• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10053

Guest
Čauko já osobně si myslím že to bude v poho :) ze začátku mi možná bude trošku dělat potíže ta rychlost jednotek, ale s tím se rychle srovnám :D ... teď už jen ali ... a jdeme na to ! :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Hm, firste, 12h asi trvat nebude. Na Kappě dobývám 16 hodin a to bych tedy měl logicky dobývat pouze 8 hodin. A že by to na světě s rychlostí 3 trvalo déle než na dvojce? :)
 

DeletedUser9519

Guest
Na Betě a Mý to je 12 hodin a tu bude také 12 hodin -> pokud bude jiná doba, musí nahlásit
 

DeletedUser9818

Guest
ted me napadlo jestli to neni dany rychlosti jednotek a ne sveta.....
 

DeletedUser5002

Guest
Ale no tak, co Vás to napadá :)
čistě logicky musí být jasné, že to musí být rychlostí světa a vždycky to tak bylo.
 

Thasoss

Grepolis tým
Jen v tom případě nechápu, proč na rychlosti 3 se dobývá 16 hodin. To si fakt žádá vysvětlení :)
 

DeletedUser5002

Guest
To si děláte... ne :) To je nějaký bug
Ani s demokracii to netrvá tak dlouho.

No a pokud to je jak říkáte, tak nikdo nemůže vědět všechno a teď mám moc práce na to řešit blbosti :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8856

Guest
A jinak. Když je to kavárna :) Který prďola mi tu naleje to kafe ? :D
 

DeletedUser8856

Guest
Rozpustnou bez cukru :D A trochu mléka bych prosil. A silnou. :) Abych mohl být dloooooouho u grepu :D
 

DeletedUser

Guest
tedy to vám to budování,tak trvá, že tu řešíte ingredience do kávy :)
 

DeletedUser8856

Guest
No jasně :D Co je na světě důležitějšího než opravdu vymazlená káva ? :D
 

DeletedUser

Guest
Nebyl by čertík,potřebuji trošku sladko na jazyku a hřejivo u srdce:))))
 

DeletedUser5002

Guest
Koukám začal svět a všichni umřeli.
Přitom je tu tolik známých tváří..... schválně, kdo zabere první město :)

Já si tipnu, že to budu buď já :) nebo Gekkon, alias Axxxa, protože ten tu do toho dupe, jak vsteklej. :)
 

DeletedUser

Guest
Taky by jsme si mohli tipnout jak dlouho na tom světě ty a tvoje BN vydržíte než zase dáte restart s nějakou trapnou výmluvou :eek:))) Já tipuju do roka a do dne :eek:)))
 

DeletedUser5002

Guest
Do roka a do dne? (Tak daleko nevidím)To vy už tu dávno nebudete milí pane ..... (Tím myslím tebe rasty ....)

Je zlé, že ten co jen neustále přebíhá sem a tam si dovolí kalkulovat o tom, co a jak bude dělat jedna z nejstálejších aliancí hry.
Čirá závist.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jj už se těším až vyrazíš na návštěvu ke mně do města :eek:)))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru