• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser12406

Guest
Když jsem tu býval pod jménem štírek, tak poslední moje chvilky tu bylo totálně mrtvo. Ted koukám, že se tu zase konečně kecá a není tu tak mrtvo. :D
 

DeletedUser7382

Guest
A už tu zase jsi jako Štírek, vidím tě. :D
Mně se zdá, že je tu pořád skoro úplně mrtvo :(, za mě tu bylo živo (za každý den na 2 hodiny pobytu na fóru třeba, abys přečetl novinky za den).
 

DeletedUser12406

Guest
Je pravda, že jsem byl nadšenec pro fórum. :) Ale co se týče pravopisu... no, radši to ani nebudu komentovat, proto jsem tu teď jako Velko. :)
 

DeletedUser7082

Guest
No můj pravopis je taky někdy na facku, když udělám někde nějakou hrubku ... Ale po přečtení se snažím opravit, ale při psaní takového blogu jsem rád, že odešlu, louskat to ještě potom, tak mě dosti z toho hrabe ..
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser7382

Guest
Předpokládám a doufám, že ne. :confused:

Chce to určitě ještě přeložit (ještěže nemám žádný problém s angličtinou, ale překlad je asi samozřejmost, nastavení účtu si tady musíte udělat z části znovu), vlastně ani vzhled není ideální a něco hledat v tom jinačím uspořádání fóra je teda taky něco :eek: (velmi snížená ergonomie ;)).

Ale jinak se mi fórum líbí, už to fakt chtělo změnu (ne že by se mi vBulletin v.4 nelíbil, spíš to chtělo vzhledové oživení po tolika letech existence Grepolisu, aby to nebylo stereotypní). Jen doufám, že se tady uspořádání fóra a jeho ergonomie zlepší, protože ve FoE se nové fórum na XenForo více blížilo původní verzi z vBulletinu v.4, z čehož usuzuju, že lze fórum na XenForo dost modifikovat. A taky tak doufám proto, že noví smajlíci jsou sice opravdu dobří (znám je i z FoE fóra mimochodem, líbili se mi hned), ale není nad ty grepolisácké smajlíky s řeckými helmičkami, to se prostě k této hře hodilo a hodilo by se i nadále, stejně jako uživatelské tituly navržené pouze pro českou verzi fóra jedním grafikem, škoda je obojího. :) A snad se srovná i platnost starých BB kódů.
 

DeletedUser12406

Guest
Hele já na to fórum přijdu když tak až za dva dny, jelikož teď se tady vůbec nevyznám a ještě se na něm pracuje. :D
 

DeletedUser7082

Guest
Sem trefíš ne ? :D Tak si tady budeme vykládat omezení, než nahodí zbytek .. :cool:
 

DeletedUser11133

Guest
Hlavne že je vidieť ten Thasov :p aspoň trocha farieb to dodá do tohto nového, bledkavého fórka :rolleyes:
 

DeletedUser7382

Guest
Škoda, že mi nejde podpis. :/
To protože už nefunguje BB kód SIGPIC v podpisech, protože už v nastavení podpisu nelze rovnou nahrát jako přílohu obrázek, který byl následně BB kódem SIGPIC reprezentován, takže se ti tady ten obrázek z podpisu smazal (XenForo už neumožňuje tuto alternativu), tak jedině vložit obrázek znovu a jinak. Pokud máš obrázek do svého podpisu uložený někde v počítači, jediný způsob je nahrát obrázek na internet jinde a vložit přímý odkaz na obrázek do BB kódu pro obrázky (IMG).
 

DeletedUser6

Guest
This is just a post.

//Editing

Another one.

//Merging
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Ale aspoň ergonomie klikání myší se už zlepšila. :) Navíc aspoň jeden bývalý obrázkový uživatelský titul už funguje, zatím ten Thassův. Asi to půjde postupně.

Jinak gratulace Thassovi za povýšení na admina. ;)
 

DeletedUser7082

Guest
Wau, toho jsem si všimnul až teď, také se přídám a gratuluji, opravdu si to zasloužíš ! :)
 
Nahoru