• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
tak ted se mi povedla suprová věc...:D

zaútočil jsem na hráče s 42jezdci a když jsem se díval na hlášení tak tam bilo najdenou 58jezdců(na mé straně) a když se mi vrátili tak mi tech 58jezdců zůůstalo :D

ale já jsem žádný jezdce dneska nevirobil a vzdy sem jich mel jenom 42 takže sem se překliknout nemohl :D tímto děkuji této chybě že mi pomohla :grepolis
 

DeletedUser

Guest
no to mi povídej :D asi moje armáda nasbírala plno čtyřlístků :D a žádný nepošlapala nebo neupálila ;)
 

DeletedUser

Guest
a moje lodě měly -29 a -30 štěstí.. jediná klika že v prázdných přístavech...
a vlastně na jiném světe:) snad se zdejší osazenstvo neurazí:)
 

DeletedUser

Guest
ne neurazí náhodou je supr když sem někdo dá něco ze své válečné histtorie...:)
tolik štěstí? :D no tp kdyby najelo do nepřátel tak ti padnou...mně se zase povedla nálada na 1% :D takže když tam nepřítel mnel asi kolem 150šermů tak mně pada celá armáda s vozy a jezdci :D takový 100vky drahých jednotek :D no hrůza...
 

DeletedUser

Guest
za tohle co si ted napsal ti bud smazou příspěvek nebo dají žlutou kartu... osobní zkušenosti radši to jméno kavárna neer tak vážně ok? ;)


Poprvé to promineme, ale příště budeme muset být tvrdší. Jinak díky za upozornění. J.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
Schválně kdo byl na zetě přihlášen´ jako druhý a která aliance byla na zetě vytvořena 1. ?
 

DeletedUser4311

Guest
jo já byl na zetě jako druhý a naše ali vytvořena jako 1
 

DeletedUser

Guest
noa :D naše ali jako 20 a ted nemáme 50 lamek jako jinde(nebudu jmenovat :p)
ale máme kolem 30hráčů z toho tak 20 je nadmíru spolehlivých a aktivních...
 

DeletedUser

Guest
Tak tomu sa povie šťastie :cool:

Mno nevím jestli štěstí..., ale rozhodně je to zneužití bugu (jestli jsem to teda dobře pochopila, tak ti zázračně přibyly jednotky a máš dokonce povinnost to nahlásit na support, který to prověří) ve vlastní prospěch a to je zcela proti herním pravidlům... a jinde by se za toto rozdávaly BANy.


Jinak zdravím všechny "Zeťáky" a dala bych si bylinkový nebo průduškový čaj ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak co válečníci, jak to jde???Jak jste na tom s Elite players???
 

DeletedUser

Guest
v pohodě...nevím co vám všem proti nim je...kdyt oni se spíše snaží přežít jelikož silnější a arogantnější spolky sílý! :-! :grepolis
 

DeletedUser

Guest
To vidím, haha úplně v pohodě jim padl vůdce a bez útoku na záchranu města, nějak se chudáci rozpadají.
 

DeletedUser

Guest
No zdá se, že Eliťáci mají Elitní pouze název a možná par hráčů, kteří jim nahánějí utočné body ale asi moc nespolupracují teda.
 

DeletedUser

Guest
až nato že dobrovolně skončil...ale to je jedno...:p

navíc jste si asi slepě nevšimly jakíé aliance a především spolky sílý ale to už se stává...nasadte si brýle :cool: at si toho všimnete
 

DeletedUser

Guest
a od kdy to víš, že dobrovolně končí, možná končí od té doby, kdy jsme mu začali přebírat město.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru