• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Opraveno Nemůžu se přihlásit do hry

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Thasoss

Grepolis tým
vysvětli mi jedno, jaktože mi ted přichází hlášení o utocích? jak to, že pandy utočí a my se nemůžeme dostat na hru... bude nam to nějak inno kompenzovat když přijdeme o armádu či dokonce o města?
Bez informací nebudeme nic konkrétního slibovat. Obecně je postup následovný: nejdřív se zjistí příčina chyby, provede se oprava, až následně se zjišťuje reálný dopad a na základě toho se rozhoduje o způsobu kompenzace.

Zatím proto prosím o trpělivost.
 
To určite nie :D to keby sa spravilo tak rozhodíš balanc viacerých svetov
A když se zpět přihlásíš, a zjistíš, že jsi přišel o město či dokonce více měst? Co by vzpoura, ta je ještě dobrá, protože musí zahořet, ale v dobývání ti můžou sedět v několika městech.

To, že ti za to napíšou pár vlidných slov a dají ti +20% surovin bonus na víkend, ti fakt moc nepomůže, pouze příklad.
 
Naposledy upraveno:
vysvětli mi jedno, jaktože mi ted přichází hlášení o utocích? jak to, že pandy utočí a my se nemůžeme dostat na hru... bude nam to nějak inno kompenzovat když přijdeme o armádu či dokonce o města?
Neboj více lidem to nejde...Jesli ja budu taky čistej tak nahrada od supportu bude muset být velká..Protože porušují jejích podmínky.
Bez informací nebudeme nic konkrétního slibovat. Obecně je následovný: nejdřív se zjistí příčina chyby, provede se oprava, až následně se zjišťuje reálný dopad a na základě toho se rozhoduje o způsobu kompenzace.

Zatím proto prosím o trpělivost.
Hm to zejmáve jako 3 hod to skoro nejde a to nejmeně další čas nepůjde...To tam spíte..Jako kompenzace bude velká protože to to je velkej výpadek.
 
vysvětli mi jedno, jaktože mi ted přichází hlášení o utocích? jak to, že pandy utočí a my se nemůžeme dostat na hru... bude nam to nějak inno kompenzovat když přijdeme o armádu či dokonce o města?
Které pandy? Mně třeba hra nejde jako všem ostatním, ale jelikož jsem panda, tak zřejmě útočím také... :eek:
 
A když se zpět přihlásíš, a zjistíš, že jsi přišel o město či dokonce více měst? Co by vzpoura, ta je ještě dobrá, protože musí zahořet, ale v dobývání ti můžou sedět v několika městěch.

To, že ti za to napíšou pár vlidných slov a dají ti +20% surovin bonus na víkend, ti fakt moc nepomůže, pouze příklad.
rebalanc rozhodí mnohem více to, když jedna aliance může utočit a druhá ne... pokud ti vymlátí komplet města, tak ztratíš min týden než všude obnovíš armádu a to nepočítám to, že zjistíš, že ti někde sedí... ale chápu pokud je to v váš prospěch, tak se s tím nic dělat nebude... kdyby to bylo naopak a utočili jsme my na vás, to by bylo výčitek...
 
Bez informací nebudeme nic konkrétního slibovat. Obecně je postup následovný: nejdřív se zjistí příčina chyby, provede se oprava, až následně se zjišťuje reálný dopad a na základě toho se rozhoduje o způsobu kompenzace.

Zatím proto prosím o trpělivost.
Mě by jen zajímalo, jak moc to na Golgi ovlivní divy. Takto dlouhý výpadek bude určitě někde znát
 
A když se zpět přihlásíš, a zjistíš, že jsi přišel o město či dokonce více měst? Co by vzpoura, ta je ještě dobrá, protože musí zahořet, ale v dobývání ti můžou sedět v několika městěch.

To, že ti za to napíšou pár vlidných slov a dají ti +20% surovin bonus na víkend, ti fakt moc nepomůže, pouze příklad.
My na Golgi tu napríklad máme už druhý týždeň preteky veľa ľudí o stavbu Divov sveta, ja som mal týždeň dovolenku v práci, spím pár hodín denne. Pri divoch sveta je funkcia "urýchľovať" ktorou ovplyvňuješ čas o minúty a celkovo je to veľmi podstatná vlastnosť. Napríklad v tejto chvíli každou minútou čo sa nevieme prihlásiť prichádzame o náskok. Pri divoch je dôležité aj info a stratégia a ak by sa čas vrátil späť, oponenti by mali vedomosti ktoré nemajú mať a vedeli by tomu prispôsobiť stratégiu za ziskom nefér výhod desiatky hodín napred.
Za posledných 24h sa udiali desaťtisíce pohybov len na tomto jednom svete. Svetov je momentálne aktívnych o dosť viac, ja osobne hrám na štyroch.

Prepáč, neviem to napísať citlivejšie, ale v takejto situácii tvoje mestá nikoho ale že fakt nikoho nezaujímajú. To isté nejaké jednotky irelevantných hráčov
 
ted jsem koukala na potuška a mám za dnešek 7000 obranných bodů... fakt děkuji, ještě že jsi mě uklidnil... to je dobře, že moje města nikoho nezajímají, to bude jenom větříček co mi ničí armádu...
 
Stejně jako si za poslední týden přišel o další tři. Taky kvůli aktualizaci :p
O 3 města jsem přišel, protože z aliance zdrhli ti, co měli velkou hubu a chtěli být ve vedení, ovšem neudělali nic. kromě toho, že vlezli do nepřítelské aliance a začali útočit na původní. Ovšem bylo to 31.5., kdy jsem prostě kvůli těmto blbečkům přestal hrát..a podle komentu soudím, že jsi jedním z nich..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru