1. Vážení hráči! Dne 27.8.2019 nový svět - Kos otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Dominance Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 18. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.197. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

Posezení u Jonika

Téma v sekci 'Hostinec „U Osamělého Převozníka“' založené uživatelem Jonik, 19. bře 2013.

1. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    JJ zítra se ukáže babca, třeba nám řekne něc více, jinak nevím zda se ještě hraje omikron, ale asi jo ... tam je pár hráčů ui v Bn ještě ... no uvidíme, budeme koukat a pardom modové, trošku příspěvků no, ale tak to je tím, že tu točí dobré pivo :)

Měj se milnusi, zítra se tu uvidíme .)

2. babca

babca

Registrace:
    13. led 2012
    Ahoj kluci, pěkně jste se tu rozpovídali, ráda vás tu vidím. Na rozdíl od vás, já se tu na grepu pohybuju nepřetržitě, ale nehraju aktivně, jednak mě to bez vás nebaví a hlavně kvůli nedostatku času. Tak tu jen tak na různých světech přebývám a relaxuju. Ale kdyby se BN opět dalo dohromady, ráda se zapojím, i když ne tak aktivně jako dřív. Mezi nejlepší obránce už se asi nikdy nedostanu, ta doba už je pryč a těžko se může opakovat. Chodím brzo spát, tak nevím jestli vás tu zastihnu. Ráda bych si s vámi popovídala, ale raději na aliančním foru nebo ve zprávách, však víte že tahle fora nemám ráda. :)

3. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Ahoj :D hele neříkej takové taktické věci veřejně, to se nedělá :D Jinak aby jsi byla nejlepší obránce není nic těžkého, stačí naštvat někoho, kdo to moc neumí, ale i umí a aby jich bylo hodně a top obránce je z tebe hned :D
    Nemám vůbec představu jak a zda se tu vůbec ještě válčí, ale tak sranda musí být :)

4. milnus

milnus

Registrace:
    1. úno 2013
    No uvidíme brzy jak to tu vypadá

5. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    No ještě to můžeme změnit a jít hrát něco jiného když bude nejhůře, ale asi bych radši grep zatím :)

6. Micino

Micino

Registrace:
    2. srp 2015
    Ahoj lidi.
    Nějak nemohu najít, kde se kouknu na celkové mapy světů.
    Poradíte mi plse někdo?
    Vděk..
    P.S.: můžete psát i do soukromky[​IMG]

7. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    http://cz.grepolismaps.org

8. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Jinak kamarádi co to zde sledují, asi se nedá svítit, ale grepo asi nebude, zvažuji ještě elvenar od Inno., nebo úplně něco jiného. Dneska kouknu a začnu zvát.

9. lukyn 98

lukyn 98

Registrace:
    3. led 2016
    Doufám, že Vánoční a novoroční mír (2019) se týká i dní v roce 2018 :) A zároveň doufám, že letos ho nebudou doprovázet žádné komplikace...což by samozřejmě neměly, protože se support z loňska zajisté náležitě poučil :D

10. Beňiss

Beňiss

Registrace:
    4. lis 2015
    Není to náhodou práce Němců nad nimi? Ne supportem?.pp

11. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Odjakživa s tím byli problémy, být na mě, taky žádný mír nedávám a hotovo tečka, kdo má poslouhat pořád ty stížnosti ...
    Jinak podle mě ten problém je vždycky hlavně v tom, že vzpoura a dobívání je rozdíl a těžko se to slazuje do jednoho míru a většina to pak nepochopí a hned dělají halo. Prostě jak je mír, každý má pech a hotovo, jestli chtěl někdo něco zabírat, měl dříve a nebo si počká. Ale pro mě za mě, klidně ten zrušte úplně, vždycky sem chtěl někoho na vánoce zabrat :) A to samé na nový rok :) V jiné hře co jem hrál žádný mír nebyl nikdy a na nový rok sem pravidleně ničil skoro nejvíce :) Víte jak ... jako na nový rok ... :) Krásné vzpomínky :)

12. Ysera

Ysera Tým hry Grepolis

Registrace:
    21. úno 2016
    :D:D:D jdu to upravit. Dík a pěkný svátky.

13. Naushika

Naushika

Registrace:
    10. kvě 2017
    pořád je to špatně popsané [​IMG]
    píšete, že 24 hodin před započetím období míru nebude možné odeslat kolonizační loď
    přičemž má být, že nepůjde zahájit obléhaní (dobývací systém, nevím jak u vzpoury tu nehraju)
    Takhle to vypadá, že rozhodující je doba odeslání kolonizačky a ne její dopad

Každopádně užijte si období míru, hezké svátky všem [​IMG]