• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser231

Guest
OT!
Veřejně tedy.

Žádám Thasosse, aby mi odpověděl na PMku.

Děkuji za pochopení.
 

Thasoss

Grepolis tým
Mám od tebe ve schránce 4 soukromé zprávy, všechny z jara až léta 2013 a všechny byly mnou zodpovězeny. Takže... ?
 

DeletedUser231

Guest
Už vidím problém, zpráva nebyla odeslána řádným způsobem což je zajímavé protože jsem si jí po odeslání kontroloval a našel jednu pravopisnou chybku... Nu, zkusím ti napsat znovu..
 

DeletedUser

Guest
NÁJEZDNÍCI, TATO PRÁZDNÁ POLE JSOU NAŠÉÉÉÉÉÉÉÉÉ !
Dejme se spolu do pohybu, změníme tuto neživou zemi na živou !!!!
 

DeletedUser

Guest
Velcí bojovníci, velcí spameři.... Trochu krve do toho dáme, s nikým slitování nemáme !
 

DeletedUser

Guest
Hlavně rozsévat to vědění, milý příteli :)
Potěšíš nás hezkým slovem, tedy písmem ? :)
 

DeletedUser

Guest
Mně se nelíbí ten titul Heilóta, nejsem OTROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-!

Právě protože žijeme v antice a zde to umírá, tak je potřeba vědění, nejsme ve středověku. :D
 

DeletedUser

Guest
Neboj, drahý příteli.
Za chvíli Ti dají roucho sváteční a oblečou Tě jako občana ;)
 

DeletedUser

Guest
Jonik si to tu pojmenoval po sobě, to si na DK nedovolil. :D Přitom ani tady už nezavítá. :D
 

DeletedUser

Guest
No nevím, mně se právě zdá že pohostinnost kterou bych pro mou osobu očekával poněkud chybí :-(
 

DeletedUser

Guest
Nejdříve si musíš vybudovat autoritu, a pak si můžeš dopřávat i obžerství. :D
 
Nahoru