• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser

Guest
Nezapoměl jsi poděkovat i jiným skrytým příznivcům?Cha

Není mi jasný rozdíl mezi příznivcem a skrytým příznivcem. Pokus se mi to objasnit,rád napravím:)

Jinak k tomu dovětku není co dodat,že miluješ ironii je vidět z každýho tvýho příspěvku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8066

Guest
Chytrému napověz, blbého trkni,
tobě by ani kopanec nepomoh.
 

DeletedUser

Guest
ale neboj,nejsem na tom tak zle...:) Jestliže miluješ ironii,na kterou skočí kdejakej jouda,a pokud jsi moje poděkování považoval za ironii,dovol mi ti sdělit,že se zatím chytil jouda pouze jeden:)

Všem ostatním můžu jen říci,že to,co jsem napsal,ironie nebyla,nechápu proč to kdejakej jouda podsouvá někam jinam.Tento svět spěje do finále,proto můj dík patří všem,i joudům.
 

DeletedUser

Guest
nech ho olda neprekousl ze je nekdo lepsi :) , my mame totiz program i na hrace jestli to nevis oldo :) a vladci budeme az zitra v13:01:54 ale vzhledem k tomu ze cenu sme chteli slavit jeste v nedeli tak sme si to trochu posunuly , doufam ze ti to oldo nevadi?
 

DeletedUser

Guest
kdo umí, mluví, kdo neumí - Čumí a závidí ;-). Gratuluji k již téměř jisté výhře ;). A prosím i zde Oldřichovce, aby uklidnil Své bouřlivé hormony, jestli nechce strávit neurčito týdnů mimo forum.
 

DeletedUser8066

Guest
kdo umí, mluví, kdo neumí - Čumí a závidí ;-). Gratuluji k již téměř jisté výhře ;). A prosím i zde Oldřichovce, aby uklidnil Své bouřlivé hormony, jestli nechce strávit neurčito týdnů mimo forum.


Přesně tuto reakci jsem chtěl vyvolat,
a vůbec mě nepřekvapila,
jenom jsem si chtěl stopnout jak dlouho to bude trvat,
však oni se němci opravdu asi budou divit,
dosud nevěřili.
 

DeletedUser

Guest
wááu ... :) paranoidní ironik je navíc i stopař,tedy stopkař :D Miluju to tady......:grepolis
 

DeletedUser

Guest
na svete Theta jsem nikdy nehral! nikoho z tohoto sveta neznam! kazdopadne po dukladnem prostudovani stranek Grepostats mi pripada (a tohoto fora), ze tu nekdo zavidi prvni alianci, ze postavila jako prvni 4 divy.
nechci nekomu krivdit, ale pripada to jenom mne, nebo je nas tu takovych vic?
ps: pro adminy: nechci vyvolat hadku, ale pochopte, opravdu mne tento problem zneklidnuje.
pss: omlouvam se za diakritiku, bohuzel anglicka klavesnice dela sve.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tuto reakci jsem chtěl vyvolat,
a vůbec mě nepřekvapila,
jenom jsem si chtěl stopnout jak dlouho to bude trvat,
však oni se němci opravdu asi budou divit,
dosud nevěřili.

Posluž si... Vykonávám pouze svou práci, pokud proti ní, konkrétně mé osobě něco máš. .. Čiň dle své vůle. Nicméně děkuji za pobavení a oživení tohoto fóra :p
Ps: Pozor na stopky, občas blbnou ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zase bude jednou mezinárodní ostuda:) Jako by nestačilo to,co vymyslej ti v parlamentu :cool:
 

DeletedUser8066

Guest
ano, podezřívavý, to já jsem,
obzvláště tam kde dozor nad hrou nepokrytě fandí jedné straně
 

DeletedUser6722

Guest
Přesně tuto reakci si chtěl vyvolat ?
To znamená, že tady účelově provokuješ ?
Pokud jsem to dobře pochopila, tak z tohoto nabývám dojem (a myslím že nejen já),že se prostě neumíš jen smířit s tím, že vyhrál někdo jiný a je úplně jedno kdo to je.
Na tomto světě je spousta bojovníků co by si vyhrát zasloužili a to říkám s pokorou a úctou k jejich bojovným srdcím a umění v této báječné hře.
Tímto jim vzdávám velký hodl a můj obdiv.
Ty jsi se tím jak se tady ukazuješ bohužej v mých očích ukázal jako malý kluk, kterému vzali hračku,promiň ale takto mi to prostě připadá.
 

DeletedUser

Guest
navíc tedy směšuješ dozor nad hrou s dohledem nad fórem,což jsou dvě rozdílné věci.Alespoň se nauč číst a přečti si ,kdo je kdo...
 

DeletedUser

Guest
kdo umí, mluví, kdo neumí - Čumí a závidí ;-). Gratuluji k již téměř jisté výhře ;). A prosím i zde Oldřichovce, aby uklidnil Své bouřlivé hormony, jestli nechce strávit neurčito týdnů mimo forum.

Rizaeli, promiň, ale Ty opravdu nemáš na oficiální funkci co pohledávat, pokud jsi přesvědčen o tom, že Tvé prohlášení bylo v pořádku.

Já nevím co Vám Oldřichovec vyčítá, nevím nakolik má pravdu nebo ne - nebo jestli máte nějaké možnosti ovlivňovat to co naznačuje. Ale jedno vím jistě, tohle prohlášení můžeš udělat jako uživatel, ale to ty nejsi - jsi Moderátor, autorita a měl by ses tak chovat. Pokud bys pogratuloval vítěznému teamu na konci této hry, bylo by vše v pořádku a neřekl bych nic. Ale gratulace je zatím zaprvé předčasná a co mi především vadí je shození všech ostatních hráčů včetně mě. Hraji tuto hru dlouho, věnoval jsem jí mnoho času a i kdybych nakonec nevyhrál, zasloužím si minimálně "ČEST PORAŽENÝM" a ne "kdo neumí - Čumí a závidí". Nikomu jsem za svůj život vítězství nezáviděl i když také nerad prohrávám.

Znovu opakuji - Ty jsi tady na fóru autorita a teď jsi se tak neprojevil - je to ostuda teamu, který se o Grepolis stará. K.
 

DeletedUser

Guest
olda je nakrmenej tema pohadkama od firstazazela a jeste tomu porad veri :) jsou preci ti nejlepsi na vsech svetech , a jsou ti nejcestnejsi a ti co vzdy vitezi :) gratuliji oldo , ale uz by si mel spadnout z ty hrusky .....

uz ani on tu nehraje :)-
 

DeletedUser

Guest
Pro karex: To,co napsal Rizael,byla reakce na Oldřichovo obviňování,nic víc,nic míň.Pokud si přečteš návod,je tam jasně,že vítězi se stává aliance,která postaví čtyři divy.Tyto jsme dostavěli dnes ráno,takže Rizaelova gratulace byla namístě,stejně jako moje poděkování všem,kteří tuto hru hrají a mají ji rádi. O tom,že si zasloužíš ČEST PORAŽENÝM nediskutuju.Zaslouží si ho všichni,kteří dohráli až sem. Proto jsem napsal ono poděkování.
 

DeletedUser

Guest
no tak lidi, blíží se nám pěknej konec hry a my si ho budem kazit ? :D Na konci hry by měla jít nevraživost do kelu :) Já jako dobyvatel gratuluji cornům k úspěchu (postavení 4 divů... jedinej kdo si nezaslouží moji gratulaci je nejmenovaný nový hráč jednorožců), ale ještě to nemáte celé vyhrané :p Budem se snažit vám tu hru ještě trošičku znepříjemit:grepolis
 

DeletedUser

Guest
konecne normalni nazor bez obvinovani :) stim pocitame ze do nas pojedete porad dal , jinak by to bylo simcity :)
 
Nahoru