• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát?

DeletedUser

Guest
Eh, zase... Jsem to ale zase vymňoukl :-D

Dáme si něco z náboženství, protože mne nic jiného nenapadá...
Hledám 4 žáky, kteří napíší o mém životě...
 

DeletedUser7382

Guest
Jako vůdce svého města hledám kámen na stavbu tzv. "Dlouhých zdí."
 

DeletedUser7382

Guest
Ne, ani náhodou. Žádný Číňan nebo jiný východoasiat to nebyl. Nejedná se o Velkou čínskou zeď, pokud myslíš tohle.


Nápověda: Byl vůdcem městského státu, který zrovna válčí s jiným v proslulých válkách. Na obranu asi nejznámějšího evropského města té doby dal postavit tzv. Dlouhé zdi.
 

DeletedUser

Guest
To víš chci být archeolog tak to musím vědět :)

hledám někoho kdo by dokázal postavit maják z mramoru na počest Alexandru velikému
 

DeletedUser

Guest
Ptolemaios II řečený Philadelphus.
Čtení Sedmi Divů Světa od Zamarovského se občas vyplatí :)
 

DeletedUser

Guest
Páč to tady stojí, tak to rozjedu něčím lehkým

Hledám někoho, kdo by se ujal hlavní role mého filmu. Filmová postava s jménem Guy Fawkes bude bojovat za svobodu v totalitním režimu.
ZN: herec nemusí být žádný fešák, jeho tvář bude po celou dobu skryta za maskou.
 

DeletedUser

Guest
myslel jsem, že to bude lehčí... Stačí mi i jméno filmu, nebo toho herce. Napovím, že stejnou masku používají Anonymous a herec hrál i agenta Smitha (Matrix) a elfa (LOTR)
 

DeletedUser

Guest
Ono to lehké je jen to nikdo nechtěl řešit, jinak si to nedokážu vysvětlit:)
V jako Vendeta a Hugo Weaving:)

když jsem nedávo zjistil že Smith a Elrond jsou jeden herec tak sem myslel že mi ruplo v bedně.. nikdy sem si toho nevšiml a to jsem ty filmy viděl pár dní po sobě:D

taka než Halalí potvrdí tak si něco vymyslím:)
 

DeletedUser

Guest
Tady měl být nějaký ten inzerát, nikoliv uživatel k uhádnutí..

Hledám někoho kdo mě upozorní na drobný omyl, abych mohl uvést vše na spránou míru:)
 
Nahoru