• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser8979

Guest
Hele Thasi,

jak funguje ten systém bonusových zlatek,že když nakoupíš do 24hodin dostaneš určité % zlata navíc ? Někdo to má,někdo ne,někdo to má zase jenom na určitých světech,někdo k tomu dostane bonus božský důvtip...Já jsem viděl nyní 70% zlatek navíc při dalším nákupu a na to že nezlatím,tak toho bych sakra využil.

Domluv mi to.
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7082

Guest
Můžu se zeptat ? Cituji to s prohlášení, jenž se dneska objevilo v oznámení od vás v poslední větě, co to přesně znamená ?

"vytvořili jsme ne-prémiovou událost, jež bude spuštěna příští týden"
 

Thasoss

Grepolis tým
Že příští týden bude zahájen další event, který byl slíben už v souhrnu verze 2.111 - tedy zcela bez možnosti ovlivnit pokrok v něm za pomoci zlatých. Jak vedení avizovalo, jde o pokus, tato událost potrvá tedy pouze pár dní a na základě zpětné vazby hráčů a analýzy dat získaných ze systému hry se rozhodne, zda tento koncept v průběhu roku neopakovat znovu.
 

DeletedUser10231

Guest
Zdravím po dlooouuuhé době :), co je zhruba za poslední rok nového ve hře a v české komunitě? :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Dostat fórum po designové stránce na úroveň hry (ten rozdíl 6 a půl let je znát), nabídnout přívětivější prostředí snazší na ovládání, vyřešit tak mnohé nedostatky - jak v bezpečnosti, tak i ve funkčnosti jako takové. vBulletin v.4 je už opravdu velmi zastaralý a dnešním nárokům neodpovídá. Bohužel, v.5 je po stránce kompatibility, optimalizace a zabugovanosti tak příšerná, že potřebné normy kvality, na které si InnoGames dbá, nesplňuje. Nutno tedy podotknout, že vBulletin v.5 v ostrém provozu byl, ale bylo opravdu zapotřebí ho vyměnit za XenForo... takže to není stanovisko získané po zkušenostech z doslechu, ale přímo z konfrontace naší společnosti s touto platformou, resp. její verzí.
 

DeletedUser10231

Guest
Aha koukám že to stejné co na divokých kmenech :), díky za info... je teď aktivnější nebo naopak slabší období tohoto fóra? :D
 

DeletedUser10231

Guest
Já tu budu pomalu asi každý den v rozmezí pár týdnů až měsíců do doby než nečekaně skončím a pak zase klasika no :D
 

DeletedUser7382

Guest
Ahoj všem! :)

Dlouho jsem tady na fóru nebyl, protože jsem nebyl ani ve hře. Tuto hru už dlouho nehraju (asi 3 roky), protože začala být o ukončování světů a pak zase o zopakování si hry od začátku na jiném světě - ale taky proto, že skomírá hráčská aktivita tady - prostě bylo to na mě moc neměnné, stejné. Ale hra má fakt hodně do sebe, hlavně co se týká smyslu hry a taktiky boje. Na rozdíl od Forge Of Empires (taky od InnoGames), kam jsem se přemístil a kde setrvávám v klídku a v zábavě komplexnosti hry už 4 roky, byl Grepolis jako hra pro mě už bez vývoje (je to mírně depresivní, ale minulost musí člověk zahodit a zbude mu jen trocha nostalgie, rád si zavzpomínám, jen FoE mě v současnosti baví víc a v brzké době se nehodlám ke Grepolisu vrátit, možná v budoucnosti). Na rozdíl od Forge Of Empires je tato hra čím dál víc vymazlená a vypiplaná do každého detailu, aby byla prostě perfektní, a to jsem rád, protože na FoE se chyby opravují měsíce nebo roky, hráčské návrhy se neimplementují, aktualizace jsou i přes zpětnou vazbu Bety vydávány s dalšími chybami a nemají tam žádný roční plán na vylepšování hry jako tady. Nepřišel jsem si sem ale stěžovat, to ani náhodou, spíš srovnat plusy a mínusy obou her, abyste si toho tady stále vážili, protože si to Grepolis zaslouží. A hlavně se s Vámi po dlouhé době tak nějak přivítat. :)

A jak se tady vůbec máte? A jak jste se celou dobu měli? (koukám, že se toho tady moc nezměnilo, na toto fórum 1 moderátor stačí, akorát Cháron po dlouhatánském držení funkce už adminem není)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10231

Guest
Tak já mezitím hraju úplně v kuse divoké kmeny, především kvůli lidem se kterýma se znám už pomalu 6 let některý teda menší dobu ale přátelství si člověk v pohodě vybuduje za měsíc a někdy i kratší dobu takže lidí kvůli kterým to pořád hraju neubývá a naopak občas na některé lidi úplně zapomenu a pak mě potěší když je třeba po roce vidím znovu :) taky hraju jednu konkurenční hru kterou podle mne musí znát téměř kdokoliv kdo hraje DK nebo Grepolis, tam už teda hraju jen na mezinárodní úrovni protože to jsou jediné servery které jsou ještě kvalitní, takže kvalifikace za cz/sk komunitu a následné MS no rozhodně se nenudím... Grepolis chci po dlouhé době zase zkusit... 3 roky? to ale letí :hmm
Každopádně mám zase od začátku prázdnin pravidelné dojíždění na angličtinu, japonštinu a od podzimu někdy ještě korejštinu takže vážně nevím :) krom občasných depresí ze světa atp. i v životě se mám fajn jen ten čas by tak nemusel utíkat :( jenže když si po sobě přečtu výše co všechno hraju dal bych si facku se slovy a už víš proč nemáš čas :D a to jsem zapoměl na Dotu :hmm :D :D
 

DeletedUser7382

Guest
To se spoluhráči chápu :), drželo by mě to u hry taky, kdybych mohl hrát pořád ten stejný svět se spřátelenými hráči, maximálně 2-3 světy po sobě (ale po nějaké době jich ubylo, když už neměli čas nebo když nešli do dalšího světa po ukončení předchozího :-/). Ale holt takhle to nefunguje, protože už je čím dál méně hráčů na jakémkoli starém světě, míň příležitostí bojovat a mít o co bojovat, prostě už to tak nežije a započetí stavby Divů světa to ještě urychlí, když se na okraj mapy už nemůžou přidávat noví hráči (což stejně není ve velké míře, protože v už rozjetém světě se snažit prosadit je...). Na začátku je to zase hodně vratké, prosadit se nemusí ani zkušený hráč kvůli konkurenci. Ale takový je koncept hry. :grepolis ;) Nemohl bych hru mít ani jako povinnost, a proto jsem neměl rád rychlost světa 3, ty nižší rychlosti proč ne. Navíc času jsem už moc neměl. Když jsem s Grepolisem začínal, chodil jsem i do více her naráz, ale pro mě to byl trvale neudržitelný stav, protože by toho bylo moc naráz z hlediska času, nemluvě o tom, že jsem si chtěl vybrat jednu, které budu věnovat čas, a pořádně hrát jen jí - osobně mi to víc vyhovuje než paralelní hraní. Ale v té minulosti jsem na tom byl s časem a s pocity stejně jako ty :hmm - holt člověk nemůže mít všechno a něčeho se po čase musí vzdát :hmm - ale hlavní je, když se umíme vždy smysluplně zabavit, všechno je lepší než nuda :cool: (já jí vlastně skoro neznám :p), jen to někdy nepřehnat s vytížeností (nejlepší je mít to vybalancované).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Co se týká nového fóra, ve FoE už bylo zavedeno před delší dobou a funguje to slibně. :)
Obě platformy jsou velmi podobné, ale každá má své jiné přednosti - takže vcelku to zas tak zásadní změna nebyla (i když na vBuletinu v. 4 nevidím nic špatného).
Na FoE fóru pak měli moderátoři další práci s tím, aby některé návody apod. předělali do nového kódu, aby to bylo na fóru vůbec zobrazitelné, ale drtivá většina BB kódů zůstane (chybí mi na XenForu spoiler).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10231

Guest
Třeba časem zkusím i FoE, už jsem se k tomu párkrát měl ale vždycky jsem to po prvním dni zabalil :D na Xenforo je spoiler jako funkce takže spíš je to na moderátorech aby to nějakým způsobem implentovali :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Dan: Ty návody museli předělávat z jednoho prostého důvodu. Nebyli schopni si zajistit v těch daných sekcích aktivované HTML. Na XenForu spoiler vkládáš přes tlačítko Vložit... (vedle tlačítka pro BB kód videa) a pak ti to nabízí asi 4 různé možnosti, mj. spoiler.
 

DeletedUser7382

Guest
Aha, už to vidím (tam jsem to fakt nehledal), díky za radu Thassi. :)
A co jinak, jak se tady máte? Co nového, třeba Thassi? :)
 
Nahoru