• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Ahoj otázka na zdejší hráčskou komunitu starousedliku ?

Proč se předem domlouvate na světy. Ono dle mého tyhle světy zabijete hned na začátku. Je to škoda mě samého hrá baví ale je nepříjemné hrát někde na světě s pocitem že jste vlastně prohrál.

Připadá mi že timhle zabijite celou hru a Československou komunitu.

Ja sám jsem aktivně začal hrát na světě Taras v březnu 2022 na začátku jsme si říkal že svět neni rozhodnutý tolik hráčů tolik alianci, svět me bavil všechno bylo krásné ale pak se to rozpadlo Draci jasný Win team. Timhle gratulace.
Viz Dimale vyhrané už na začátku diky Lama Team.

Pro mě aktivního hráče který hru chce hrát a užívat si ji je smutné když vidím že vlezu na svět a ten je rozhodnutý v den vydání Suport na fórum.

Třeba timhle zpusobem jste zabili x několik hráčů v mem stylů. Pár takových semnou hraje Taras jsou to nováčci a chtěli hrát ale přestává je to baví když ví že konkurenceschopnost je tu 0.

Neni to žádné břečeni atd. Ale chtěl bych vědět co vás k tomu herní komunitu vede ? Předem se domluvit a rozhodnout svět.
 
Prečo si potom skončil na Carphi kde je to stále plnohodnotná bitka?
Ano bitka tam může byt. Taky je to Dominance a to svědčí o větší aktivitě hráčů. Asi je to proto jelikož je akčnější a jde tam o to mit co nejvíc velkých ostrovů.

Skončil jsem taky kvůli Dimale. A taky kvůli toho že nebudu zvládat hrát 3 světy.

Já mam s Dominance respekt nejsem tak schopný jak ostatní, snažímse dělat maximum a zlepšovat se. Ale zkusim to zítra člověk nikdy neví možná je to právě to co mi tu chybi akční aktivní svět kde si zabojuji. A ne Divy.

Ono taky proč jsou Dominance tak aktivní a plné boje proto Divum ?
 
Ono taky proč jsou Dominance tak aktivní a plné boje proto Divum ?
Z tohto ročných divov si zmeškal svet Rhammus (15.02.2022) - poriadna bitka až do konca a svet Abdéra (02.08.2022) - aktívny svet mnohých aliancii (až do neštastných resetov), aj na divoch sa dá zabojovať, ale bohužiaľ akurát na Taras a Dimale to moc neplatí. :D
 
Tak to si potom asi vybírám špatný světy.
Zítra zkusím Dominanci zahrat možná to bude právě ten styl který hledám a pak si budu chodit odpočívat na divy.
 
Držím palce, uvidíme sa tam. :) Nakolko sú nastavenia skvele dúfam v čo najviac ľudí!

Ale myšlienka že svety často vyhrávajú vopred poskladané partie má v sebe veľa pravdy, to sa poprieť nedá.
 
Ale myšlienka že svety často vyhrávajú vopred poskladané partie má v sebe veľa pravdy, to sa poprieť nedá.
A to je právě trochu demotivujici pro takové hráče jako já. Hra me bavi hrát chci dál. Žádná z těchle Online her mě nechytla asi to bude tim že Grepo můžu přes apku pařit v práci. Vlastně kdekoliv.

Mam i pochopení pro tyhle party každý chce vyhrát. A oni jsou to top.
 
Ľudí čo spolu hrajú roky od seba už nič neodtrhne no. :) Stále by som povedal že veľa ľudom ide viac o hru ako o výhru, nikto nie je neporaziteľný. ;) Až na And2ela pochopiteľne.
 
Anděl je Anděl to je bůh.

Jinak díky za konverzaci. K něčemu to bylo.
A zitra se uvidíme na novém světě. Ať zvítězí ten lepší a hlavně Fairplay.
Pěkný zbytek večera.
 
Ja to objektivne hodnotit nemuzu protoze mam v inventari 100 prozirek ktere nikdy nevyuziju :D Ale jo, kdybych tam chtel aktivne hrat a nemam prozirky tak ty aktualni jsou fakt male vzhledem k tomu jak draha je kultura :)
 
Nahoru