• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:D říkám jste slepý :cool: tak asi jsem s ním byl nějak v kontaktu ne?

z mých zpráv
taga999:j ja tu stejna koncim na tohle serveru ! :( mala rychlost je to kriticke :( :D

a pak vím že to opravdu flákal...:grepolis

takže je jasné že jste možná začali přebbírat města ale tohle mi napsal ještě před tím než jste začali útočit...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Hlavně UNICORN strašně sílí :-D

Ne dělám si teď srandu. Osud Eliťáku mi není znám, jen vím, že Taga zkončil, že bude nějaký nový vůdce. Stalo se tak potom co ho nejspíš Mistři Olympu začali čistit a nebo k Eliťakum začali dezertovat někteří hrači z aliance Predators, která byla ve valce právě s UNICORNEM. Bohužel UNICORN tyto hráče obsazoval bez ohledu na alianci, a ještě jsme Tagovi psali pár přatelských zpráv ohledně situace proč se tak děje.

A nebyl problem. Nic víc nic míň takže důvod upadku Eliťáku mi není znám. Každopádně tuhle ali zatím respektuji stále nejvíc, protože mají hned po UNICORNU nejvíc bitevních bodů a na to se hlavně koukám a hraje :)
 

DeletedUser

Guest
Škoda, že naše aliance je založena poměrně nedávno, díky toho jsme až na nějakém 60 příčce v bitevních bodech, ale to se změní;)
 

DeletedUser

Guest
Hlavně UNICORN strašně sílí :-D

Ne dělám si teď srandu. Osud Eliťáku mi není znám, jen vím, že Taga zkončil, že bude nějaký nový vůdce. Stalo se tak potom co ho nejspíš Mistři Olympu začali čistit a nebo k Eliťakum začali dezertovat někteří hrači z aliance Predators, která byla ve valce právě s UNICORNEM. Bohužel UNICORN tyto hráče obsazoval bez ohledu na alianci, a ještě jsme Tagovi psali pár přatelských zpráv ohledně situace proč se tak děje.

A nebyl problem. Nic víc nic míň takže důvod upadku Eliťáku mi není znám. Každopádně tuhle ali zatím respektuji stále nejvíc, protože mají hned po UNICORNU nejvíc bitevních bodů a na to se hlavně koukám a hraje :)

Hlavně by se sem slušelo taky napsat jací jsou UNICORN namyšlení nekňubové (nemyslím tím všechny, jsou u nich i vyjímky).Dám sem jeden příklad za všechny, nejsem (moc) mstiví člověk, ale dostat tohohle velkohubce a ukecanýho troubu pod ruky, tak pár mu jich přistane na té jeho nevymáchané hubě.Ale docela ho chápu kompenzuje si zde to že v reálném životě buď někde kope výkopy nebo se po něm vozí šéf a má deprese (takovích je zde více než dost).

Zhulendr dnes v 12:16 hod. (UNICORN)
Tak jak uz to balis?? Jdes za tvym bratrem ve zbrani .. Na kraj mapy :))) A nebo by si musel hoooooooooooooodne brecet aby te nekdo zapodporoval co..A toho:eek:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Jsem se mel jako leknout ze si u toho a stahnout to jo?? No holt mas blbej den.. kolonizace v trapu mesto za 24h v trapu.. co na to rict . Treba pic a mej se:))

Lexas dnes v 13:04 hod.
Jsi infantilni bohuzel na to nemas koule, aby jsi mne zabral, je mi k smichu jak se cely unicorn snazi dobyt pouhe jedno mesto, vedes velke reci s celou ali za sebou, ze ti to neni trapne.
Jen tu sbiram vase zpravy, aby se mohl zasmat cely grepolis na foru :eek:)))))

A to je jen jedno zrnko z mnoha zpráv, opravdu jsem si nemyslel že v UNICORNU je tolik méně rozumem smýšlejících (ne)lidí.
 

DeletedUser

Guest
tyjo brzo budu zničen a dobyt. ale řeknu Vám na Zetě je hodně ****ů co se chovaj hned jinak když vydí že by museli poslat podpory
 

DeletedUser

Guest
darkboy: tak někdy je prostě každý namyšlený a arogantní nejsem žýádný svatousek už párkrát jsem porušil svoje zásady a nekdy se i smeju nepříteli :D ale jinak podle mně každý člověk má své pevné zásady ale řídit se podle nich a neporusovat je to je opravdu těžké a ten člověk co to dokáže má opravdu srdce ze zlata a plné cti :) :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Pravda je, že někteří hráčí UNICORNU se nechovají zrovna eticky... ale tohle podle mě není problém jen UNICORNU. Všichni naší hráči na tohle arogantní chování byly upozornění mnou osobně a dalšími našimi hráči. Ale děje se to všude ne jen na grepolisu. Navíc co si budem povídat mezi bývalými Conqueráky z delty a UNICORNY vždycky byly nepěkné nešfáry, proto myslím, není fér na sebe házet špínu.

Na deltě to byly dobré boje z kterých nakoenc vyšel lépe UNICORN. Tady jste neměli spoluhráče takže váš osud byl zpečeťen rychle. Ovšem UNICORN na zetě nesahá tomu z delty ani po kotníku a jak na tebe tak na Lexase jsme rozhodně nepředvedli nejlepší čísla... všechny byly ubranitelné a Lexas to malem zvládl. Je třeba uznat, že kdyby měl trochu víc štěstí, tak by Zhulendr neprošel.

Ale to už je mimo téma. To, že občas někdo do někoho dlubne, chce ho vyprovokovat a hrajou na nervy je podle mě normálná. Osobně to sice nedělám ale nemůžu to nikomu zazlívat ani zakazovat. Ale upozornění na to byly a věřím, že si dají pozor.

Pokud se vás chování Zhula či jiných hráčů opravdu tolik dotklo tak se omlouvám. Věřím, že se to nebude opakovat a těším se opět na dobré a těžké boje v Grep 2.0 ;)
 

DeletedUser

Guest
A to musím podotknout že Lexas byl sám a neměl za sebou žádnou alianci, to jen tak na okraj.
 

DeletedUser

Guest
no :D takovýhle dohady nikdy nekončí jelikož každý je na své straně a každý si o tom druhém myslí něco jiného...:D ale každopádně si myslím že hráči co zneužívají síli aby se vysmývali,vyhrožova atd..je opravdu špatné...:grepolis

Na zetě je můž který vede velimi silný spolek ovšem když byl ještě slabý a jeho ali bila na okraji mapy a mnel pouhých 12hráčů myslel si jaký je svět kamarád a že všichni budou hodní a ptal se jedné aliance ale ta mu prostě odpovedela ne on se urazil a po čase kdy jeho aliance se stala jednou z nejlepších a on se stal vůdcem toho spolku tak už najednou zmněnil povahu...to není nic špatného ovšem když se aliance která ho dříve odmítla zeptala zda by nemohla mít plány(přátelské) s jednou aliancí z toho spolku rozhodl se hrát si na kinga a na manika protože za ním stojí celej spolek a jejich spojenci :grepolis

začal si vyskakovat,urážet a hrát si na toho kým není a nazývat tou jednající alianci slabou přitom je ted jhedna z nejsilnejsich vnitru nikoli z venku a takhle vidíte jak člověka zkazí moc! už to není hodnej vůdce jaký býval zmněnil se a ted si hraje na tyrana kým není je to prostě uknourané detatko kteremu kdyz zasahnete city tak se rozbreci ale využívá své moci aby si hrál na nekoho kým není...:grepolis

tohle mi leze na nervy! aspon ten clovek si má vzít nějaké pomocníky kteří ho budou upozornovat! :-!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
vidím ve vašich příspvěvcích zbytečně moc hvězdiček pánové, pozor na výrazivo!!!
a jestli se tady objeví urážky tak se taky objeví karty..
Martinvrbis: nechceš si zopakovat základy gramatiky?
 

DeletedUser

Guest
Lexas zahral dobře, dal zabrat i sám. Ale dobře víš, že tohle dokáže každý zkušenější hráč, když tady máme antičasovací systém. Je pravda, že to co u něj předvedl Caldor a ostatní od nás nebylo hodné UNICORNU :-D to se u nás divoce řešilo.

Ale jakmile se do toho upřel jeden náš trochu silnější hráč Zhul tak prošel i když musím uznat, že se štěstím. Myslím, že nemá cenu to rozebirát. UNICORN si váží kvalitních nepřátel a to vy dva bezesporu jste a jsem si jistý, že kdyby jste měli za zády své lidi bylo by to uplně jiné boje a nejspíš by jste nám i vratili nářez z delty, protože UNICORN na zetě je mnohem slabší než ten na deltě, máme tu spoustu nových hráčů kteří si teprve zvykej a učí se našemu stylu hraní a to hold chvili trvá než se poučí z par chyb. Zvlášt když rychlost je 1 :)
 

DeletedUser

Guest
Když umíš utočit tak ti to tolik nevadí:) a když umíš využivat spravně síly tak to i rychle obnovíš docela...
všechno je to o útočení :) Kdo neútočí, nemá body, nebo KB, nemá města:)
 

DeletedUser

Guest
přesně útok,útok,útok,obrana,stavba,rabování,rabování,pokec :grepolis:D
 

DeletedUser

Guest
hele ravenek bude UNICORN i na světě s verzí 2.0? vzali byste mne kdyžtak?
 

DeletedUser

Guest
tak grepolis 2.0 bude až za dlouho :D kromne tý zkušební verze...já tomu moc nerozumím :D
 

DeletedUser

Guest
martinvrbis: proč myslíš že tobude za dlouho. když už je ten test. svět...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru