• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kaviareň sveta Rhó

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5002

Guest
Tak si nekažme den. Co ty legionáři? Proč s nimi držíte? Jsem jim všem poslal oběžník, že ty slušné naberu, jinak je zaberu :) Nějak mě nemají rádi, ale 60 jehňátek nezažene lva :) Navíc když se k tomu lvovi přidal tygr a pár vlků a banda tankystů :D
 

DeletedUser

Guest
Bolo to skôr uzavrené s takého politického hľadiska,jak že sa tam voláš jak to neni tajné ??
 

DeletedUser

Guest
tak to si ty,sami zdáš moc prešpekulovaný,hlásiš sa k nám a hneď chceš isť do vedenia zaujímave
 

DeletedUser5002

Guest
hehe, ale já nechtěl jít do vedení, i jsem to psal, že to podmínka není, já jsem pouze říkal, že pokud bych k Vám šel, tak s právy skrytého fora, možností koordinovat své okolí a doporučovat hráče pro nábor. Prostě být platný hráč. Bez tohoto budu radši sám, ale jelikož i když jsem sem šel sám na tenhle svět a s ggodasem jsem se od začátku kosil jak to šlo(Ale je velmi odolný:) a v okolí bylo pár slušných hráčů, tak už jsem nemohl jinak. A když ggodas kývnul na to aby jsme spolu šly klidně proti celému světu, byl jsem pro :)
K Vám jsem chtěl jít i z dalších důvodů ...rád vidím slušné, přátelské aliance, myslel jsem že takový jste, připadali jste mi tak. Ale i jsem chápal vaší opatrnost, prostě jsem nechtěl jít do žádné aliance ani za každou cenu a ani jen tak a ani jako ovečka.
Neměli jste zájem či co, oka, já už v tu chvíli uvažoval o menší alianci, takže mi to příliš nevadilo. Chtěl jsem zjistit hlavně, zda jsou berušky slušný hráči. Můžu říci, že to pro mě byla jedna z nejdůležitější věcí, které jsem chtěl dosáhnout po incidentu s Kubynem a podotýkám, hlásil jsem se k Vám, až po odchodu z berušek, takže jsem nikdy žádné info nenapsal nikomu, jen jsem jednou fandil proti Mojmírovi :D

Byl jsem tam jen několik dní, ale já si dovedu udělat slušnou představu a musím říci, ano, minimálně většina Berušek se vyjadřovala slušně a byli takový, jací mají hráči být a jak se mají chovat. I když jsem tam viděl jednu nadávku co se mi nelíbila, hráč se omluvil a sám od sebe a více to nepsal. Kloubouk dolů.
Zbytek byl celkem pohodoví a nebýt sdíleného fóra se Seekers, asi bych tam byl doteď ....

Ale o to více mě zklamali Seekers, takže nový cíl byl jasná Volba :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
podľa mňa berušky sa boja o svoje pôsobenie na svete preto uzavreli pakt zo seekers,a jak si sa pýtal prečo sme uzavreli pakt s takými slabšími alianciami,tak nato ty môžem odpovedať iba jedno neni nás tam toľko skúsených hráčov aby sme si mohli dovoliť bojovať sami proti celému svetu

z jednej strany bojujeme z beruškami
z druhej strany proti ich spojencovi seekers
a teraz niečo skúšajú Grepolians Corp preto lebo sme s nimi neuzavreli DoN ako stále chceli ale sú to iba taký babraci,mesta im preberáme jedna radosť(ale útoky majú dobre,útočia biremami a z obrancami naozaj ťažký súper :))
 

DeletedUser5002

Guest
Trošku strategická chyba vstupu na svět. Možná bylo lepší den počkat.

Pokud se týká kvalit, prozatím nejkvalitnější aliance co do hráčů je tu bez debat Legie Zatracených, pokud tedy panuje a bude panovat pohoda, jinak všechny ostatní aliance se potýkají s tím samým, co vy, tedy myslím ty větší aliance.

No možná nemají tolik nepřátel :)
Ale pořád jich máte méně než já, tak jakýpak copak :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Není tu vlákno na reporty ... možná škoda.
Teď se pořádně dívejte, jak se to nemá dělat :)
 

Přílohy

  • útok.jpg
    útok.jpg
    25,2 KB · Zobrazení: 20

Thasoss

Grepolis tým
Hm, pěkně se vysekal... jet v nočníku opravdu není dobrý nápad. Pokud to není již dříve předčištěná farma. :) V založení toho tématu ti nic nebrání. :) Za iniciativu budu rád. :)
 

DeletedUser5002

Guest
No já rozhodně nejsem vyčištěná farma :) ten útok jsem viděl od začátku, takže jsem tušil samotnou jízdu a těšil se na body :) Jízda na milici v noci ... to potěší :). jsem 48 obránce světa a přísahám boha, že 95% všech bodů jsou z milice :) Jsou tu na mě hodný :)
 

DeletedUser10612

Guest
No minimálně než se začne stavět na Omikronu mám čas :) je to takové příjemné odreagování, žádné starosti, jen hra :)

Tak já se na omikronu k tobě přiblížím a půjčím si od tebe města,doufám, že nebudeš moc vzdorovat a nebo můžeš to se mi líbí. Na mě dole nejezdí moc útoků, tak se k tobě ráda nastěhuji ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Toto může napsat jenom ten, kdo proti mě nikdy nehrál :) Si asi myslíš, že jsem nějaká opuštěnka co rozdává města ne?:) Klidně přijď :)
 

DeletedUser

Guest
Viděl jsem, že KRAL JAN je aktivní zde na forum, jakpak se ti líbí v alianci IR? Založil jsi tuto kavárnu, tak zkus povědět i jak se situace vyvíjí a třeba i jak si se k té alianci dostal.

Ďakujem za vyzvanie, no v tejto aliancii sa mi páči..:) myslím si že ak sa nestani nič prevratné, tak vydrží minimálne ešte pol roka, potom je to všetko ako sa hovorívo hviezdach...:) no a mňa pozvali po dni hrania..:)jediné čo môžem vyčítať že veľa hráčov odchádza za svojími "starými láskami", ako napr. do aliancie Seekers...
 

DeletedUser5002

Guest
No slyšel jsem že to je tak, že na ně Seekers zaútočí a oni zběhnou k nim ... takových se zbavujte, ještě bych je vykopával jak to jde :) a pak slavte do noci, že jsou pryč :)
 

DeletedUser

Guest
no áno, to čo som napísal, je oficiálny dôvod prečo odchádzajú..:) áno, v skutočnosti sa boja..:)
 

DeletedUser5002

Guest
Takhle prakticky posilovala Baba a Bh na omikronu a nakonec kvůli tomu prohráli a zanikli. Takových hráčů se nebojte. Nijak výrazně Vám nefandím a když jsem zjistil, že máte spojko s legionáři ..., tak jste u mě trošku klesli, ale mám Vás radši, než většinu ostatních :) nepřítel mého nepřítele ... není můj kámoš, ale nadávat mu nebudu :)

Ale budete mít těžkou cestu(Jsou tací, co to vítají), chce to srovnat si ambice, krátkodobé cíle a alianci a nechtít vyhrát za den. Takže doufám, že Vás tu ještě za měsíc uvidím :)
 

DeletedUser

Guest
no, žažká cesta to bude, aj kvôli beruškám, aj kvôli menej strategickému postaveniu, ale nie nemožná...:) po 2 rokoch mastenia grepu som pripravený na výzvy..:) a ináč, ty si kde? a ako sa voláš? :)
 

DeletedUser5002

Guest
Na Sultánovi se mi líbila jediná věc a to jeho heslo , Kdo hledá najde, kdo nehledá spamuje :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru