• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát?

DeletedUser

Guest
Eh, zase... Jsem to ale zase vymňoukl :-D

Dáme si něco z náboženství, protože mne nic jiného nenapadá...
Hledám 4 žáky, kteří napíší o mém životě...
 

DeletedUser7382

Guest
Jako vůdce svého města hledám kámen na stavbu tzv. "Dlouhých zdí."
 

DeletedUser7382

Guest
Ne, ani náhodou. Žádný Číňan nebo jiný východoasiat to nebyl. Nejedná se o Velkou čínskou zeď, pokud myslíš tohle.


Nápověda: Byl vůdcem městského státu, který zrovna válčí s jiným v proslulých válkách. Na obranu asi nejznámějšího evropského města té doby dal postavit tzv. Dlouhé zdi.
 

DeletedUser

Guest
To víš chci být archeolog tak to musím vědět :)

hledám někoho kdo by dokázal postavit maják z mramoru na počest Alexandru velikému
 

DeletedUser

Guest
Ptolemaios II řečený Philadelphus.
Čtení Sedmi Divů Světa od Zamarovského se občas vyplatí :)
 

DeletedUser

Guest
Páč to tady stojí, tak to rozjedu něčím lehkým

Hledám někoho, kdo by se ujal hlavní role mého filmu. Filmová postava s jménem Guy Fawkes bude bojovat za svobodu v totalitním režimu.
ZN: herec nemusí být žádný fešák, jeho tvář bude po celou dobu skryta za maskou.
 

DeletedUser

Guest
myslel jsem, že to bude lehčí... Stačí mi i jméno filmu, nebo toho herce. Napovím, že stejnou masku používají Anonymous a herec hrál i agenta Smitha (Matrix) a elfa (LOTR)
 

DeletedUser

Guest
Ono to lehké je jen to nikdo nechtěl řešit, jinak si to nedokážu vysvětlit:)
V jako Vendeta a Hugo Weaving:)

když jsem nedávo zjistil že Smith a Elrond jsou jeden herec tak sem myslel že mi ruplo v bedně.. nikdy sem si toho nevšiml a to jsem ty filmy viděl pár dní po sobě:D

taka než Halalí potvrdí tak si něco vymyslím:)
 

DeletedUser

Guest
Tady měl být nějaký ten inzerát, nikoliv uživatel k uhádnutí..

Hledám někoho kdo mě upozorní na drobný omyl, abych mohl uvést vše na spránou míru:)
 
Nahoru