• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát?

DeletedUser7382

Guest
Ano, je to tak.
Můžete dát někdo jiný. Tedy pokud vás zítra nepředběhnu. :D
 

DeletedUser

Guest
Hledám vanu plnou vody abych mohl vypočítat hmotnsot jedné koruny.
 

DeletedUser

Guest
Hledám moderátora který nebude zapomínat na pokračování v této hře:)
 

DeletedUser

Guest
autorem je sultán a hledá Rizaela, ten zapoměl dát další hádanku inzerát...

omluva je nemocen
 

DeletedUser

Guest
hledám někoho, kdo z legitimuje mé potomky co mám s milenkou Anežkou ( má 50 letá žena mi děti nedala ), nápověda narodil sem se kolem 1255
 

DeletedUser

Guest
ne neni to on :(
další nápověda : v listopadu 1269 mne otec povyšil na vévodu a 1273 sem byl pasován na rytíže, byl jsem v bitvě na moravském poli kde můj otec padl.
byl jsem též uherském zajetí :(
 

DeletedUser

Guest
ale je, asi si to nejako splietla, ty myslíš že to bol Mikuláš Opavský (syn Přemylsa Otakara II.), ale on sa o legitímnosť detí neusiloval, aj keď je pravda že mu jeho otec menované tituly udelil, a ten sa rozhodne nenarodil okolo 1255.
Prever to ;) Kľudne sa môžem mýliť, v tom prípade mi to dolož linkami ;)
 

DeletedUser

Guest
to ano ale niekoho na zlegitimovanie potomkov hľadal Přemysl Otakar II. a konkrétne to chcel od papeža Alexandra IV.
Takže uznáš moju odpoveď? :D

pokračujem...
Hľadám v Paríži tanečnicu ktorá ovláda balijské tanečné umenie a bola v prvej polovici 20. stor. odsúdená za špionáž.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
MATA HARI

doufám že v tom nebude guláš jak v panovnících..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sultan uhodl :D Casioepia se snažila neudělat chaos :D

tiež som dala blbo inzerát - cchela som aby z toho vyliezla mata hari :D no umrem :D
Sultan choď...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Sultán nám zrezivěl... A zapomněl dát inzerát :p

Hledám nové posily do Svého arabského harému.
 
Nahoru