• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
barevní pro zajímavost, hraje grep nějaký hráč od alfy doteď, nějaký co to nevzdal a hraje pořád ?
 

DeletedUser12406

Guest
Aaaah, Salupos moc tě rád znovu vidím :) Jak to že už nevykonáváš funkci moderátora?
 

DeletedUser

Guest
zdravím, těžko říct, nebo už je jedno proč nejsem moderátor, z nějakého důvodu nejsem, dnes by stejně dalšího moderátora nepotžebovali a asi bych v konkurzu neuspěla :)
 

DeletedUser7082

Guest
Jak si užíváme slunečný víkend ? :)
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser

Guest
no už jsem vykoupaná v koupelně,na venkovní koupel to není, televize,hry,válení v posteli a ty ?
 

DeletedUser

Guest
Nazdar ,ty si ma nepamätáš? :) Nemůžeš čekat, že se ti tu někdo bude věnovat od rána do večera :)

[video=youtube;EOXK4HEmzCA]https://www.youtube.com/watch?v=EOXK4HEmzCA[/video]
 

DeletedUser7082

Guest
No já potom neodepsal, protože jsem byl od pátku až do dnes v práci v kuse .. :D Ale nechtěl jsem to tady řešit, snažil jsem se být neviditelný, jak Thasoss :D
 

DeletedUser7082

Guest
Tak já dělám za barem takto, nebo učím se tam a přitom si vydělávám .. Takže pohodka .. :)

A jinak v sobotu byl nějaký Den dětí, tady je i foto důkaz, co jsme dělali :DD V takových velkých medvědech jsme tam chodili a dělali malým dětem radost .. :):p:D Jinčí není, takže tam je bohužel i můj ksicht .. :D


13296143_1192744984070061_1844469766_n.jpg
 

Thasoss

Grepolis tým
Ok, tak dotaz... co tebe a 80% dalších kluků vede k tomu si to tak zkracovat po stranách, ty vlasy, a pak nějak řešit ten prostředek? :D
 

DeletedUser7082

Guest
Hehe, narážky na štětec ? :D Ale ne .. :) Tak já nosím vlasy učesané směrem dozadu, ono, když by jsi mě třeba viděl neučesaného, tak já mám strašně jemné vlasy a stačí zafoukat vítr a vypadám dosti komicky .. Takže já to nosím upravené dozadu takto .. :D
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
No já jsem v tomhle takový "nemocný" .. :D Já si na vlasy hodně potrpím .. Nic špatného si o mě nemysli, dříve jsem např. nevynesl ani koš, bez toho, abych se upravil .. Takže jsem projel takto všechny přípravky ..

Nejprve to byl gel, totální blbost na tyhle vlasy, nedá se .. Pak jsem měl pudr, blbost, ničí to šíleně vlasy, pak lak, ten je v pohodě, ale je lepší guma a teď jsem začal používat s čím jsem nejvíce spokojen a to je pasta..
smiley_emoticons_lol.gif
Vím, že se vám vybaví hodně věcí pod slovek Guma a pasta, ale opravdu jsou to přípravky .. :D
 
Nahoru