• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser

Guest
Tak to chce dát vědět supportu, aby to předali vývojářům k opravení...
 

DeletedUser

Guest
sultane muzu mit technickou ? vetsina se nechce ptat naprimo ale me to nevadi rikal sem ze tu psat nebudu , ale vetsina vime ze to jsou blaboly od firsta alias koli , jelikoz jeho nadutost neunese ze je nekdo lepsi . tak porad se tu aspon snazi ocernit ostatni aby jeho zbytek kamosu (asi dva co mu ty keci papaji) mu rekly tey tys jim to rekl . Jeho sny a predstavy at si klidne necha ale proc kvuli jednomu blaznovi se ma x ostatnich normalnich lidi branit a snazit se jakymkoliv zpusobem ocistit ? Pripada mi to absolutne zcestne.


Jonik v dobre vire chtel rozhybat debatu aby se bavilo o divech a narcis se to tu snazi jen rozhoupat ocernovani jeho vymysli a kdyz se na tom zhodnou dva co neumeji hrat a maji jen plnou pusu toho jak umeji hrat a jak jsou nejlepsi a unicorn jsou jen podvodnici , jeste neznamena ze je to pravda .

Poprosil bych nemazat , neni zde nic urazejiciho a ani nic co vy vyvolavalo dalsi nesmyslnou debatu . pokud na to bude reagovat firstzazel pod jinama nickama poprosil bych o mazani ... ty jeho pohadky nas nezajimaji a svym kamosum at si to rekne na skypu.

Timto sem jen chtel ocistit a vyvratit ocernovani Unicornu a pojdme se bavit o divech.

Dik za pochopeni Lucca0
 

DeletedUser

Guest
Neco k staveni a deju kolem divu: a pro toho dalsiho pohadkare oldrichovce ..tady mas nase programky na vasi teorie pohadek :

Oldřichovec dnes v 14:24 hod.
Ahoj chlapi,
vím, jsme, tedy lépe řečeno, byli jsme ve válce.
Myslíte, že útočit ve věku dívů je rozumné?
Myslím, že v tomto světě vyhraje jen jeden a plýtvání silami na šarvátky poražených už není čas.
Takže myslím, že by bylo vhodné se soustředit na stavbu jednoho divu tak, aby nevyhráli unicorni a dosáhnout aspoň patového stavy.
Nemyslíte?


Ty nemysli a zacni uz konecne hrat co mas :) Timhle si urcite pomuzes ...a pak tu neco moralizuj :) a vykladej jak mi vsechny obesilame a spojujeme se snekym , a mate pak jen spoustu skaredych slov o nas .. my vas nesoudime a porad tu neco pisete o nas, bez nas
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Všichni máte máslo na hlavě... Takhle to nepůjde, pořád se hádat o ničem... First je pomlouvač a Korni mají špehy.
 

DeletedUser

Guest
ale jaky spehy ? ...to ze nemame napsany jak #####i v profilu ze se bavime stim a stim tak to znamena ze mame spehy? to asi ne , ze ? a kdyz je to k popukani tak to koluje docela casto XD to ale asi nechapete .... koluje to tu jako vtip o tom jaky je bojovnik na foru ale ve hre moc ne , co je na tom za spehovani?
 

DeletedUser

Guest
Ach tak, já jsem myslel, že to bylo zveřejněno na aliančním fóru Bratrstva jako zpráva od Oldřichovce, jejich spojence.
 

DeletedUser

Guest
no comment :))

Já sám jsem u UNICORN poměrně krátce,cca půl roku. ZA sebe můžu říct,že teprv tady jsem pochopil,o čem to je. Není mi úplně putna,co si o mě myslí někdo jinej.Každý názor dokážu pro sebe zanalyzovat a vyhodnotit fakta.Pokud zjistím,že mám možnost na sobě zapracovat,udělám to. pokud zjistím,že ten názor nemá hlavu ani patu,jediný co občas udělám,že se ozvu.

Jinak k UNICORN: Ano,je pravda,že od mých začátků počet lidí v ali nepřekročil 50. Zpočátku jsme hráli v pětatřiceti,a dokázali rozložit ali,která byla kolem nás.Přes 50 se náš počet přehoupl cca okolo vánoc,a každý,kdo hraje Thetu,jistě chápe proč.Ti nově příchozí,přesto,jaké jim byly zde podsouvány důvody,přešli ze stejného pragmatického důvodu,totiž vytvořit větší a ekonomicky silnější alianci.Pokud bychom byli takoví ***,jak jsme tu titulováni,patrně by k nám nikdo dobrovolně nešel.

Už ve chvíli,kdy jsme hráli v původním počtu,jsme dokázali držet krok s Oldřichovou partou,byli jsme pod nimi v absolutních číslech, ale převyšovali jsme je v číslech na člena ve všech žebříčkových aliančních hodnoceních. Toto se dá ověřit např. na grepostat. Po sloučení už myslím nemá cenu nic vysvětlovat,je to vidět. Jestli v něčích očích vypadáme arogantně,doporučím,aby přepl z fóra na hru a pokusil se nám tu aroganci vytlouct z hlavy bezchybnou hrou.
Omlouvám se za délku,bobbyc
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Teda cist tohle forum to aby si clovek dal na hlavu helmu, protoze jinak si ji smichy otluce o stul. Copak nechapete, ze hrajete hru a ta je tu proto aby se clovek u ni bavil ? Me tu prijde, ze lidi co se tuto hru nenaucili hrat tak se alespon nauci psat na forum a zaroven zde brecet. Jsem nezaujaty pisalek, ktery tuto hru hraje poprve a zatim se ji uci, ale to jsem jeste nevedel, ze si nekteri lide pletou hru se svym skutecnym zivotem. Ano hraju ted za Uni a to rikam radeji hned nez me tu par lidi napadne ze i ja jsem jeden z tech co v noci bdi u PC a nema nic jineho na praci nez hlidat kdy zapocnou divy. Prosim proberte se a chovejte se jako lidi a ne jako nekdo kdo si sem chodi vylepsit sve ztracene EGO.
 

DeletedUser

Guest
bighawku ale tobe se nerozpada jeho neporazitelna , neprekonatelna a nejlepsi aliance na svete XD to bylo zas pohadek o jeho alianci a dokonalosti :) pak zazvonil zvonec a pohadek byl konec ....
 

DeletedUser

Guest
Teda cist tohle forum ...
Tedy, dobrý tohle se vůbec nedá srovnat s těmi druhými co zde píšou.
Víš, kdyby Uni dokázali hru vyhrát, tak se neslučovali s nikým a každého poslali do háje. Nikdo tě nenapadne a nikdo ti nic neřekne. Za prvé vaši co se tím zabývají ti to neudělají :) takže o čí EGO jde? A za druhé v tvém příspěvku není nic, co by se dalo vytknout, jednou si založ alianci. Budeš dobrý vůdce, když budeš jednat v tomto duchu

A když už jsem napsala tak odpovím i Bobymu, ty děti v závorce, bylo aby se tam ti hráči našli, nemuseli by pochopit, že to je na ně :)
Pokud je to pro tebe HRA, tak už jsi asi proHRÁL život. Ale pokud by jste byli tak dobří HRÁči, tak nehledáte, kdo vám pomůže postavit divy.
 

DeletedUser

Guest
Tedy, dobrý tohle se vůbec nedá srovnat s těmi druhými co zde píšou.
Víš, kdyby Uni dokázali hru vyhrát, tak se neslučovali s nikým a každého poslali do háje. Nikdo tě nenapadne a nikdo ti nic neřekne. Za prvé vaši co se tím zabývají ti to neudělají :) takže o čí EGO jde? A za druhé v tvém příspěvku není nic, co by se dalo vytknout, jednou si založ alianci. Budeš dobrý vůdce, když budeš jednat v tomto duchu

A když už jsem napsala tak odpovím i Bobymu, ty děti v závorce, bylo aby se tam ti hráči našli, nemuseli by pochopit, že to je na ně :)
Pokud je to pro tebe HRA, tak už jsi asi proHRÁL život. Ale pokud by jste byli tak dobří HRÁči, tak nehledáte, kdo vám pomůže postavit divy.

Ale tahle hra je neco jako kdyz hrajes karty jednou vyhraje jeden a pak zas nekdo jiny. Nekdo ty karty ovlada lepe a pak ma tech vyher na svem konte vic. Jenze v kartach si nikdo nestezuje ze prohral, protoze vi ze stesti ma ve svych rukou. Nastesti v teto hre nejde o penize ale o zabavu a ta se da najit jak uz tu nekdo psal i v prohre :)
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu, ale i u karet může jiný podvádět a nebo si jdi zahrát Blackjack do Casina a pak řekni že jsi to měl ve svých rukou :)
Takže to není jen o těch kartách. U karet rozhoduje mnohem více věcí, než jen co je rozdáno :)

Stejně tak tady
http://cz.grepostats.com/world/cz8/alliance/365/alliancechanges

Karty byli rozdány, kordi by neměli nárok s 9miliony body co měli :)
Takže by jsme to mohli přirovnat k tomu, že vytáhli pár Es z rukávu, ale stále si nemyslím, že to jim dává právo hanit jiné a povyšovat se nad aliance, které narozdíl od nich ke hře přistupovali svědomitě a sami vybudovali svou alianci a sami se dostali tam, kam oni se museli procpat.
 

DeletedUser8066

Guest
Já to pochopit dokázal, ale ty očividně ne...

Věřím jen tomu co si sám osobně ověřím. A pravda je přesná kopie skutečnosti. Takže to co ty tady popisuješ je uplnej nesmysl. Pravda není založená na myšlenkách ale na skutečnostech.

Z toho jak píšeš jsem pochopil že nejsi zas tak bystrej tak ti to napíšu jednoduše.
Když pekárna upeče 50 rohliků tak je to pravda. Podle toho co říkáš ty by stačilo aby si někdo myslel že jich upekli jen 40. A už by nebyla pravda že jich upekli 50.

Takže ona pravda existuje. Jen jí musíš umět najít...


hmmm, tak taky příklad,

a kdo říká, že ta pekárna jich upekla 50?
ten co jich 50 vyndal z pece?

nebo ten co jich dal 45 do bedny?

nebo ten co jich v bedně do auta dal 40?

nebo ten co jich z auta v bedně vyložil na krámě 35?

nebo ten co jich prodal jen 30?

tak kdo má pravdu, kolik vlastně pekárna upekla ty vědeckej pracovníku v oboru pravda
 

DeletedUser

Guest
To se tu budete porad hadat jako deti ? uklidnete se je to hra a chovejte se jako lidi :)
 
Nahoru