• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9881

Guest
Je milé, že tu opět mluvíte pouze o Firstovi, asi si potřebujete nahnat příspěvky, či aby jste vůbec měli co říci a o čem bavit.
Též sem nakoukl, ale věří, že si tu vystačíte sami.

Nicméně s pokorou posílá písničku Angele, a od srdce si přeje, aby jsi se mu přestala vnucovat jako žena v Perlovce, přestala ho obtěžovat vnucujícími se zprávami a její přirozenou oplzlostí...
Za to ti děkuje a posílá svou oblíbenou písničku nejen tobě, ale celé Vaší alianci.
http://www.youtube.com/watch?v=vYz-i7re2Zo
Přeji všem krásný den.

Chudák firstík za své nevhodné chování ho blokli a teď tady na to kouká se slzami v očích a jen posílá své služebníky aby sem něco o něm napsali jak je skvěléj nebo dali nějakou z jeho trapných písniček:):)Viz.babi nebo teď markus.To už je fakt zoufalost:)Raději by měl soustředit své usilí hledáním spojenců a kamarádičku co mu pomůžou s divy když na to sami nestačí:)Berušky sou málo:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Stačí si pohlídat jen Hrob a a Zahrady... zbytek jen koutkem oka. Pokud by BN tahalo stejným tempem více divů, než jen ty dva pětkový, byla by to jiná... ale jo, pokud si vy svůj postup a náskok udržíte, mělo by se to uhrát v pohodě. :) Trošku jsem včera a předevčírem čekal na Bratrstvo...
 

Thasoss

Grepolis tým
Přitom ty šance marné neměli... a dost možná ještě nemají, zejména pokud je to s Beruškami pravda. :)
 

DeletedUser10612

Guest
Stačí si pohlídat jen Hrob a a Zahrady... zbytek jen koutkem oka. Pokud by BN tahalo stejným tempem více divů, než jen ty dva pětkový, byla by to jiná... ale jo, pokud si vy svůj postup a náskok udržíte, mělo by se to uhrát v pohodě. :) Trošku jsem včera a předevčírem čekal na Bratrstvo...
Thasi už jsi někdy viděl aby lidi fungovali pod diktátorskou vládou člověka,kterému skončili v původní ali silní hráči a další silní hráči si udělali vlastní ali a nemusí Firsta,navíc First očekává, že mu jiné ali vystaví divy a májí krásné představy že soupeři nemají surky:D to je opravdu vtipné jsem se zase zasmála, aneb jak psal Abatyša když už First může jen koukat na forum, tak pošle dalšího aby dělal to samé jako on :D
 
My máme surek dost :D škoda, že se do divů nedá sypat, když se staví nám tu přetýkají surky, které si půjčujeme pomocí armád z měst BN :D
 

DeletedUser9905

Guest
Už nechte firsta firstem... aspoň tímto způsobem by bylo dobré prokázat zbylým hráčům BN trochu respektu. Raději mi řekněte jaký je váš doposud nejlepší zážitek na Omikronu (jestli někdo napíše uzmutí města firstovi, tak ať si mě nepřeje :D).
 

Thasoss

Grepolis tým
Reset a následný konec na Omikronu. :) To byla úleva... bylo mi akorát líto se resetnout kvůli pár lidem, ty komplikace... ale kecy dvou spoluhráčů a tím, že o města nebyl zájem (asi kvůli velikosti, protože všichni raději brali 12k bodový než 7k bodový, že...), to urychlilo.
 

DeletedUser9881

Guest
Už nechte firsta firstem... aspoň tímto způsobem by bylo dobré prokázat zbylým hráčům BN trochu respektu. Raději mi řekněte jaký je váš doposud nejlepší zážitek na Omikronu (jestli někdo napíše uzmutí města firstovi, tak ať si mě nepřeje :D).
Uzmutí dvou firstových měst za den:):):)
 

DeletedUser9905

Guest
Thasoss to pojal netypicky pozitivně, to se cení :D
Abatyso... budeš se divit, ale odpověď podobného rázu jsem čekal a tudíž nejsem překvapen :D Každopádně ti gratuluju, to je velký úspěch. Možná bychom měli vyvinout iniciativu, aby Inno zavedlo nějaké speciální ocenění pro takový počin, že ano ?
 

DeletedUser10612

Guest
Giggsy ale ty jsi psal o zážitcích na omikronu a Abatyša měl okolo sebe jen Firsta, takže je to normální že napíše tento zážitek.Pro mě nejlepší zážitek byl když jsem přestala mít cokoliv společného s beruškami
 

DeletedUser9905

Guest
Vždyť jsem uznal, že se jistě jednalo o velkou a prestižní událost přeci :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Thasossi jak to je když jedna ali předá města s divem jiné, to spadne celý div a nebo jen level? A jakým způsobem se dá předat?
 

Thasoss

Grepolis tým
Ztratíš první město na divu, resp. padne do rukou cizí ali = sešup z 10. na 9. lvl. Ali ztratí všechna města na divu = div je zničen, nezbude po něm ani památky.
Logicky se tedy dá předat tím, že aliance, která chce div předávat, si nechá od té druhé ali usadit kolonu na div a město úspěšně ztratí, nebo se domluví, že nějaký hráč na divu přejde pod vlajku té druhé aliance, nebo poslední možnost - vyhodí hráče s městem/městy na divu a poté ho pozve zpět. Tím vším se dá způsobit sešup divu o jednu úroveň. Samozřejmě to musí proběhnout koordinovaně, aby o tom věděla i druhá strana, měla naplněný div surovinami na 10. level a okamžitě to po pádu divu začala stavět.
 

DeletedUser10612

Guest
Ztratíš první město na divu, resp. padne do rukou cizí ali = sešup z 10. na 9. lvl. Ali ztratí všechna města na divu = div je zničen, nezbude po něm ani památky.
Logicky se tedy dá předat tím, že aliance, která chce div předávat, si nechá od té druhé ali usadit kolonu na div a město úspěšně ztratí, nebo se domluví, že nějaký hráč na divu přejde pod vlajku té druhé aliance, nebo poslední možnost - vyhodí hráče s městem/městy na divu a poté ho pozve zpět. Tím vším se dá způsobit sešup divu o jednu úroveň. Samozřejmě to musí proběhnout koordinovaně, aby o tom věděla i druhá strana, měla naplněný div surovinami na 10. level a okamžitě to po pádu divu začala stavět.

pokud se nepletu tak tohle už tu jednou bylo tedy takováhle výhra a bylo to přímo na kappě
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru