• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kdo napsal inzerát?

DeletedUser

Guest
Herakles? :p Pokud to není správně, pak by opravdu bodla nápověda ;-)
 

DeletedUser

Guest
Žil v 6. stol. př.n.l., vyhrál zápasnické soutěže v olympijádě 5x za sebou, měsíc před nima trénoval že nosil na zádech krávu ale ta na něj spadla a sežrali ho vlci, kdopak to je?
 

DeletedUser

Guest
Vidím že to je příliš zapeklité tak může někdo jiný byl to Milón z Krotónu
 

DeletedUser6172

Guest
stejně divný....vyhrál soutěže... před nima trénoval ..kráva spadla a sežrali ho vlci...jak to mohl vyhrát?

Kráva ho zalehla až při tréninku na 6 Olympiádu.
D.
 

DeletedUser6172

Guest
)...nebudu slovíčkařit....ale tá nápověda nicmoc )...jsem zvědavý na další " inzerát" )...miloň čepelka ))
 

DeletedUser

Guest
Tak dám něco lehkého...

Hledám někoho, kdo by mi pomohl vyhrát sázku. Abych vyhrál, tak musím procestovat celý svět.
PS: mám na to 80 dní!
 

DeletedUser7382

Guest
Tak něco lehoučkého, to snadno odvodíte... :)


Potřebuji ke své válečné výpravě proti Římu hodně slonu z Afriky, abych je porazil na jejich území, jak jsem slíbil svému otci.
 

DeletedUser

Guest
Omluvám se, nějak jsem zaspal :-D
Hodíme si něco z historie... Jsem první kníže jednoho velkého území, ke kterému chci přidat i část Slovenska. Konkrétně nitranskou nížinu.
 

DeletedUser

Guest
Konečně se mi hodilo něco z těch extrémě nudných hodin dějepisu co máme ve škole :D každopádně pokud by měl chtěl někdo dát místo mě může mě bude trochu trvat než něco vymyslím :p
 

DeletedUser

Guest
Ani ta jedna potvora německá se nesmí dostat přes kanál......podejte mi někdo doutník...;)
 
Nahoru