• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
no a tak počítaj ještě nějakej tejden...kdyt ti jsi to chtel i na vánoce :D
 

DeletedUser

Guest
Nábor do UNICORNU není tak jednoduchý jsme uzavřený spolek docela, bez doporučení stálého či oldscholového člena UNICORNU, prakticky nemáš šanci. Tady na Zetě to nehrotíme, takže šanci dostalo i par jiných hráču po nějaké rozpravě a určitých zásluhách. Občas jsou povoleny vyjímky, když se jedná evidentně o velmi dobrého hráče.
 

DeletedUser

Guest
takže už zase jeden takový vůdce jak jsem psal poškozuje jméno jedné aliance :D no tohle není možné :D neustále tu alianci pomlopuvá a kuje na ně pykle za jejich zády :D ale tak trapně až je mi do breku snaží se jim zničit všechno ale akorát sklidí výsměch...ta aliance už akorát také něco plánuje aby mu to oplatila ale bud je tajk malej ze nechápe ze poškozuje své vlastní jméno nebo je totálně vygumovanej :D

kdo tohle uhádnete o čem ted píšu napište mi do zpráv a já vám dám odměnu jakou si vyberete :D
 

DeletedUser

Guest
tak ti to říci nemůžu hrozilo by že si začne vyskakovat zase více s celou aliancí za zády :D
 

DeletedUser

Guest
promin v téhle věci nesmím věřit nikomu...jelikož už mně podvedl jeden a to mu nikdy nezapomenu! :grepolis
 

DeletedUser

Guest
nazdar zetáci...;) tady je ticho a ve hře už dávno zuříí boje :D čím to tak může bejt :p
 

DeletedUser4311

Guest
No tak je tu ticho a velké přípravy n avládu nad zetou vrcholí :-D
 

DeletedUser

Guest
velka akce na zetě? ( bojová )
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru