• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Firstík by se evidentně rád vyjádřil k naší diskuzi tak mu to umožním.
zaznam-cele-obrazovky-25.4.2014-133706.jpg
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Už dost bylo Firsta...
Nikdy ho neumlčíte,ať už Omikron vyhraje kdokoliv...ale bylo by fajn,kdyby to nebylo zrovna BN :D

Takže ke všem členům Království Stínů: "sypte,sypte,urychlujte,urychlujte"
 

DeletedUser

Guest
Angela

Giggsy ale ty jsi psal o zážitcích na omikronu a Abatyša měl okolo sebe jen Firsta, takže je to normální že napíše tento zážitek.Pro mě nejlepší zážitek byl když jsem přestala mít cokoliv společného s beruškami

Takových zážitků jsi měla hodně, ani jedna aliance na žádném ze světů tě totiž nemůže poslouchat déle než dobu opravdu nutnou. Slavit odchod z aliancí jsi mohla dost krát o tom víme své, že ? :) Tvá touha ovládat lidi je totiž pokaždé objevena, sice se zpožděním, ale pokaždé je objevena a to pro tebe znamená odchod. Bohužel ti nepomáhají ani tvé odeslané fotky tvého tetování nad pozadím. :)
 

DeletedUser10612

Guest
Už dost bylo Firsta...
Nikdy ho neumlčíte,ať už Omikron vyhraje kdokoliv...ale bylo by fajn,kdyby to nebylo zrovna BN :D

Takže ke všem členům Království Stínů: "sypte,sypte,urychlujte,urychlujte"
Máš pravdu :) chce to sypat a urychlovat a zvládnete to. Co vím, tak vy jedete sami proti 4 aliancím co se dohodli proti vám. Jen je smutné že lidi v těch 4 aliancích nevědí komu vlastně staví divy :D njn až to ti lidé zjistí, tak budou mít poučení do dalších světů. :D
 
No chudáci se nadřou s divama a nic z toho nebudou mít, protože přeleze tak možná vedení, které dostane korunku a na zbytek se vykašlou
 

DeletedUser

Guest
Zdravím všechny

Nedalo mi to a musím odpovědět :)
Nebudu toho říkat mnoho, na blokaci to postačí, ale příspěvek snad nebude nutné odstranit, ale myslím si, že sednutím do hrobky, jste si nijak nepomohli. Ten div jsme zastavovali, plnili jsme ho na posledni chvili.
Na světě jsou další dvě hrobky, z toho jeden na stejné a druhý na vyšší úrovni, než máte vy.
Takže opravdu div který nestavíte pro nás nemá moc cenu stavět.
Stalo se, byl to náš nejslabší článek s divy. Mě to moc nemrzí, pořád to beru jako začátek stavění, bude hůř že :)

Nicméně copak se to u vás děje.
řeknu Vám jedno, dneska bude krásný den, bude svítit sluníčko a všichni budou šťastný, aneb tomi .. čím kdo zachází, tím někdy i schází... věřím, že více info dodá někdo další po mě :) Já už řekl, až moc :) Musím posílat podpory :)

Ahoj a omlouvám se za vstoupení do této Tomiho prezentace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Bohužel musím dát Firstovi za pravdu.
Dělat zde v této fázi divů ramena a chvástat se veřejně sednutím nepříteli k hrobce,je velice předčasné...
No a teď to máme...
 

DeletedUser9881

Guest
Jak mu mazlíkovi narostli ramena když se spojil s kým šlo tedy zbytkem světa protože samotné bratrstvo by nedokázalo vůbec nic:)
Aspoň de vidět jakéj maj z nas strach:)
Do teď ani nedutal hrdina:)
 
Jak mu mazlíkovi narostli ramena když se spojil s kým šlo tedy zbytkem světa protože samotné bratrstvo by nedokázalo vůbec nic:)
Aspoň de vidět jakéj maj z nas strach:)
Do teď ani nedutal hrdina:)
Ale no tak :) Vaše ali se skládá čistě jen z původních stínů, že? A vám nikdo nepomáhá?? Tomu přece sám nevěříš nebo nás taháš za nos? :) Co třeba VulKan? Nějak si na ně v tom frmolu zřejmě zapomněl, ne? :) Je to strategická hra, tak to tak ber. Bušit do všeho hlava nehlava není úplně nejlepší strategie a už se to mockrát potvrdilo. Dámy a pánové, chce to občas myslet a ne jen dělat ramena. Pokora a umění předvídat je to, co většině z vás chybí.
 

DeletedUser9881

Guest
Ten pravéj promluvil zrovna vy ste největší z hrdinu:)
Kdyby to šlo tak máte spojko i se suportem jen aby ste přežily:)
A myslíš vulkan co má 19 hráčů??To není ani spojenectví.
 
Ten pravéj promluvil zrovna vy ste největší z hrdinu:)
Kdyby to šlo tak máte spojko i se suportem jen aby ste přežily:)
A myslíš vulkan co má 19 hráčů??To není ani spojenectví.
Nevidíš si ani na špičku nosu :) S supportem? Větší blbost jsi už vypotit ani nemohl :D Že vy jste to vyřešili elegantně, rovnou jste je naverbovali ve snaze udělat se bodově a ekonomicky nejsilnějšími hezky pěkně pod jednou střechou, už jaksi nekomentuješ. No vida, ani horda rádoby ranařů vám teď stejně není nic platná. Ale co, ještě není dobojováno, jsme na začátku, nakonec vše může být úplně jinak. A když už jsi nakousl to spojenectví. Nikdo ze sedících na vaší zahradě není s druhým spojenec. Snad jen my a Paníci. Tady jde totiž o něco jiného, než o spojenectví, ale to je fuk. Na vás nje to nejspíš zbytečně složité, tak si to zjednodušujete po svém. A my vám to nebereme, věřte si čemu chcete :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Dovolím si vytáhnout citaci ze svého příspěvku (reakce na Angelu).
A v zásadě na taktice typu "ty mi postavíš tenhle div, my postavíme tyhle a pak k nám přejdete a spustíme ten zbytek u sebe" nic špatného není. Je to to samé jako slučko aliancí před stavbou, de facto, jen to proběhne odděleně.

Takže, nebylo na místě se místo osočování zeptat, zda není čirou náhodou stejné na sebe nabalit x aliancí (Vulkan, Exekutoři, Postradatelný, snad jsem na nějakou nezapomněl), či se sloučit jen s jednou a další alianci poprosit, aby jim taky něco postavila, s tím, že jim to pak předá a lidi z ní přejdou do té dané aliance. Princip zůstává stejný - ani jedna z aliancí by, dalo by se říci, stavbu divů nezvládla sama, tudíž si musela hvízdnout o pomoc. Pokud by se Království s nikým nesloučilo a jelo v původní sestavě, mělo by váhu psát, že BN by to sami nezvládli. Můžeme směle spekulovat, jak by to bylo, kdyby... jenže tady se na žádné kdyby nehraje. Cíl je jasný a je na každé alianci, jak se pokusí co nejefektivněji a nejrychleji vyhrát. Protože jde jen o to vítězství.

Mimochodem, Support tým spojenectví neuzavírá, to jen kdybyste nad tím někdo opravdu vážně začínal přemýšlet. :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, království dělalo ramena a sami si neviděli do talířku, dobře jim tak.

Na druhou stranu jsou to hráči co si z toho vezmou ponaučení, aby se takové přehmaty již nestaly, ale co víc je to skupina bojovníků, kteří to nevzdají a budou bojovat až do úplného konce.
Můžu potvrdit, že v prvních hodinách bylo v ali stínů velmi živo a špatná nálada prosakovala i ven z ali, ale nyní se to již zlomilo a zase ali šlape jako jeden a všichni mají chut všem pochybovačům ještě ukázat tu správnou tvář.

a abatyso spojenectví vulkánu je rozhodně víc než spojenectví jakékoliv ali s BN
Vulkánců je málo, ale jsou to čestní a féroví hráči, kteří si nezaslouží slyšet, že nejsou spojenci .

Vzhůru království stínů a dejte všem nynějším pochybovačům pěkně na holou :)
 

DeletedUser

Guest
Já bych na to, že jsou to bojovníci moc nesázel. některé znám ze světa hrdinů a tam se spíš projevili jak zrádci a srabi než jako bojovníci
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru