a nikdo znás jim to nevičítá...
(I když tušim kde to vzniklo First to tu pořád psal že se spojujem proti němu že na něj sami nestačíme, to se mu tehdy ani nedivym když se sloučili 4ali které tím jeho alianci skoro obklíčili,a už předtim mu z aliance jen ukusovali města.)
Pokud je toto vyčítáno KS, tak by mně zajímalo proč BN i berušky mněli v době kdy vzniklo KS plus:mínus 50-60 členů a ted jsou také v plném počtu. Je to uplně to samé.Ale předávat divy jak je tu někde psáno ,stím nemá podle mého názoru vůbec nic společného to už je trochu dost nečistá hra ,jak na vlastní hráče co sypali surky a budou muset uvolnit místa prolidi co přenechájí div(nebo jsem to předání jak jste tu někde psali špatně pochopil) tak pro hráče z ali co ten div předá té druhé, tak i na soupeře...
 

DeletedUser10412

Guest
Zdravím soupeře
Jenom pro upřesnění Království stínu nevzniklo jen se Bludný Holanďan(či SARS) přejmenoval na Království stínu ale pořád to pro většinu hráčů co tu jsou od začátku je stále Bludný Holanďan který jen neví jak se vlastně jmenuje (to není urážka jen konstatování faktu).
Každý z hráčů co tu hraje déle a né jen první svět ví co znamenají aliance Berušky,Panisherci,Bratrstvo Neohrožených,Conqueros ,Bludný Holanďan a další abych na někoho nezapoměla rekrutují se převážně ze stálých hráčů kteří udávají směr a také ostatní vědí co od jaké aliance může očekávat i kdyby x změnili název pořád zůstavají pro většinu hráčů Berušky,Panisherci,Bratrstvo Neohrožených,Conqueros ,Bludný Holanďan a další....
Právě proto byly naivní chvalozpěvy KS že jsou nejlepší a nikdo na ně nemá (hodně to přípomInalo chvalozpěvy jiného uvězněného hráče)
zřejmě nabyli přesvědčení že ostatní aliance budou jen nečině přihlížet jak oni dostaví 7 divů a půjdeme v klidu na jiný svět ale tak to není nikdo z hráčů nechce jen nečině přihlížet když tu strávil tolik času a teď by měl někde jinde začínat od nuly a právě tím je tato hra zajímavá.
Vím že ztráta divů na jakékoliv úrovni je dost frustrující ale to nedává nikomu právo jakkoliv osočovat soupeře které zná jen podle nicku a neví jaký je to člověk.
Je to strategická hra která vlastně vrcholí stavbou divů pak teprve začíná ta pravá válka (do té doby jsou to jen bezvýznamné potyčky)
válka která nemá pravidla snad jen morální (ale jak očekávat od někoho morální boj když do té doby mu to bylo jedno) proto nenapadejte strategii ostatních jako nečistou či podlou každý má nějakou s kterou chce vyhrát a statistiky se neptají s jakou strategii ale kdo vyhrál.
Pro všechny soupeře jen jedno zajíci se vždy počítají až po honu a tento hon teprve začal a bude ještě pár měsíců trvat.

Sláva vítězům (ať je to kdokoliv) a čest všem poraženým
 

DeletedUser

Guest
Také zdravím,
je to přesně tak,jak píše tinka11.
Království Stínů je jen přejmenování BH,protože po masivním příchodu hráčů z jiných aliancí před divy se chtělo předejít zbytečnému handrkování o tom,že jméno jejich bývalé aliance není v názvu zohledněno...proto to neutrální jméno.
A paradoxně se zde nejvíce mlátí v prsa,plácají po ramenou a prohlašují za jasné vítěze Omikronu ti,kteří ke kmenovým členům BH ani nepatří.
Teď dostali klepanec přes prsty (my všichni z KS) a je to tak dobře,neboť by bylo celkem nudné,kdyby kterákoliv aliance vyšvihla sedm divů bez jakýchkoliv překážek...
Né,že by nás to nenasr...nenaštvalo :),že máme u divu červenou vlaječku,ale to se prostě stává a o chybách a slabších místech soupeře tahle hra prostě je.
Na vítěze si holt ještě dlóóóuho počkáme a já se budu snažit,abychom to byli my.
Když ne,je pak na místě soupeři-nepříteli pogratulovat a klidně i se skřípotem zubů :)
 

DeletedUser10779

Guest
Naprosto souhlasím se Snackmannem,je to hra a má se hrát. A je to opravdu zajímavé. 3 ali proti jedné,zajímavý postup. O to více mne to baví. I když by bylo smutné,kdyby se divy předávali,jak už tady někdo avizoval. My jedeme samy za sebe i když máme spojence. Samozřejmě taky pomohli i když to stále nemůže vyrovnat skore.:) Ale bylo by zajímavé ještě se pak o ty divy poštuchovat,alespon nějaká sranda. Hlavně se neurážet,každý jenom bojujeme za to své a každý se snažíme vyhrát. I když to třeba nevyjde,tak člověk brečet nebude,stanou se v životě horší věci. Ale samozřejmě pro to udělám,co je v mých silách,ale určitě neuteču před koncem i kdyby jsme měli prohrát. Zdar Grepolisu i když myslím,že to je asi poslední svět,kde budu hrát,protože toho času,co u toho člověk stráví je moc a někde chybí. Slíbil jsem dceři,že se pak budu naplno věnovat jí a jejím zájmům. Přeji upřímně všem hodně úspěchů v dalších bojích.
 

DeletedUser10159

Guest
Hoši to si snad ze mě děláte srandu 1-2 týdny tu nejsem a jsou tady zas kecy o Firstovy
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru