• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser7082

Guest
Houby .. :-O No posílej fotku, ono i tohle je mazec, ale je potřeba se o to starat .. A hlavně vousy si chci nechat delší .. Takový "hipster" .. :D Ale nosí to moc lidí poslední dobou .. Což mě mrzí ..
 

Thasoss

Grepolis tým
Poho:To mi není zapotřebí říkat... samotné mytí je dost dlouhý proces. O rozčesávání ani nemluvím. Měl bych snazší život, kdybych uměl používat kondicionér například, že ano. :) Každopádně u mě by ani ty vousy nebyl problém. Strniště mám běžně, plnovous by byl otázkou čekání. Ale co se týká hipsterství... asi jak kde, tady jsem to sem tam sice viděl, ale ne moc.
 

DeletedUser7082

Guest
Salupos : Ano, je to kelímek, protože to se nedá vytlačit je to takové matnější a ve vlasech se to ztratí , nejde to vůbec poznat a zároveň nejde poznat, že tam něco je .. :) Ale mám jinčí, ale je to podbné .. :) Ono Guma je taková do mokra více, což pasta je na sucho .. :)
 

DeletedUser

Guest
no, já nic netužím, při mé hustotě bych potřebovala kýbl :)
jen šampón a kondicionér, nic víc , příští rok mám kulatiny zvažuji poprvé vizážistku a fotku na památku :)
 

DeletedUser7082

Guest
no ono s těmi vousy je taky potřeba se o to starat.. Já to zase nemám tak husté. Ono, když to shodím, tak do týdne mám zase už zarostlou hubu, ale nic strašného .. Ale já to sundávám žiletkou, takže pak z ničeho nic omladím z 20-ti na 15 .. :DDD A hlavně jsem líný to shazovat ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
To chápu a rozumím tomu .. Ono třeba já jsem teď našel parádní kadeřnictví . Je to pod značkou Barber Kadeřnictví a je to čistě pánské kadeřnictví, sice se platí více o něco, ale nic hrozného .. rozdíl asi stovky .. :) No a tam tě ostřihají a oholí břitvou a ještě, když chceš, tak ti i nalejí whisku .. Prostě pecka, jsem tam byl nedávno a za pár dní znova .. A když by jsi chtěl, tak ti i masáž hlavy udělají ..
smiley_emoticons_lol.gif


Ale prostě tou břitvou to je pecka ..
 

DeletedUser7082

Guest
Samozřejmě, klidně přejedu na téma, chlast, ženy, sex, drogy .. :D Ale rád bych se tomu tématu vyhnul .. :D A vousy a vlasy jsou důležité ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
chceš říct, že se vyhneš tématu ženy ? i sexu ? raději než žena a sex, tak hřeben a zrcátko ?
drogy a chlast beru, drogy vedou k nemocen a impotenci a chlast k degeneraci :)
 

DeletedUser7082

Guest
Tak to si pokecám u pivečka na téma ženy .. :) Nebo se zajde na bar a přímo s ženou se dá pokecat .. :) Ono jak jsem vzpomínal, tak dělám za barem a tam toho je dosti jsem v kontaktu se slečnama stále .. :D
 

DeletedUser

Guest
Je víkend, chvilička se najde. Od zítra ale opět tvrdý režim, nicméně není důvod klesat na mysli. Jak říká programátorské přísloví: „Je pondělí? Ještě dvakrát se vyspíš a je zase víkend!“
 

DeletedUser7082

Guest
Hehe, to je dobré .. :) Teď jsi mě připomněl něco podobného, ale je to na styl, že to je na lidi, co mají poruchu se spánkem a je tam narážka, že už jen 1x vyspí a budou vánoce .. :p .. A ty děláš programátora ? :)
 

DeletedUser7082

Guest
Nikdo neřekl, že nás sex nezajímá ..
smiley_emoticons_lol.gif
Jen nač to probírat v 5 odpoledne tady .. ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Nahoru