• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

POKEC světa Iota

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kavárna je z jistých důvodů uzamčena...
Založila jsem nové téma na další diskuze.

Je to tak možné, abych neměla nějaký postih-radši se ptám....?:)
 

DeletedUser

Guest
ovšem bude-li to pokračování kavárny a řešení banů, supportu a moderátoru, zamkneme to
 

DeletedUser

Guest
,jakékoli pokračování předešlé konverze bude vést k mazání , popřípadě zamčení, nebo dle pravidla o zákazu kritizování členů grepolis týmu k testu.
 

DeletedUser

Guest
Hanibal max, jako pokus o flame, tak zkus jiný tón a konverzaci
 

DeletedUser9072

Guest
Hanibale nejsem mladej ani xxx. Nebudu na to reagovat, neb byl i tenhle pokec zamčen.
Jen můžu říci : "tento způsob léta /rozuměj jednání/ zdá se mi být poněkud nešťastný /doplň jak je libo/" .
Chtěl jsem tam vyjádřit k jedné věci, ale na štěstí už byla kavárna zamčená, možná je to i lepší.

Klidně se vyjádři tady, mě to strašně zajímá.

nás ne, bude flame a mazání
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bav me se o houbách, jak máme venku krásně, co plánujete o víkendu, co šatník, taky už prodáváte letní věci ?
 

DeletedUser10133

Guest
Ahoj Hudy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
včera večer jsem si na chvilku myslel že se blýská na lepší časy.. a dneska zase povodně.. :(
 

DeletedUser9072

Guest
Proč to pořád mažete ? Mě opravdu zajímá, co je závadného na názvu města Teplá oáza .
 

Thasoss

Grepolis tým
Prihlizel jsem povodnim v roce 2002 a mel jsem dost... sice jako malej... jinak flame je ostra hadka
 

DeletedUser

Guest
Však jsem pozdravil, ale jsem už starší člověk a vše mi déle trvá grins.

4 Hanibal : myslím, že zrovna ty moc dobře víš, na co narážím.

Medwed

Můžete mi česky říci co je to flame ? Projel jsem slovník, ale kamarádím s němčinou nebo ruštinou, hmmm a tady si s českým jazykem nevystačím ??? Omlouvám se. Medwed

Flame je něco jako pokus o vyvolání hádky,konfliknu apod.
/Dardevil1
já si to vysvětluji jako planý...zbytečný pokec

Prihlizel jsem povodnim v roce 2002 a mel jsem dost... sice jako malej... jinak flame je ostra hadka
no..já jsem z Prahy a lituji všechny kde se to děje.. Ale bohužel co čtu na Prážáky a naše povodně-to mi přijde líto-jak jsou lidi zlý a jaký mají na to pohled....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Hudy, zbytecny pokec, to je spam. A Praha se z toho vylize-jako obvykle tam potecou penize.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
,jak bylo řečeno flame - konflikt hádka
Častým tématem flamewarů jsou dlouhodobé spory, nebo kontroverzní otázky související s osobním přesvědčením,.
Námětem flamewaru ovšem může být v podstatě cokoli – pro příspěvky, které v dané komunitě téměř jistě musí vyvolat prudkou reakci, se někdy užívá označení flamebait. Obvyklým případem je příspěvek antagonistický k zaměření komunity.
Flamewary byly typickým fenoménem Usenetu (Net News) a e-mailových konferencí v první polovině 90. let 20. století, ale prostor pro flamewar poskytuje kterékoli médium umožňující debatu. V současnosti se flamewary v českém internetovém prostředí často odehrávají v diskusních fórech pod články webových magazínů. Je předmětem četných spekulací, zda se na vzniku flamewarů podílejí rozdíly internetových diskusí oproti diskusím ve fyzickém světě, například nepřítomnost neverbální komunikace, používání nicků, možnost založit si několik identit jen pro účely diskuse.

Průvodním znakem flamewaru je obvykle řádový nárůst počtu příspěvků, což zvláště u e-mailových konferencí obvykle obtěžuje účastníky, kteří se hádky neúčastní. I proto mohou být flamewary v internetových komunitách vnímané dosti negativně.

„Ryzí“ flamewar se vyznačuje zvláštním účelem zasílaných příspěvků – cílem je protivníka nikoli přesvědčit, ale porazit, případně naštvat. Pravý „flame“ bývá úmyslně nepřátelský a urážlivý k oponentovi a flamewar roste dalšími reakcemi, které opět mají podobu flamování. Průvodním rysem takové flamewar bývá zhoršení sociálních vztahů v komunitě.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru