• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser

Guest
kde je napsano, ze admin fora nemuze mit svuj vlastni nazor?

Riazele sice neznam, ale nejak nechapu, proc by se nemohl vyjadrit, to jak to napsal, je jeho vec, nevim, co se vam nelibi
 

DeletedUser

Guest
tak já nemám proč obviňovat :) Jednou tu hru prohraju a jednou vyhraju, tak to chodí :D Ale asi taky hraje roli, že su od vás sakra pekelně daleko :cool:
 

DeletedUser

Guest
Bobbyc, proč odpovídáš na zprávu, která nebyla adresována Tobě? Bylo to upozornění moderátora, očekával jsem jeho omluvu - nám všem hráčům, včetně Tebe - že mu to jen ujelo a dá si pozor na nestrannost aby naplnil poslání své funkce.
Hra na Thetě neskončila, jaké gratulace? Dosáhli jste vítězství v další etapě - proto budete mít další zápis v síni slávy, ale hra pokračuje a bude pokračovat v dalším světě - jsou před námi další úkoly a prohlášení tohoto typu opravdu nejsou nestranná a negativně ovlivňují hráče a tím i hru.
Aesculapius, pokud nebudou moderátoři nestranní nebude toto fórum k ničemu. To snad chápe každý, udivuje mě že ty ne.
 

DeletedUser

Guest
me zas udivuje ze si to vykladas po svem a "vytahujes si veci z kontextu jak se ti to hodi " odpovidal oldrichovci , to ze ses toho chytl jen ty zase nechapeme mi a proto ti na to odpovedel bobby .....

nehlede na to ze si ve svete theta a ne v SH ... proto nechapu tvoje predcasne etapy v hre .... bavime se o thete , ano?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
RuslanofDacia: takový přístup se mi líbí, kéž by tak k tomu přistupovali všichni. Naše aliance je teď taky docela mimo hlavní dění, ale dělat něco takového, co dělají někteří? Nikdy... Někdy se divím, co taková hra dokáže s lidmi udělat. Všech našich nepřátel si vážím, nikdy jsem proti někomu z BN či DN nepoužil špatného slova (ano, i takového firstazazele si vážím, je to přece jen hra), sám sebe se tedy ptám, proč to nedokáží ostatní? :))
 

DeletedUser

Guest
AHoj vsichni,

to Aesculapius - nehrajes na Thete a tak neznas zakulisi ktere tam vladne a nevis jake veci se tam deji (schvalne pisi takto obecne, nerada bych mela zakazany pristup na forum). Tak jak muzes delat zavery ze zavidime UNi jejich vitezstvi - narovinu, nez takove, tak radeji zadne. me tesi jen fer hra.

to lucca0 - vladci sveta zitra? dle pravidel se vladci stane ta ali ktera postavi vsech 7 divu a to by me zajimalo jak to chcete stihnout kdyz nyni mate 2 divy jeste na 7 lvl? o nasem divu se nebavim - ten je v pozadi .o)))

to átrea - nesmirili jsme se s vyhrou? kdyby byla ferova tak klidne a jeste pogratulujeme.

to karex - diky za prvni objektivni nazor a pristup k tomu co se tady pise .o)))

to lucca0 II - ohledne Firsta, to te asi zklamu, jeho blafy nezereme ani my, ono se to neda .o)) - to je asi jedina vec na ktere se shodneme. First.
 

DeletedUser

Guest
Tohle přece není o kontextu. Já nehájím Oldřichovce a napsal jsem jasně co mi vadí. Proč Jonik se nenechal vyprovokovat a nesklouzl k podobným prohlášením? A to dělá moderátora co pamatuji.
Nevyjadřuji se k k poslední hádce, vyjadřuji se k tomu, že moderátor se takto chovat nemá. Má to utnout bez ohledu na osoby.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aesculapius, pokud nebudou moderátoři nestranní nebude toto fórum k ničemu. To snad chápe každý, udivuje mě že ty ne.

a opet, on nesmi mit moderator nazor? btw jak vis ze to myslel vazne? copak nemuze pouzit treba trochu nadsazky?
 

DeletedUser

Guest
Já bych také rád poděkoval :) A ty obranné body co jste nám za výhru darovali nás velmi potěšily :)
 

DeletedUser

Guest
Moderátor může vtipkovat o věcech, které se netýkají hry!
Moderátor musí mít jasný názor na pravidla fóra, které téma kam patří, co už je přemíru a podle toho transparentně jednat. Není to jednoduchá funkce a je důležitá.
Moderátor nemůže svým názorem ovlivňovat hráče a hru. Což se podle mého stalo.
 

DeletedUser

Guest
Karex má určitě hromadu zkušeností s moderováním a debatách na různých forech. To se pozná.
Čest poraženým určitě, ale jen těm co porážku přijmou a uznají, ne těm co šíři podlé fámy a pomluvy. Nikdo nebude vzdávat čest lidem lidem, kteří ve chvíli porážky po mnoha měsících hraní tahají z rukávu špínu a pomluvy.
Rizova hláška možná nebyla uniformně profesionální, ale byla trefná a pravdivá a za takovou se každý na koho sedí zlobí.
Moderátora nedělá moderátorem strojní chování, ale schopnost vyjádřit se i jinak nežli šedá pusa pravidel.
Když vyhraju ve futsale tak jdu podat ruku soupeři, který ji chce přijmout ne tomu který šíři nesmysly a podáním ruky opovrhuje.

Moderátor může vtipkovat o věcech, které se netýkají hry!
Moderátor musí mít jasný názor na pravidla fóra, které téma kam patří, co už je přemíru a podle toho transparentně jednat. Není to jednoduchá funkce a je důležitá.
Moderátor nemůže svým názorem ovlivňovat hráče a hru. Což se podle mého stalo.
První pravidlo je nesmysl, moderátor může vtipkovta i o hře
Druhé pravidlo Riz neporušil
A za třetí, když jako moderátor vyjádřím svůj kladný názor na určitou taktiku tak poruším pravidla? ha ha:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a jak by se mel chovat? vsichni sme lidi ... co clovek to nazor , a tak to asi ma byt nemyslis? :)

TO first - pro nektere z nas uz sme bohove ted ..jelikoz first a jeho kamosi ze 4 alianci nevyhraly a to byl muj ukol hry proc sem tu jeste zustal :) jeste nejake vysvetleni firste? :) Zlo bylo pro me porazeno a to me staci ...

K tomu jak kdo vyhral ..... , je uplne jedno .. vy meli spoustu slov a napadani o nicem .. my jsme meli obchodniky a surky a k tomu hrace ..co tomu vic dodat :) to ze se k nam pridaji lidi ke kterym se stala krivda , tak to vyresily takhle za to mi uz nemuzeme at si rikate co chcete :)
 

DeletedUser40

Guest
Chytání se za každé slovíčko - očividně asi nová móda... Rizael má plné právo něco takového napsat, je to moderátor, ale nikde není napsáno, že nesmí mít názor. Pokud jeho slova někoho uráží, chápu to, každopádně nikde není psáno, komu ty slova adresoval, to si jenom může každý pouze domýšlet.
 

DeletedUser

Guest
Díky Sultane, souhlasím. V některých debatách dříve bych na tvém místě se možná obtížně udržel. :)
Opravdu se mě to prohlášení dotklo, proto jsem na to upozornil - i když rozumím že to - teda doufám neměl v úmyslu.
Nejde ze strany Riza o "zločin proti fóru". Vím, že je obtížné si zachovat odstup, proto vládnete mocí utnout to silou. Ten kdo tuto moc má, musí dokázat zachovat odstup. K.
 

DeletedUser

Guest
Karexi, pokud nejsi potrefená kejhající husa tak se tě dotknout nemohlo.
To prohlášení jasně směřovalo jen na určité lidi, nikoliv na všechny poražené světa Theta..
jen na lidi kteří nebyli schopni přijmout prohru a navíc začali šířit lži a výmysly..

Kdo má moc udržet si odstup?:) když ji máš.. tak proč si ji nedržíš?
jako nic proti, "no offense" jak říkají angličané.. jen mě to zajímá..
jak se může prohlášení o čumících dotknout člověka který nečumí, ale skládá hold vítězi, který jemu skládá na oplátku čest
 

DeletedUser

Guest
Joniku, nezastávej se toho za každou cenu, já nechci jeho odvolání. Chlapi berte to jako upozornění, že to vyvolává pochybnost o nestranosti. A myslím, že jsem to vysvětlil jasně. Zbytek by byl SPAM. K.
 

DeletedUser

Guest
Sultáne, dost - nevede to nikam, neúčasním se podobných diskuzí tady jsem měl pocit, že na to chci upozornit. Omlouvám se, už nebudu reagovat - nemám už čas, mám před sebou ještě hromadu práce na zítra, čas letí, noc je na krku a musím i spát. K.
 

DeletedUser

Guest
zkousel jsem trochu hledat a co jsem nenasel...
admini fora by nemeli mit nejake pravomoce primo do hry, takze jaka nestranost? tady si muzou rikat co chteji, kde Riazel napsal, ze fandi te ci one alianci? ze neco naznacil? to se nesmi?
 
Nahoru