• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser7082

Guest
Poslední dobou mrtvo .. To už máte všichni léto a jste u vody nebo co se děje ? :p:D
 

DeletedUser7082

Guest
64 lidí online a celý den to tak skáče kolem tohoto čísla, to co se tady děje ?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Nikdo mi to nezakázal, tak to vložím, snad se nikdo nezblázní :)

Rád bych poukázal na Démona 113, ten komentuje poměrně slušně :), naopak DA je dle mého hrozný ... :) Celkově to je spíše funny.
No zbytek dojmu nechám na vás, po 30 minutách končí turnaj a stává se z toho pouze takový funny time :)

Sám zvažuji, že budu dělat něco podobného, akorát trošku jinak :)

Tak pro pobavení, video.

[video=youtube;S3hZ841KzCU]https://www.youtube.com/watch?v=S3hZ841KzCU[/video]
 

DeletedUser9790

Guest
Docela bych si uměl představit turnaj tu na Grepolisu typu jedná aliance vs druhá aliance. :)
 

DeletedUser8979

Guest
Thasi,

dnes neplánovaná ,neoznámená aktualizace či údržba?Myslel jsem že jen umřel jeden svět,ale postupně to dělá na více světech,já to viděl u Omegy v 9:54,trvá to tak 5-10 minut,nelze se připojit a údajně probíhá aktualizace,já jen že to nebylo oznámeno,zmařilo mi to mojí osobní akci
smiley_emoticons_neutral_new.gif

Byzantium a Korint to postihlo kolem 10:30.

omega.png

omega2.png
 

DeletedUser7082

Guest
Draku, tahle aktualizace byla oznamena od Mikasonobi.. Je to v oznameni.. :)
 

DeletedUser8979

Guest
Tak to žádná aktualizace ani údržba nebude,to jsou jednoduše výpadky serveru,protože mi Byzatium opět nejede ..
 

DeletedUser8979

Guest
Dnes 10:36 další výpadek světa Byzantium,opět stejný případ (Probíhá aktualizace,svět se nenáčítá)
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser

Guest
Ahoj Ritaben :) To byli krásné časy že :) Pokud vás zajímá co dělá First nyní, tak jak jsme se tu dříve bavily o tom streamování co věřím připraví tým Grepolisu, tak i to komentování se posouvá dopředu. Zkuste si něco takového jako je toto představit zde v Grepolisu. Líbilo by se vám to? :)

Vemte si že začne nějaký útok, dost často jsou podobné útoky u kvalitnějších klanů časovány, minimálně zábory měst. Je to samozřejmě pro stížení obrany a rozdělení jednotek. Dá se echo nějakému moderátorovy, ten pustí stream či to začne nahrávat, přizve si třeba zástupce klanů do rozhovoru a v přímém přenosu se sleduje a komentuje zabírání měst, útoky atd, lze dodávat vypisy, reporty ... no prostě mě se tahle myšlenka líbí. Pokud chcete vidět, jak komentoval First svůj první turnaj, tak zde můžete nalézt videa. Ale další sem již vkládat nebudu, je to opravdu pouze v tom nejlepším slova smyslu a možná tu někoho z vás bude zajímat, jak First něco komentuje, ale nečekejte příliš :D
[video=youtube;ZMbHG0_9F1c]https://www.youtube.com/watch?v=ZMbHG0_9F1c&list=PL5P3zgqt56042ljNxbQKPCcZM0dcb28kX[/video]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
fakt to vypadá zajímavě... už dneska jsou v hře nejzajímavější momenty, kdy se hodí dobývací report, případně jede víc utoků a polovina ali sedí u fora a sleduje co se děje, a jestli ta kolka sedne či padne:)
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, jedno streamovací okénko místo chatu, pokud vůbec ještě ve hře je a je to :)
 

DeletedUser

Guest
Bylo to poprvé, navíc záměrně takhle dělané, aby to bylo narozdíl od toho předtím rozumné a herně z toho hráči něco měli. Nebyla to blbost, která nemá žádný smysl a nemá pro nikoho dlouhodobější význam. Bylo to něco, na co se dá navázat a v čem se dá pokračovat.
 

DeletedUser7082

Guest
Určitě, času je dosti .. :) Sice bude brigáda, ale doufám, že bude do čeho strčit prst .. :)
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 
Nahoru