• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Viděl jsem, že KRAL JAN je aktivní zde na forum, jakpak se ti líbí v alianci IR? Založil jsi tuto kavárnu, tak zkus povědět i jak se situace vyvíjí a třeba i jak si se k té alianci dostal.
 

DeletedUser10159

Guest
ve 3 letech jako miminko už jsem mamce zdrhnul a šel jsem s psama do lesa pak viděli sousede že jsou tam dva naší psi a já sedím na jednom psovi

jo a ještě když mi bylo 5 tak jsem ještě chodil do školky a ale v ti době jsem už trušku malinkatě uměl s počítačem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Nespamuj chlape jeden ... Jinak chce se mi dodat, že v 5 letech jsi už uměl mlátit do klávesnice :) (Vtip)
 

DeletedUser10159

Guest
no takhle ne že jsem ho už uměl zapínat a že myš má vzuru nohama lejzr a ten škodí očím
 

DeletedUser5002

Guest
Nemám možnost srovnání, ale od té doby, co jsem měl v ruce myš, jsem věděl, jak se čistí kulička :)
 

DeletedUser

Guest
Tak si myslím, že Rhó začíná být celkem zajímavé. Mohli by sem nějací zástupci aliancí napsat své dojmy?
 

DeletedUser5002

Guest
Dnes jsem se opět setkal s hrdinstvím na tomto světě.

První rytíř věděl jako jeden z mála mou identitu. Ani nevím, proč jsem se s ním bavil, zdáli se mi sympatičtí. Ale nějak nepochopil, že se k nim nepřidáme a asi potřeboval ukázat, co se v něm skrývá a porušil příslib, co mi dal a ihned přeposlal korespondenci svému kamarádovi druhému rytířovi.
Ten to zpracoval, vstřebal a zrodil se mu v hlavě celkem slušný nápad, na to jak špatný hráč to je. Napsal jednomu hráči, co se k nám nedávno přidal a prozradil mu informace, které jsem mu tak naivně poskytl :)
Ten hráč byl můj dávný nepřítel, jeden z mála hráčů, co to ještě umí hrát a stále hraje. Už když jsem ho nabíral, říkal jsem si, že to tak jednou dopadne, ale zase na druhou stranu, já věřím na druhou šanci, pokud se nejedná o zradu či lež. Hra to byla dobrá, ale přišel čas se rozloučit.

Za tento skutek Vám ale řeknu jednu věc, udělám maximum pro to, aby jsem alianci Seekers vymazal z tohoto světa. Ne proto, že by tam byli všichni hráči špatný, to ne, ale proto, že každý hráč by měl mít svou hrdost. Někdo jí má, jiný ji najde, ale někdo, ji nikdy mýt nebude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Dnes jsem se opět setkal s hrdinstvím na tomto světě.

První rytíř věděl jako jeden z mála mou identitu. Ani nevím, proč jsem se s ním bavil, zdáli se mi sympatičtí. Ale nějak nepochopil, že se k nim nepřidáme a asi potřeboval ukázat, co se v něm skrývá a porušil příslib, co mi dal a ihned přeposlal korespondenci svému kamarádovi druhému rytířovi.
Ten to zpracoval, vstřebal a zrodil se mu v hlavě celkem slušný nápad, na to jak špatný hráč to je. Napsal jednomu hráči, co se k nám nedávno přidal a prozradil mu informace, které jsem mu tak naivně poskytl :)
Ten hráč byl můj dávný nepřítel, jeden z mála hráčů, co to ještě umí hrát a stále hraje. Už když jsem ho nabíral, říkal jsem si, že to tak jednou dopadne, ale zase na druhou stranu, já věřím na druhou šanci, pokud se nejedná o zradu či lež. Hra to byla dobrá, ale přišel čas se rozloučit.

Za tento skutek Vám ale řeknu jednu věc, udělám maximum pro to, aby jsem alianci Seekers vymazal z tohoto světa. Ne proto, že by tam byli všichni hráči špatný, to ne, ale proto, že každý hráč by měl mít svou hrdost. Někdo jí má, jiný ji najde, ale někdo, ji nikdy mýt nebude.
Já tu čtu debatu, tak mě to nedá se nezapojit :) Nezapomen na to, že jsou tam i takové neposedné barbarské berušky, tak budeme válčit spolu;)
 

DeletedUser10612

Guest
Až na tu morálku je to docela zajímavý a hezký svět :) Takže chvála pro konstruktéry
 

Thasoss

Grepolis tým
Schvalne jsem Charonovi (kdyz tlumocil dotaz Inna, jaky svet bychom chteli) navrhl moralku, idealni ten svet byt nemuze. :D
 
morálka mi nevadí... sice se mi otevírá kudla v kapse, když někomu čistím město a mám tam 60 procent, ale aspon ti malí mají šanci... je to pro něrozhodně spravedlivější. zvlášt pro ty, co na tenhle svět přijdou později...
 

DeletedUser5002

Guest
No že jim berušky budou pomáhat, to beru v potaz, jinak bych nemusel zabírat na to tolik měst :) To by mi na ně stačili jen dvě, první a poslední :)

Morálka je tragedie ... proto mám od začátku katy a ty to hodně vyřeší :)
 

DeletedUser5002

Guest
No minimálně než se začne stavět na Omikronu mám čas :) je to takové příjemné odreagování, žádné starosti, jen hra :)
 

DeletedUser5002

Guest
No nyní už celkem slušně, takže co u Vás IR :) Já už mám taky slíbeno na tomto světě od všech :)
 

DeletedUser

Guest
tak pomalý si žijeme čo ty poviem,tu máte lepšie správene fórum aspoň ako na SK fore tam sú moderátori úplne neschopný (sultan,mauricius) ta kých museli isto hľadať dlho....
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru