• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dopadlo to jak to dopadlo, hra je hra a ty první 4 divy někdo postavit musel.

Po každé hře je běžné, že si protihráči podávají ruce, ale to dělají jen opravdový hráči, kteří to mají v hlavě srovnané a nemusí si nic dokazovat.

Nevím, zda si to zaslouží stíny, to si nemyslím, ale bezpochyby je tam mnoho hráčů i mnoho aliancí, co pro to udělali vše co mohly.
Bohužel se s tím ale svezlo i několik hráčů, co si to dle mého nezaslouží, stačí si přečíst výše zmíněné příspěvky. Myslím, že na tom se shodneme všichni, ale co s tím naděláme a ostatně kdo by se těmi hráči chtěl zabývat..., ale bylo by zlé tím upírat právo vítězů světa všem hráčům, co se ničím zlým nikdy neprovinili a zachovali si slušnost i čest po celou hru.

Bratrstvo neohrožených bojovalo od začátku světa, proti všem a narozdíl od svých nepřátel, udrželo své jméno, pověst i kvalitu od začátku do konce a když jsme se spojili s Dragony, tak pouze až jako reakci na vznik stínů. Aliance jako Alibaba, Bh a nebojím se říci mnoho dalších jako Sars atd byli zničené.

Stíny byla aliance, která měla Bn zastavit. Vznikla za jediným účelem, porazit nás. Dokázali nás porazit tím, že postavili 4 divy a zaslouží za to odměnu, která jim náleží.

Je dost možné, se se někteří hráči tímto budou pyšnit do konce života a stále a stále se vozit po mě i po naší alianci.
Svým způsobem je to pro nás čest, protože jsme celou hru hýbali světem, nebojím se říci jako nikdo a kdo jsem já, ví hodně moc hráčů v této hře a rozhodně ne ve zlem. A že mám nepřátele... no zabírejte města přátelům, uvidíme jak Vás to bude bavit :)

Dlouhodobě jsme vedli nekonečný boj se všemi okolo sebe, který jsme vyhrávali celou hru přes propagandu nepřátel a vznik stínů je toho důkazem. Ať se podívám na BB, divy či jiné hodnocení, nemáme se za co stydět. Ušly jsme dlouhou cestu od svého vzniku. Už to je přes čtyři roky od začátku naší aliance a stále držíme velmi vysoký standard a jsem přesvědčen, že jsme více než spoluhráči, jsme přátelé, co hrají jeden pro druhého v dobrém i zlém.

Ale tohle není náš den, nebudu mluvit dále o nás, přesněji nebudu tu po tomto již mluvit vůbec, ale jak jsem na začátku napsal, pokud vyhrají nepřátelé, nebudu ten kdo uteče, já se nepřátel nikdy nebál a nebudu se nikdy bát postavit se jim ani nyní.

Toto byl den stínů, užijte si ho, je to váš první a jediný úspěch na tomto světě a stál Vás všechno co jste kdy na tomto světě měli a možná nejspíše i mnohem více, přesto gratuluji.

Děkuji všem našim členů za spolupráci! Samozřejmě tak i Dragonum za spolupráci a snahu zastavit stíny. Děkuji i Beruškám, kteří se též snažili zdramatizovat tuto hru a nenechat stíny dostavět ani 4 divy. Ještě bych poděkoval Machymu za dobrou akci na div zahrad. Bohužel škoda, že se nepovedlo více takových akcí.

Ostatním čtenářům tohoto fora přeji pevné nervy a chuť číst si to, co se zde píše, protože většinou se to nedá číst :)

Já vím co je to prohra a nebojím se toho.
Prohra je, když se člověk vzdá, ale já se nikdy nevzdám, to ví každý :)

A to, že tu nemají ani dost cti na to, aby přiznali, že jsme pro ně byli největší konkurenti, tak to už samo o sobě svědčí o charakteru a povaze těchto hráčů. Bez urážky Dancane, ale tipovat Vás na výhru, to může říci jen někdo, pro koho jsme byli úhlavní nepřítel a doteď se jen bojí vyslovit naše jméno :) Já mám samozřejmě berušky rád, ale nemusím si tu nic nalhávat, kdo říká opak, tak asi hrál jiný svět ... :) berušky nejsou špatní, to v žádném případě, ale od začátku do konce jsme si vedli lépe než oni ve statách i divech, ale co jiného by mohla říci hráčka, co jsme jí zničili všechny aliance, ve kterých byla a jednou konečně mají nějaký úspěch oproti nám.

Tímto plním co jsem kdysi řekl, bez bázně, hanby, sám za sebe a takový, jaký jsem.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11121

Guest
hra je hra,a kdyby se stavělo od začátku tak bratrstvo by dopadlo stejně,ne li hůře
za pomoci tří ali ste sedli do záhrad, vaše ali je neškodná;)
 

DeletedUser

Guest
tak asi takto


Dopadlo to jak to dopadlo, hra je hra a ty první 4 divy někdo postavit musel. - dopadlo to přesně tak jak vypadala kvalita hráčů jednotlivých aliancí

Po každé hře je běžné, že si protihráči podávají ruce, ale to dělají jen opravdový hráči, kteří to mají v hlavě srovnané a nemusí si nic dokazovat. - k tomuto s Tebou nikdy nedojde protože 1. nejsi opravdový hráč 2. nemáš to v hlavě srovnané 3.musíš sám sebe neustále přesvědčovat, že jsi něčeho dosáhl

Nevím, zda si to zaslouží stíny, to si nemyslím, ale bezpochyby je tam mnoho hráčů i mnoho aliancí, co pro to udělali vše co mohly.
Bohužel se s tím ale svezlo i několik hráčů, co si to dle mého nezaslouží, stačí si přečíst výše zmíněné příspěvky. Myslím, že na tom se shodneme všichni, ale co s tím naděláme a ostatně kdo by se těmi hráči chtěl zabývat..., ale bylo by zlé tím upírat právo vítězů světa všem hráčům, co se ničím zlým nikdy neprovinili a zachovali si slušnost i čest po celou hru. - Ty jsi nikdy nic nevěděl a u toho i zůstane

Bratrstvo neohrožených bojovalo od začátku světa, proti všem a narozdíl od svých nepřátel, udrželo své jméno, pověst i kvalitu od začátku do konce a když jsme se spojili s Dragony, tak pouze až jako reakci na vznik stínů. Aliance jako Alibaba, Bh a nebojím se říci mnoho dalších jako Sars atd byli zničené. - 1. nikdy jste nebojovali proti všem 2. jméno BN - ano je zde již opravdu dlouho 3. její pověst a kvalita by stoupla alespon nad úroveň vodní hladiny jedině Tvým odchodem, to Ty držíš spousty svých dobrých spoluhráčů pod vodou

Stíny byla aliance, která měla Bn zastavit. Vznikla za jediným účelem, porazit nás. Dokázali nás porazit tím, že postavili 4 divy a zaslouží za to odměnu, která jim náleží. - ano KS porazila BN na tomto světě a BN s tím zde již nic dělat nemůže

Je dost možné, se se někteří hráči tímto budou pyšnit do konce života a stále a stále se vozit po mě i po naší alianci.
Svým způsobem je to pro nás čest, protože jsme celou hru hýbali světem, nebojím se říci jako nikdo a kdo jsem já, ví hodně moc hráčů v této hře a rozhodně ne ve zlem. A že mám nepřátele... no zabírejte města přátelům, uvidíme jak Vás to bude bavit :) - drtivá většina Tvých nepřátel nevznikla tím, že jsi jim zabíral města jak se tady naparuješ, ale tito nepřátelé vznikli na základě Tvých ventilovaných lží a polopravd a defakto tito soupeři chtěli ukázat ,,tlučhubovi,, jak se věci mají... a ukázali dostatečně, si myslím :)

Dlouhodobě jsme vedli nekonečný boj se všemi okolo sebe, který jsme vyhrávali celou hru přes propagandu nepřátel a vznik stínů je toho důkazem. Ať se podívám na BB, divy či jiné hodnocení, nemáme se za co stydět. Ušly jsme dlouhou cestu od svého vzniku. Už to je přes čtyři roky od začátku naší aliance a stále držíme velmi vysoký standard a jsem přesvědčen, že jsme více než spoluhráči, jsme přátelé, co hrají jeden pro druhého v dobrém i zlém. - stydět se za hodnocení či BB v žebříčcích nemusíte, ale vždy jste byli krok neli dva za elitou tohoto světa, co se týče divů tam bych se bejt Váma styděl.

Ale tohle není náš den, nebudu mluvit dále o nás, přesněji nebudu tu po tomto již mluvit vůbec, ale jak jsem na začátku napsal, pokud vyhrají nepřátelé, nebudu ten kdo uteče, já se nepřátel nikdy nebál a nebudu se nikdy bát postavit se jim ani nyní. - tak tady na nějaké postavení se soupeřům je již pozdě, tak si to zkus laskavě již uvědomit, díky

Toto byl den stínů, užijte si ho, je to váš první a jediný úspěch na tomto světě a stál Vás všechno co jste kdy na tomto světě měli a možná nejspíše i mnohem více, přesto gratuluji. - jediný úspěch? pokud vyhrát tento svět je jediný úspěch , kterého KS dosáhlo pak si myslím, že to této alianci bude stačit

Děkuji všem našim členů za spolupráci! Samozřejmě tak i Dragonum za spolupráci a snahu zastavit stíny. Děkuji i Beruškám, kteří se též snažili zdramatizovat tuto hru a nenechat stíny dostavět ani 4 divy. Ještě bych poděkoval Machymu za dobrou akci na div zahrad. Bohužel škoda, že se nepovedlo více takových akcí. - ano jediné rozumné je poděkovat těm co se snažili

Ostatním čtenářům tohoto fora přeji pevné nervy a chuť číst si to, co se zde píše, protože většinou se to nedá číst :) - číst se to dá, ale je třeba si to co je napsáno správně vyhodnotit a nedat na první dojem, musíš si v první řadě uvědomit kdo píše jestli jen tlučhuba či někdo kdo má svoje komenty podloženy fakty... ale i články tlučhubů se dají číst a pobavit se jimi...

Já vím co je to prohra a nebojím se toho. - kdo jiný by to měl vědět, že? :)
Prohra je, když se člověk vzdá, ale já se nikdy nevzdám, to ví každý :) - ano, to je jak kdysi tady psal štírek(ale celý život prohrávat? no to nechám jiným)

A to, že tu nemají ani dost cti na to, aby přiznali, že jsme pro ně byli největší konkurenti, tak to už samo o sobě svědčí o charakteru a povaze těchto hráčů. Bez urážky Dancane, ale tipovat Vás na výhru, to může říci jen někdo, pro koho jsme byli úhlavní nepřítel a doteď se jen bojí vyslovit naše jméno :) Já mám samozřejmě berušky rád, ale nemusím si tu nic nalhávat, kdo říká opak, tak asi hrál jiný svět ... :) berušky nejsou špatní, to v žádném případě, ale od začátku do konce jsme si vedli lépe než oni ve statách i divech, ale co jiného by mohla říci hráčka, co jsme jí zničili všechny aliance, ve kterých byla a jednou konečně mají nějaký úspěch oproti nám. -tady se hodí jen napsat ,, Berušky mají svoji vítěznou historii a BN budou vždy jen závidět ,,

Tímto plním co jsem kdysi řekl, bez bázně, hanby, sám za sebe a takový, jaký jsem.- jaký jsi většina již ví a ten zbytek časem pochopí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10779

Guest
Tak na tento příspěvek víše musím reagovat,protože je opravdu zcestný. Bohužel si někdo stále myslí že se vše točí jenom okolo BN. Ale pravda je taková,že BN už před divy nebyl pro nás soupeř,celkem jsme je válcovali,kromě pár dobrých hráčů okolo Limpolim. Bylo to vidět i na zabíraných městech a podobně. Větší respekt jsme měli z ostatních ali,jako berušky,contíci. A jestli si někdo myslí,že výhra světa v této hře je malicherný úspěch,tak to asi nemá cenu komentovat. Myslím,že všichni tady ví,že aliance Alibaba a Sars se rozpadla díky odchodu velkých hráčů,které to hold přestalo bavit a ti hráči odešli na svém vrcholu,kde do poslední chvíle zabírali BN města bez problémů. Tak o nějakém zničení ze strany BN opravdu nevím. A skoro každý v naší alianci,až na pár neaktivců,kteří bývají všude se o naše vítěztví zasloužili,a je opravdu vrchol ubohosti je osočovat. Ale myslím,že nikdo nepochyboval,že takovýto příspěvek se tu objeví a jeho obsah jsme znali dopředu. Tyto věci tady už byli omýlány už dávno,takže žádné překvapení.
 

DeletedUser

Guest
Udělal jsem si kafíčko, děti poslal k babičce a odhodlal jsem se přečíst si firstův elaborát. Klasicky sebestředný, ale na jeho poměry snesitelný. Ale zase to pokazil ne konci. O Beruškách jako favoritech na vítězství jsem mluvil já a RITABEN. A on nás obviňuje ze lži. Za sebe to nechápu. Nejsem v království a k jejich vítězství jsem přispěl jen velmi málo. To, že jsem snad od prosince Beruškám věřil(věřil, ne fandil) může dosvědčit celá rada VuLKanu.
Pane Firstazazel obvinil jste mne a RITABEN ze lži. Očekávám omluvu
 

DeletedUser9285

Guest
Mazlíku, přesně o tom jsme se bavili před pár dny na Sigmě...
Opět jsi potvrdil, že jsi sebestředný a arogantní... A to, že ve svých textech nepoužíváš sprostá slova neznamená, že neurážíš!
Dobře, nás nemáš rád, tak OK, víme jaký jsi, ale ten závěr o Beruškách sis mohl odpustit, ti na rozdíl od tebe mají úroveň!
 

DeletedUser9881

Guest
Mazlíku opět si nepřekvapil.Každéj dopředu věděl jakéj blábol tady zase napíšeš a ty si nezklamal:)
Hřeje mě u srdce že ti naše ali ukázala kde má ta vaše slavná BN misto.
A jak tydy bylo už řečeno vás sme nebrali jako soupeře to tu byli jiné ali mnohem kvalitnější a skromější:)
Ale gratuluju k postavení prvního divu a smekám uctihodný výkon slavné aliance BN:):)
AŽ ZA NÁMA:)
Tak si na to zvykni a smiř se s tím:)
 

DeletedUser11139

Guest
Samotný "veliký vznešený" Mazel nám zde otevřel své srdíčko a ukázal tu Aroganci a Sebestřednost kterou špatně skrývá.

Sám si na Omikronu nedokázal nic, a tady si hraješ na velkého pána který "ničil" alianci po alianci že ano?!
Kdyby se Alibaba nerozpadla, tak s ní dodnes bojujete, dokonce si troufnu říct že kdyby tam tehdy neskončili určití hráči tak dnes slaví vítězství oni nad Vámi.

To že zde osočuješ Nás, Berušky je více než zcestné, jelikož my jsme dosáhli daleko větších vítězství než Ty kdy zažiješ. Nemohu říct že bych neměl Stínitka rád, vážím si jich jako dobrých nepřátel ale mám pocit že Ty nikdy nezjistíš jaké to je když si Tě někdo váží. Víš proč? Jelikož za a) vidíš svět (omikron) jen tak, jak chceš ty. nebo za b) jsi prostě takový, a dokonale se k Tobě hodí přísloví "Po bitvě je každý hrdina"!
 

DeletedUser10892

Guest
Tak mně mazluv článek nepřekvapuje a byl očekávaný a mněl jsem snim problém ho dočíst.
Chtěl bych nicméně poděkovat i jemu má nemalou zásluhu že jsme vyhráli(myslim to ironycky),jen on totiž dokázal při divech štvát svou alianci tak aby její hráči končili a předávali města dobrovolně nepříteli a vyhazovat hráče z aliance...
Nejvíc mně dostalo když utočili na div a first posílal kololod a chtěl smáznout smetanu(stim čim ji poslal by nesedl ani přes hradby)
 
Nechci tady hodnotit snahu jiných, jak vyhrát a co pro to udělali. Na to jsou tu jiné "kapacity". Ti mají zřejmě patent na rozum, na motta a myslí si, že mají od všeho klíče.
Shrnu tu pouze to, jak jsme hráli my a co dělá Berušky tím, čím jsme už pár let. To, že máme za sebou nějakou historii tu už bylo řečeno. Naše strategie, která byla vždy postavená na přípravu divů a to od samého začátku snad už taky každý ví. I ti, co se zde ohání mottama, aspoň doufám :) Musím ale přiznat, že jsme měli smůlu a to cca měsíc před příchodem divů, kdy se náš divař, který postavil a řídil divy už na více světech, nevrátil z dovolené. Nikoho z nás ani ve snu nenapadlo, že by se mohlo něco stát a on bez jediného slova už Grep nikdy nezapne. Do dnešního dne o něm nevíme nic, pevně doufáme, že se mu nestalo nic vážného a že je v pořádku. Pro nás to v tu chvíli začalo být velmi složité a museli jsme na rozdělanou práci nějak zareagovat. Jak se to povedlo nebo ne posoudí každý asi jinak. Musím říct, že jsme se s touto situací porvali a zkusili jsme to uřídit i bez něho.
Nejvíc mě ale zaráží fakt, jak tu někdo může psát motta, kterých se sám neřídí a vehementně leze do pozadí někomu, komu před tím nemohl přijít ani na jméno.
A ještě malou poznámku k alianci BN. Bratrstvo je aliance kamarádů a přátel stejně, jako je to v aliancích jiných. Vzhledem k historii, kterou mají taky slušně dlouhou si troufnu říct, že budou aliancí dobrých přátel. Už jen fakt, že dokáží držet pohromadě i za cenu toho, že je vede někdo, koho nemůžou vystát nikde jinde, je obdivuhodné. Řekl bych až masochistické. Každý nechť si přebere po svém.

A to jestli jsme byli horší nebo lepší než BN? Na to řeknu jen toto. Byli jsme všichni horší než KS
 

DeletedUser9874

Guest
ne lehce se mi gratuluje vítězům (jsme měli vyhrát my kurňa :) ) ale musím.. s tou lokací pro divy, jsem nevěřila, že uspějete.. přišlo mi to jako čiré šílenství. ale nestalo se, ba naopak.. klobouk dolů, krásná práce
 

DeletedUser

Guest
Je příjemné číst gratulace,či rozumné příspěvky "těch s červenou vlaječkou" :).
Osobně si toho dost vážím...obzvlášť když je to od Berušek či Berušáků :),které mám v tom nejtěsnějším sousedství.
Díky.
 

DeletedUser10612

Guest
Dopadlo to jak to dopadlo...

Ty se opravdu firste nemůžeš schovat pod žádnou jinou přezdívku, nepoznal by tě nikdo kdyby jsi nic nenapsal, ale takhle to bylo jasné hned od první věty kdo je tam schovaný :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11140

Guest
dodatečně musím taktéž pogratulovat KS. byla to dobrá část hry....

číst toto fórum občas vyžaduje hodně ,,odvahy,, a času....:)
 

DeletedUser10981

Guest
Musím především poděkovat všem za gratulace, a teď bych to shrnul ze staré party Pra-Vary Black Dragons kteří měli velkou motivaci ale bohužel vše nakonec nedopadlo jak jsme si představovali a to vedlo ke spojení s aliancí kde jsem osobně měl obavy jak se shodneme bohužel špatně nevim jestli z mé strany a nebo z jiné to nebudu řešit, prostě jsem odešel a vstoupil do KS, za mnou několik věrných se přidalo těm děkuji a to že si BN myslí že to bylo jednoduché dokázat postavit 4 divy jako první tak se mýlí ale poctivost a píle hráčů kteří přispěli k tomuto cíli moc děkuji, jim patří velká gratulace, a co se týká ostatních aliancí měli velkou snahu a věřím že do toho dali všechno co mohli udělat a co říci na závěr je to hra, " sláva vítězům, čest poraženým"
 

DeletedUser3396

Guest
Čik :)
Tak jsem si dal bobříka čtení :) že si přečtu posledníh 20 stránek jak to tu žije. Noooo nedostanu ho :) to je děs tady. Ten je špatnej, ten intrikán, ten přeběhlík, ti neuměj válčit, ti pro změnu neuměj nic ... my jsme nejlepší, my umíme všechno a hlavně víme všechno ....

Začínám mít radost, že aspoň mě tu vůbec nikdo nezná.
Připojil jsem se k KS z vlastní vůle, protože jsem stavět chtěl. Jen jsem si dal osobní podmínku, že po dostavění 4 divů jdu od válu, bo já rozhodně nechci aby svět skončil stavbou nějakých nesmyslných budov. Raději bych byl za totální vítězství na válečném poli :)

Hraju teď sám, možná chyba, bo si při hře nemám s kým pokecat a lidi z mého okolí se ke mě zrovna nehrnou :) (možná bych na ně měl přestat útočit) Snad se někdy dočkám nějakého schopného spoluhráče. Rozhodně ale svou trpělivou hrou chci znepříjemňovat svému okolí hru. To ale neznamená, že bych někoho nesnášel, pokecat s nepřítelem je docela fajn a nemusím se s ním urážet jak to tu provozují někteří jedinci. :)
 

DeletedUser

Guest
Rozloučení

Zdravím všechny hráče,
je mou nemilou poviností napsat, že hráč inkfarkt již nikdy nezvítězí v žádné bitvě a zároveň ho nikdo již nikdy nepřipraví o město....
Ač sám by rád hrál dál, tak na hru mu již nezbývá čas, ten který mu ještě zbývá se rozhodl věnovat rodině a nejbližším.....
Hra ho bavila a mnohokrát dosáhl na mety o kterých se jiným jen může zdát, škoda jen, že mu uteče v reálu meta 40 let na kterou většina bezproblému dosáhne...
Ti z Vás co s ním mají nevyřízené účty musí jen doufat, že budou mít šanci na jiném ,,světě,, ....
Hráč odchází-vzpomínky zůstávají a zároveň přeje všem jen to dobré ....
 

DeletedUser10811

Guest
Zdravím Vás přátelé i nepřátelé,
tak je čas se rozloučit.Města jsem předala do dobrých rukou, tak že mohu s klidným svědomím skončit.
Bylo mi nesmírnou ctí Vás všechny poznat.Přeji Vám jen to nejlepší do dalších světů a hlavně mimo hru!
S pozdravem .Lostris. alias .Lantea.

17.11.2010 - 17.6.2014

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru