• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Omikron

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Když už jsi ho zmínil, tak tady máš od něj vzkaz: "jediný co je na jejich alianci stálýho jsou keci, urážky a výmluvy :))) napiš klidně že mu to vzkazuju :)"
Pokud nic nevím, rád se nechám od "chytrolína" jako jsi ty poučit :eek:)))
 

DeletedUser5002

Guest
To jsi milí, že nám vyřizuješ takové krásné vzkazy. Škoda, že nám to nemůže napsat sám. Asi je ještě naštvaný, jak mi včera napsal a já si ho hned dal do blokovaných a napsal mu, že blbostma se nezabývám a on je .... :)
To víš, někdo na to má a někdo si to musí prostě pořád dokazovat, protože na to nemá. Moudrý pochopí, hloupému nemá smysl nic vysvětlovat.

Máš pro mě ještě nějakou milou informaci? Ideální, kdyby to bylo něco, co není úplná kravina vycucaná z prstu :)

Třeba že nám vyhlašujete válku :) Ať se alespoň pořádně zasměji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
JJ pochopil jsem, že tě nemám rozčilovat hned na začátku hry:) a jinak jsem rád že jsi se nám tak krásně popsal sám :"To víš, někdo na to má a někdo si to musí prostě pořád dokazovat, protože na to nemá. Moudrý pochopí, hloupému nemá smysl nic vysvětlovat." To na tebe přesně pasuje :))))
 

DeletedUser5002

Guest
Nejen že neumíš ani urážet, ale ty neumíš ani vymyslet nic vlastního a když už nevíš kudy kam, tak prostě špinit a posmívat se, to berete jako jistotu :)

Připadám ti jako rozčílený? :) Normálně rasty .... zkus to se mnou.
Zhluboka se nadýchni a počítej ...
jedna
dva
tři
čtyři
pět
šest
sedm
osm
devět
deset.
Pomohlo to?

Ale obávám se, že ty spíše potřebuješ prášky, nebo naopak už jsi jich bral hodně moc :)
 

DeletedUser

Guest
Opsal jsem jen tvoje slova, a ta přece nikoho neuráží ani nešpiní. Tak se nerozčiluj ať tě neklepne.
Můžu ti poslat návod jak vystavět město a jaký udělat výzkumy? Já jen až si přijdu pro tvoje město abych neměl tolik práce s přestavováním. Že bys mi ho mohl hned vystavět podle mých představ:)
 

DeletedUser5002

Guest
Hehe, taky máš v sobě nějaké prášky Pythone ne :)
Mám ti tu napsat básničku, budeš spokojenější? Asi nějakou o počasí ne, to se snad nikoho nedotkne :) Nevím, co bych udělal nyní zle, ale rád se nechám poučit.

Rasty opravdu tvé myšlení nestíhá běžnému životnímu standartu. Než tobě dojde, co já píšu, tak už bude jiný tisíciletí.
 

DeletedUser5002

Guest
Jasné, něco vymyslím :) dej 5 slov, o čem to má být :) Ale teď budu něco vyřizovat, tak mi dej nějakej čas :)
 

DeletedUser5002

Guest
Láska kvete v každém věku, zvlášť když svítí sluníčko.
Grepolis nás všechny baví, někoho však maličko.
Když však začne velká válka, mír už nikde nehledej.
Morálka se ihned zvedá, Pythón k boji zavelel .)
 

DeletedUser

Guest
first: no a do soutěže mi nebásní :(

rasty: bavili jsme se ať neprovokuješ, tak nehádat ani formou vyřizování vzkazů, bojovat ve hře a venku opalovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Firste, já beru, že pro tebe je vzdálenost 40 hodin kololodí krátká a spraví to podle Tvého názoru 10 měst rozházených po celém světě (jinak to fakt nejde při téhle rychlosti)... pro mne je to prostě moc. A ano, všechno, co mám víc jak 12 hodin kol. lodí, je pro mě daleko. Jakýkoliv útok je neúčinný nehledě na dobývací systém. Ale s touto diskuzí se raději přesuneme do Kavárny, ok :) Tam to můžeme rozebrat do posledního šroubku.
Musíš chápat, že mě je to úplně jedno co s vámi :)
Já rozhodně nejezdím dál koldou jak pár hodin a taky většinou nejsem roztahaný po celém světě, ale říci, že je něco daleko, to je ....
Na betě, aby jsem provokoval BA, jsem se přestěhoval přes dvě moře a zabral u nich pár měst. Prostě z principu jsem tam nacpal kvanta armády a prostě jsem tam byl. Na epsylonu jsme zachraňovali přes celé moře hromadu našich hráčů a zachránili jsme je, takže o tom, co je daleko a co ne, nemůžete rozhodovat na základě .... já nevím ani čeho :)

Na Achilovy jsme byli rozházený po celém moři a naši hráči byli dál, než jste nyní vy.....

Pokud má někdo obavy, že se nestřetneme, tak toho bych se nebál :)
Ostrov po ostrově a brzy budeme blízko, opravdu nevím co řešíte. Jak kdyby jste to šly hrát na měsíc.
 
Ahoj Firste,
snažím se teď v allianci uzavřít dohodu, aby se Vám nevyhlašovala válka. Nechci aby jste museli restartovat, chci aby jste si tady pěkně hráli a konečně postavili DIVY. Někteří sice nesouhlasí, ale napsala jsem , že skládáš krásnou básničku, na krásná slova a až ji napíšeš tak, že ji jim pošlu. A protože vím, že v psaní jseš dobrej, tak se jim určitě bude líbit a pokud by na Tebe chtěli i přesto útočit, aby byli tak laskaví a nejdříve Ti napsali jestli Ti ten čas a složení vojsk vyhovuje.
Příjemnou hru a už se strašně těším na básničku.
Děkuji
 

DeletedUser

Guest
no, tak lidičky to je v grepolisu jen first, musíte se do něj navážet ?:( je to hra, hrajme bez osobní zášti snad to dokážeme. Kdyby se takhle chovali naše děti, dáme jim na zadek, no ještě že nás nevidí.
Xenicko. nevím proč by měl first restartovat hru, co bylo nebo nebylo hoďme za hlavu
 

DeletedUser

Guest
To by muselo platit oboustranně. Já už se raději ani nevyjadřuji a jen čtu :)
 

DeletedUser

Guest
nebudu opakovat, že většinou čtu, narážky a provokace, kdy first nezačne, občas se neudrží, ale už není stůjcem a naposled, nechte toho, věnujte se boji a procházkám venku, jsou horší věci na světě než ty to žabo myší války
 

DeletedUser

Guest
Jak vidíš, spousta lidí čte takové Firstovy příspěvky, ze kterých srší sarkasmus podobně jako to napsala Xenicka. Může si za to sám, tak nechápu, co se pořád divíte? :) First to navíc umocňuje kritikou toho, o čem nic neví. (Jako že já jsem psal na blog Lambdy, cituji: "Sračky".
Já bych tohle už přestal řešit. Sarkasmus přeci zakázaný není a spoustu lidí to pobaví.
 

DeletedUser

Guest
omyl spoustě lidí to nebaví, tak tady sarkasmus nebude a nebudu hledat, kdo první hodil kamenem , změňte téma k boji na světě a nebojujte na fóru, ale na světě a sarkasmus není hezký nikde a lidí baví humor ne sarkasmus
 

DeletedUser

Guest
Ptala ses, proč se někteří do Firsta stále naváží, tak jsem ti odpověděl. Nemusíš vyskakovat jak čertík z krabičky. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru