• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10719

Guest
Novinka ze statistiky: Do TOP 10 aliancí se poprvé dostala aliance .N.W. Za poslední den nabrala 5 nových velkých členů.
Myslím, že se tím definitivně vykrystalizoval a uzavřel seznam favoritů na celkové vítězství. Takže já tipuji někoho ze: Seekers, Berušky, Legie Zatracených, Impérium Romanum, Lamátka, Chuck Norris a .N.W. Uvidíme nakonec zda jsem se trefil.
 

Thasoss

Grepolis tým
Myslím si, že je to docela pravděpodobné... jen se dá očekávat, že se to ještě poslučuje mezi sebou.
 

DeletedUser5002

Guest
To je hrozně brzy nyní takhle na začátku hodnotit, co bude cca za 2 roky :)
Drtivá většina aliancí stojí na určitých hráčích, pokud ty skončí, skončí i celé aliance.
V NW hrajou lidé okolo Claudius.Buh koukám, ale já myslím, že nevyhraje žádná z těchto aliancí. Podle mého hodně záleží na tom, jak se bude vyvíjet situace mezi Beruškama a LZ Pokud by Berušky vyhráli, či je ovládli ... pak opravdu budou mít šanci vyhrát svět, pokud by to bylo naopak, myslím že LZ to mýt jisté nebude nikdy. Ne že by na to neměli, ale musí jich na to být přes 50 a to těžko říci, zda bude. Takže proto myslím, že zatím ani oni nemají šanci vyhrát, pokud by tedy k nim v budoucnu nepřešli hráči z Berušek.

Takže tipuji, že vznikne do půl roku jiná silná aliance, která tento svět ovládne.
PS: Bn to nebude :) teda s největší pravděpodobností ...

Dohode je dle mého nereálná, protože mají území příliš u sebe, ale těžko říci, to už je na jednatelých.

Seekers nehodnotím, ty zničím :)
Ale kdyby přeci jen ne, nemyslím si, že mají kvality na to vyhrát, i když soudím hlavně jen podle vedení aliance.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10612

Guest
Toto může napsat jenom ten, kdo proti mě nikdy nehrál :) Si asi myslíš, že jsem nějaká opuštěnka co rozdává města ne?:) Klidně přijď :)

To víš že dorazím brouku, jen co dolikviduji jednoho mého oblíbence, tak budeš mít novou sousedku. Doufám, že si nevezmeš dovolenou jako někteří co to udělali na omikronu.:) Jinak k Abatysovi mi nikdo nedostane.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Prosím tě, já nemám rád ty co moc mluví :) Pochop, že před tebou mi toto říkalo stovky hráčů a bez urážky, byli to zakladatelé, blázni, top útočníci, top bůhví co. Schovej si ty řeči, až budeš u zpovědi a farář se tě bude ptát, z čeho máš deprese a co se ti stalo, pak mu řekni, že to začalo tím ... No nastěhovala jsem se k Firstazazelovi :) Možná ti někdo dá u mě nějakou opuštěnku, ale pořádně si jí zabetonuj, to je tak jediné, co ti umožním :) Přeci jen snažím se hrát proti nepřátelům.

Jinak abatysa ... dneska u mě spadnul tím největším způsobem. Věděl jsem, že je nic moc, ale že je to takovej nuzák, to jsem nečekal. Už chápu, proč každá aliance do které šel po krátké době prohrála :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
no ono je zvláštní proč ti to tolik lidí říká... že by kouzlo osobnosti??? zajímavé je, že žádný skutečně velký hráč nevzbuzuje takové emoce...
 

DeletedUser9881

Guest
Mazílkovi došli asi prášky nebo nemůže skousnout svůj luzer team kteréj nám od nového roku dává městečka??:):)A ty si u mě spadnul při první oz co si mi napsal před půl rokem:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
štírek tak to je teda novinka....to už vie každý kto hra ten svet
 

DeletedUser

Guest
iba taký jeden dotaz....

dobýjať o jednej ráno mesta to je také beruškovské a ešte si vyberiete najslabšieho hráča od nás tak to je naozaj vidieť tu vašu kvalitu
je vás skoro 200 proti 40 a musíte útočiť cez noc tak to ste ma dosť sklamali my vám mesta dobýjame aspoň cez deň....
 

DeletedUser7296

Guest
Trencak vybrečeno dostatečně ? :)
A ze se utoci v noci? to za chvili rovnou muzes psat ze je nekdo srab ze meso nedobyje sam, ale pomaha mu aliance.

btw 200 proti 40? To si vazne myslis ze jste na celem svete vy, IR jedini nepratele berusek ?
 

DeletedUser5002

Guest
Mě by nevadilo, že někdo sedne do města v noci, ani bych si o něm nemyslel, že je zbabělec. Nicméně, když mi někdo hnedka musí psát a škodolibě urážet jiné, když sami dokázali jen prohrát, zrazovat a zbaběle hrát ... Jednou jsi nahoře, jednou dole, ale my jsme Bn, my nejsme ani zrádci, ani přeběhlíci a ani naše aliance pokud vím na tomto světě ještě neprohrála a jsem přesvědčen, že se to nestane.

Ritaben, nemáš pravdu. Je hráč Gekkon populární? Je hráč Charlenar populární? Ne, na každého z nich nadává kvanta lidí, o charlenarovi se čeká, až se urazí a restartuje, o Gekkonovi, že jeho povaha a chování je velmi ubohé a pokud chcete, každému z Vás připomenu vaše prohry. Ritaben, neboj, třeba jednou taky budeš někdo, ale musíš méně mluvit a hlavně ... přemýšlet.

Podobně jako Dan77, který se tě zastává ...

Cituji Dana ....

"Při požadování surovin při 30% náladě se mi vesnice NIKDY nevzbouřily, to lze jen při drancování, Ritaben má pravdu. A to, co píšeš o tučném textu, není žádný důkaz. Je vidět, jak tvá zkušenost ve hře zásadně převyšuje ostatní..."

To, že jsi úplně překroutil, to co psala Ritaben ... oka, protože ona psala to, že při požadování se ti vesnice nikdy nevzbouří! Což je samozřejmě hloupost.
Ale i to co píšeš ty je dle mého nepravda, pouze když je nálada pod 30% jak píšeš, tak už se vesnice bude prakticky vždy bránit. Jak už jsem zmínil v jednom z prvních příspěvků, běžně požaduji i drancuji s náladou pod 60 a vesnice se nevzbouří. Nechci to tam už psát, jedna věc je srážka s blbcem, či s někým, kdo si prostě nepřizná, že se může mýlit, či mám pravdu, druhá věc je, psát někomu jen za úmyslem ..."Je vidět, jak tvá zkušenost ve hře zásadně převyšuje ostatní..." a úplně nejvíce mě dorazilo ... "A to, co píšeš o tučném textu, není žádný důkaz." :) Milí Dane předlož mi tedy něco hmatatelného, něco co nejsou jen tvé dedukce, něco čím to můžeš podložit. Jak jsem řekl no, pouze se každý snaží být chytřejší než já i za cenu vlastní hlouposti, ale věřím, že to čtou i chytří lidé a třeba se nám někdo z nich i vyjádří.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
No ty vesnice možná, ale myslel jsem, že to sedí k tématu co zde bylo, snažil jsem se nic neopomenout co se mě týkalo a zároveň to podložit, aby to nebylo jen vytržené z kontextu a já neumím jen napsat ... nic nevíš, ztráta času s tebou. Minimálně napíši důvod, proč to dělám :)
Vzal jsem v potaz příspěvky Ritaben a Abatysi/všimněte si, já jim říkám jménem, nemusím si na nich nic dokazovat, ani mě to nějak nezajímá :) :), které zde zazněli, ale myslím, že ty už směřovali někam jinam, spíše to byla slušnost, ale možná to vyznělo jinak no ...

Pravda, asi zbytečně jsem rozebral hloupost světa ... Lepší?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9008

Guest
Ritaben, nemáš pravdu. Je hráč Gekkon populární? Je hráč Charlenar populární? Ne, na každého z nich nadává kvanta lidí, o charlenarovi se čeká, až se urazí a restartuje, o Gekkonovi, že jeho povaha a chování je velmi ubohé a pokud chcete, každému z Vás připomenu vaše prohry. Ritaben, neboj, třeba jednou taky budeš někdo, ale musíš méně mluvit a hlavně ... přemýšlet.

:) Nevím, ale myslím, že s hráči vycházím velmi dobře a to i s nepřítelem. Nikdy jsem na nikoho nepoužil hrubá slova a myslím, že řada hráčů proti mě nic nemá (krom toho, když jim seberu město). Restartoval jsem pouze jednou a to velmi dávno. Jinak třeba na minulém světě jsem překrásně předal všechna města alianci (+-).

Prosím buď té dobroty a ber si jiné než moje jméno do svých článků. Jsem nezajímavý pro Tebe člověk.

S pozdravem Charlenar
 
upřímně řečeno nepovažuji se zrovna za hloupou, ale to tvoje odůvodnění... no skoro bych chtěla napsat jiné slovo... jsem absolutně nepochopila... pokud někdo plete páté přes deváté a mele blbosti, tak já to momentálně rozhodně nejsem... ty prvně tvrdíš, že se při požadování vesnice mohou vzbouřit, což se mi tedy nikdy nestalo a v stejném odstavci hlásíš, že drancuješ při 60 a vesnice se ti nevzbouří:) je mi jasné, že je neděle večer, že máš volno ale prosím, když už jsi pod obraz, tak nepiš na veřejné forum. nech si to na střízlivé období...

ještě k Gekkonovi... prvně jsem na něj narazila na mý, kde jsem naskočila do rozjetého světa a do aliance, která sice měla dobře nakročeno ale měla tu smůlu, že byla hned vedle Alibaby a její hlavní cíl... pokoušela jsem se tehdy vyjednat nějaký smír s gekonem a musím říct, že s mnou jednal vždy slušně i když jsem tehdy pro něj nebyla absolutně žádný soupeř... a já neměla potřebu si dokazovat svoje ego jeho osočováním-¨...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6361

Guest
Gekkon, gekkon... to mi něco říká..., Na Omikronu někdo, jak si matně pamatuji, vykřikoval, že ho vymaže ze světa... Nevíte prosím, jak to dopadlo???
 

DeletedUser9881

Guest
Myslím že by ses měl už probudit už tak seš všem pro smích:)
Co vy ste dokázali připomeň mi to??Jo sedat do měst po restartu a nebo hrčích co skončily a tomu řikam hrdinství:)
Kolik že sme vám vzali měst a kolik tobě??A vy nám??
Možná by ses už neměl tady před všema zesměšňovat.
Tady je statistika te nej aliance co grepolis ještě neviděl:)
http://cz.grepostats.com/world/cz17/alliance/187/colonizations
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru