• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10159

Guest
mě včera taky nešlo přihlásit a nešlimi mise tak jsem šel na jiný počítač
 

DeletedUser5002

Guest
Tato hospoda se může skoro zavřít koukám ... nejvyšší čas začít nalévat zadarmo. Takže dnes zadarmo a zítra za peníze!
 

Přílohy

  • stažený soubor.jpg
    stažený soubor.jpg
    14,1 KB · Zobrazení: 6

DeletedUser10719

Guest
Krátké info ze světa aliančního TOP 10.
Před 6-ti dny v pořadí bodů 16. aliance Chuck Norris je dnes 8. Pěkný posun. Jen za poslední den nabrala 3 hráče a zároveň se jí zvedl průměrný počet bodů na jednoho hráče o 600. Takže to nebyli žádní prcci. Vypadá to, že Chuck Norris bude v TOP 10 místo rozpadnuvších se Crusaders. Doplní sem k tomu někdo nějakou informaci ze zákulisí, nebo ze svého pohledu? Já to vnímám jen ze statistik.
 

DeletedUser5002

Guest
Je ještě dost brzo na to hodnotit, myslím si, že jediná aliance tam má své místo zatím jisté a to jsou Zatracenci.
Ostatní aliance se budou ještě formovat. Já zde Bn nezakládal, dotáhneme Omikron a pak se uvidí.
Aliance Chuck Norris nejspíše též vydrží. Mají dobré vedení, pár dobrých hráčů, znají se, není důvod proč by měli upadat, navíc myslím, že nejsou úplně ve středu dění což jim pomůže v rozvoji.
Ostatní aliance se o svou existenci ještě budou muset poprat.
 

DeletedUser5002

Guest
No byl to takový vtípek štírku na to, že je tu dle mého dost málo příspěvků. Nedávno jsem zjistil, že ti je deset let tuším ... bez urážky, mě taky bylo deset :) Asi každému z nás, tak se prosím vciť do situace, že prostě všemu ještě rozumět nemusíš a že vše není tak jak se na první pohled zdá, to ani já nerozumím zdaleka všemu. V deseti letech jsem nehrál Grepolis, ještě snad nebyli ani výkonnější počítače, než 386 a bohužel si myslím, že mladé děti tráví u PC mnoho času a vyloženě tím ztrácejí své mládí. Tím neříkám, aby jsi skončil ... ale jen ti vysvětluji, že tu nad tím možná někdy přemýšlíš až moc.
 

DeletedUser

Guest
štírku nehrabe se ti v soukromí a jistě to neřekl zle, i já někdy mladé hráče her lákala ven, mimo PC se bavit, mimo jiné jsem dospělá a též mě doma odhání od complu, ať nezblbnu :)
 

DeletedUser10159

Guest
tak já jsem ve vesnici sámotné dítě jinak jsou všichni dospělí takže si z nikím nemůžu hrát:(
 

DeletedUser

Guest
,leda ukecat sousedy ať se více množí, no ale než to vyroste jsi dospělý :)
já si pamatuji, jak jsem trávila prázdniny na vesnici, jako dítě a též jsem se nudila :(
 

DeletedUser5002

Guest
Hmm to je skoro smutné. Ale nezoufej, otevři oči a koukej se kolem sebe. Ve tvém věku jsem to měl podobné, ale pár let na to jsem se dostal do skvělé party co u nás byla(Sice jsem byl jeden z nejmladších, ale brali mě) a pak přišlo 5 let, kdy jsem nejen nepomyslel na počítač, ale od rána do večera jsme něco dělali, hrály, fotbal, hokej, volejbal, jezdili jsme na všem možném a jsou to jedny z mých nejkrásnějších vzpomínek. A možná to nenajdeš ve své vesnici, ale možnosti se ti budou stále zvětšovat jen na to nesmíš zapomenout.
 

DeletedUser10159

Guest
tak rád si stavím malé vesnice v naší zahradě skoro každý den jdu aspoň na hodinu ven
 

DeletedUser5002

Guest
Jop, my měli (Stále máme, ale již tam nežiji, jen tam sem tam jezdím) taky velkej barák, obrovský dvůr(50/100m), tam bylo moje království :) I když já byl spíše rytíř, co klackama kosil hlavy plevelu a tvořil si luk z větví topolů co rostly kousek od nás :) A šípy jsem si dělal z takové té lebedy. Sto metrů jsem dostřelil jak prd :)
 

DeletedUser

Guest
já si pamatuji, jak jsem mamku poprosila občas o nějaké staré potraviny, dala mi trochu mouky, vejce a šla jsem na dvůr si hrát na písek, též zábava dětských let :)
 

Thasoss

Grepolis tým
No, já zamala rozvrtával pískoviště... uprostřed jedna velká díra vykopaná až na dno. :D Na pískovišti jsem bývával docela často, v létě prakticky každý den. :)
 

DeletedUser

Guest
ještě teď tam má údajně kyblíček a lopatku se svým jménem :)
 

DeletedUser5002

Guest
Jsme dobře zaspamovaly všechny vlákna ... :) přeci jen, zde by se to mělo hlavně věnovat hře a světu Rho.
 

DeletedUser

Guest
před chvíli jsem přemýšlela zda to tu nepřejmenovat na pískoviště světa Rhó :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru