• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser5002

Guest
Oni už nás neukazují ani v národních statách .. t ojsme to dopracovali ... talkhle dopadne hra, odkud odejdeme ... skončí :D Je na čase to trošk oživit s tím co tu zbylo :)
 

DeletedUser9432

Guest
Tak ještě nějaké staty existují, jen teda nějaké jiné než grepostat, ten už asi neexistuje...nj sice v reálu pořád mládneme vzhedově, ale herně už stárneme :-D
 

DeletedUser5002

Guest
Odkaz pošli, nemám nic, nějaký přehled alespon hráčů na světech ideálně, jinak musíme nakouknout ...
 

DeletedUser9432

Guest
Jako co si budeme povídat, těch hráčů co znám v první stovce je tak 5...z toho vláda malík to stejně zase po nějakém čase zabalí a půjde na nový svět. Ale je tam deranton a Xenička, jména co rozhodně neznámá nejsou ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Dobře ty :) Je tam dost hráčů, Třeba Lutr ... :) Musíme koukat, i starých nepřátel je tam pár :)
 

DeletedUser9432

Guest
No pár se jich tam asi najde, ale už to nejsou takové ty počty slavných jmen jak kdysi což je trošku škoda :(
 

DeletedUser5002

Guest
Ale jo, koukal sem na jiné světy ... ten baris ... tam jich je :D Nepřátel tři ... :) Ritaben je tam ... :) Trautberk, to by šlo, ty hrát umí, ale mají docela náskok, tak tam asi nejdeme :D Ale je tam i Sahulík třeba ... :) Jo, skalní hráč i zůstali, lepiduse ale nevidím sakryš ... :) Najdeme :) Napíšu i losikovi, třeba se přidá zase.
 

DeletedUser9432

Guest
Taky jsem už nikde lepiho neviděl teď :-( Jéé na losíka se těším. A co takový DerHeros?
 

DeletedUser5002

Guest
Herose mám na Fb, můžu mu napsat, už má asi tři děti ... :D Takže uvidíme :)
 

DeletedUser5002

Guest
JInak nepřátel fakt fůra z minula, Gekona sem viděl. Cladusius Bůh taky hraje, ale to nebyl nepřítel, je to rozházené všude možně no. Moc světů, to je pořád samí nový svět a všechno trvá roky na dohrání :) Achiles se snad hraje doted ... pamatuji jak zavírali alfu, ale stejně jíáí dlouho ještě nezavřeli, prostě hráči nebyli ochotní odejít :)
 

DeletedUser5002

Guest
JInak já už si ani nepamatuji, s kým jsme to vlastně bojovali na té betě, už sem si vzpoměl ... Best Aliance ..., ale zakladatele už si nepamatuji, nědo by mi je musel připomenout :)
 

DeletedUser9432

Guest
Tak kvalitní nepřátelé jsou hned po dobré partě základní věc. Bez kvalitních nepřátel není kvalitní hra a zábava
 

DeletedUser5002

Guest
Hele už vím ... sem se tu kouknul ... Venefika byla ta baba :D A bulda byl ten jejich top ... :) super že se tu dá vše dohledat ... alespon tak :)
 

DeletedUser5002

Guest
Fakt jo? Vidíš, ale jo, odpovídá to tomu roku co máčš u jména :) Mapeta by tu taky někde měl být, pořád nás tahal zpět na grep. Ten začal taky na betě s námi, ještě jeho syn tuším, co babca mu pomáhala :) A pak to vzal do rukou otec no ... :)
 

DeletedUser5002

Guest
Jinak pišák se taky vrátí a bude jich více, tipuji pár desítek, už potřebuji začít zvát ...
 

DeletedUser9432

Guest
No uvidíme kolik se nás tu sejde starých známých. A kolik nepřátel...jsem takhle koukal zrovna na toho achilla a našel jsem svého starého osobního soupeře Lordíka, koukám že má dokonce 3 mega bodů, nj stavění mu vždycky šlo a hlavně jsem mu na achillovi skončil já, tak má volné pole působnosti no. Škoda že ho tu nevidím na novém světě, schválně jestli si ještě pamatuje co jsem mu tehdy sliboval na Psí a já svoje sliby držím, jen pak vlastně začal radši hrát pod jiným jménem :):D
 

DeletedUser5002

Guest
:) Hele Aldo taky ještě hraje, ti staří psy ještě prost pořád hrají :D Zkusím mu asi napsat na skype :) Musí se to projet no, dát jim vědět, že Bratrstvo neohrožených je zpět ... a v plné parádě :) Uvidíme, zda hra s námi byla to nejlepší, co je kdy potkalo a budou chtít zavzpomínat :)
 

DeletedUser9432

Guest
Každopádně já to tu pro dnešek balím a jdu chrápat, zítra mě čekají dva náročné zápasy a ještě k tomu pětihodinový nácvik pak k večeru, takže se jdu trošku vyhajat, dokud mě ještě nebudí pípák :)
 
Nahoru