• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Stalo se na fi

DeletedUser

Guest
Kdyby se to už nestalo dříve že support hrál v nějaké top-- ALIBABA myslím a dodával informace. Zjistilo se to a zamázlo a teď to grepo team nehodlá uznat-- že se to někdy stalo. Tak dále to zastírejte, takto bude na cz světech hrát 500 hráčů a nikdo sem víc ani nepáchne. Výborně rozdaly se BANY pro chaloupku jen aby to nebylo tak okaté.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Předpokládám, že máš svá tvrzení podložená, tudíž máš v ruce důkazy a tudíž jsi nezůstal pouze u řečí a začal situaci řešit přímo s InnoGames. Nebo se mýlím?
 

DeletedUser

Guest
no jediný kdo přiznává konexe u supportu je Váš hráč Necromander, takže byste si možná měli zamést před vlastním prahem a pak šířit skopičiny po světech..
že na grepolis nikdo nepáchne pro pár ublížených podvodníků čteme už pět let a grepolis se hraje pořád..
 

DeletedUser

Guest
Ten kdo naposled něco řešil s innogames a posílal svá tvrzení do německa dostal perma a ip ban na účet-- Psalo několik hráčů. Takže já nehodlám nic řešit nebo dostanu za nic perma a ip ban.
 

Thasoss

Grepolis tým
Takže pokud např. o tvé osobě bude někdo šířit nějakou lež, opravdu jedno jakou, zákonitě to bude pravda. Protože to řekl, ne? :) Doba je už holt taková, že někdo něco prohlásí a všichni ostatní mu to žerou... jelikož je to podstatně pohodlnější. Je ovšem na každém, zda si zvolí status ovce, nebo názorově nezávislého člověka.
 

DeletedUser

Guest
Teď trochu s jiného soudku. A řekni mi kde se dozvíš jako pravdu? Nebo to co píšeš tu musí být jasná pravda a všichni ji věřit? Více jak půl republiky lže a omílají ANO bude lépe-- všichni jim to žraly a teď zjistily že to není tak bezvadná strana. Pokud tu omíláš že každý má mít svůj názor, tak já svůj názor mám a nejsem ovlivněný mass medii a televizí. Tím pádem tady nežeru to že 95% lidí vychvalují jak je chaloupka úžasná a že o banu nevěděly( pomocí útoků-- směšné)- útoky a kolky do nočáku. Prostě jisté důvěryhodné informace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10685

Guest
Já nemám žádné kontakty se supportem a administrátory. Nepoužívám žádný software. Nevadí mi, když mne udá supportu někdo třeba 3x denně. Za ty roky co hraji jsem neměl nikdy ban.
Přijde mi přinejmenším výmluvné, když někdo dostane za 2 měsíce hraní 4x ban (sám nevím kolikrát ho reálně dostal, ale sám alfa se oháněl tímto číslem).
Takže by to chtělo trochu vychladnout, než začnete obviňovat nějakou alianci jako celek. Někteří lidé by si to mohli vzít osobně.
 

DeletedUser

Guest
Janpik, janpik.. Kdopak asi jsi..? Jednou jsi mi psal, že jsem už spolu hráli, ale měl jsi jiný nick...Vrtá mi to hlavičkou:)

BAN..... Bylo to tak snadné. Ani známé na supportu nepotřebujeme. :-O
Asi jsme ho odhalili dříve než vy a to vás nejvíce mrzí.. ???
Jojo, pěkná městečka teď máme.. Jen ty doly musíme vyhnat mnohem výše....:grr

No a jak to bylo..?
Byl jednou jeden hráč v naší malebné chaloupce a ten se ráno rozhodl zaútočit
na velmi stále nedoceňovaného hráče xAlpha Male.
A tak si útočil... Proč taky ne? Však i on na nás stále útočil :)
A útočil si dál a dál... a dával nám od rána reporty na fórko...
A hle, co nebylo vidět? Milice.. Kde jsou?. Zrovna on a nezapínal je? Takový borec slavný? Divné...
Další report.. jeee, pár ohnivek... Proč neuhýbá? Hmmm, on se nebrání.. A jakou dobu už..........
Bylo to už opravdu divné... ten, který se tak vytahoval, že sejmul OFF naším 2 top hráčům, že nebyli jednou za PC.. :)
Že jemu by se toto nestalo...
No a ono stalo a kdo by toho nezačal využívat? Začalo se jezdit a vyvolávat vzpoury. Šlo to jako po másle.
Když jsem byla ještě v Afterlife. Já psala stále: LIDI, ZVONEČKY..POSÍLEJTE ZVONEČKY.. BYLO TO JAKO VOLAT DO TMY....

No a najednou odpoledne mi přišla na skype hláška od jednoho hráče, že má BAN.
Toho hráče jsem měla na skype, protože se řešilo, že by přestoupil k nám do naší kouzelné chaloupky..
No, díky banu-bylo rozhodnoto. Nepůjde. Ban i uznal.....
Prý mu byl udělen "za clicker" a že ho asi naprášil xAlpha Male.
No víme, že těžko.. Toto dělá přece Německo.
Já mu napsala, že na Alfíka se útočí a že se nebrání, že buď nehraje nebo má BAN taky?
Odpověď byla: aha, tak na něj přišli taky........
??????????
No a co je na tom všem tak divného, že jsme měli ty města dřív než hráči Afterlife..?
Odpoledne se dělaly samé vzpoury, šly pohodově a kdo risknul, poslal kolky hezky hned do nočňáku.
Přece nebudeme čekat-až se hráč objeví ve hře? By nám ty vzpoury mohly vypršet....Ani on by nečekal.

Podle špehů v jeho městech se po vyvolání vzpour začaly pomalu NĚKDE ukazovat JEN ZVONEČKY... Kolky měly krásně zelenou.
No a druhý den nám padaly městečka do kolen. Ale nejen města.. Už i různá obvinění...
Udělejte si každý obrázek jaký chcete. Často na fórum nepíšu. Ale malé vysvětlení jsem chtěla podat.
Jen chci upozornit, že nejsem člověk, který by se tu slovně s někým rval a stále dokola si vyjasňoval jednu a tu samou věc. Takže napíšu zase někdy něco, ale až k jinému tématu :) KOMU TO PŘIJDE DLOUHÉ-NEČTĚTE :) Pardon :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Začíná to být hrozně vážná diskuse.
Tenhle znáte?
Sultan vezme telefon, vytočí číslo a říká "Albíne kamaráde, můžeš mluvit?"
 

DeletedUser

Guest
Krvavá devítko,byl bys od té dobroty,a sundal si tu hučku s rolničkama?
Ten cinkot je už vážně otravnej :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
Už jsem si ji sundal. Je to tak v pořádku irisko? Teda Mourku

Popravdě mi ten cinkot taky lezl na mozek. Tady bych asi měl dát nějaký smajlíky, aby každý poznal, že jsem vtipnej. Ale já nejsem
 

DeletedUser

Guest
pravda ty jsi pravej opak :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10513

Guest
pan veleváženej sultán skiller s 4000 body tu očividne nepochopil sarkazmus, ale dobrá..

Málo nás je protože vykopáváme "odpad". Jak sem napal na začátku, mě tu stačí 15 lidí a nic by se nezměnilo, to že nás je 50, je jen proto, že dáváme šanci ukázat se i ostatním, a když jim to nejde, tak jdou do matrixu anebo nekam..
Ty jsi skončil? Kde na fí jsi? Už nikde nevidím tvůj nick.:D
 

DeletedUser

Guest
Tak já s Piškotkem už hrála a nemůžu teda tvrdit, že by "toto nic" nedokázal. Spíš vždy i víc.. Určo hraje hlavně i déle a dobře........Ona tato hra není hlavně o žebříčku, ale to snad tady už ví každý........
 

DeletedUser10513

Guest
Alpha vzkazuje že je pořád tam kde ty nebudeš ani za půl roku..

http://cz.grepostats.com/world/cz23/rankings/playerkills
Vyřid, že se američanovi pouze usmívám. Když já jsem válčil ještě na Ypsilonu, tak byl dlouho top 2 v bitevních a v top 5 stavebních.
Kdo se mnou nebo proti mě kdy hrál sám dobře ví, že jsem dobrej valečník. To že jsem zm*** jako člověk, to je jiná debata.
A mezi náma alfíku, tebe bych strčil do kapsy, protože z takových kecálku si hlavu nedělám.
Jedinej jednotlivec, kdo mi kdy ve hře opravdu zatápěl, byl Šašci, a tomu ty nešaháš ani po kotníky. Jsi jen další velikej kecal, jako byl brizowan, a další. :) A jak skončil? Příkladně, jako ty, dostal ban. :D

A upřímně? Všem hráčům chaloupky přeji úspěch, protože mám zde hodně kamarádů.
Zdravý Rain1 z Ný, a piškot z Tau,Ypsilon :)

Tak já s Piškotkem už hrála a nemůžu teda tvrdit, že by "toto nic" nedokázal. Spíš vždy i víc.. Určo hraje hlavně i déle a dobře........Ona tato hra není hlavně o žebříčku, ale to snad tady už ví každý........
Totéž mohu říci já o Tobě. Mrzí mě že to dopadlo jak to dopadlo.
Přál bych si, aby to dopadlo zcela jinak,ale asi to tak mělo být. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jj škoda že to tak skončilo na Tau ale slova Hudynky nelžou jako hráč jsi dobrý zbytek tu řešit nebudeme je to už za námi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8856

Guest
Předpokládám, že máš svá tvrzení podložená, tudíž máš v ruce důkazy a tudíž jsi nezůstal pouze u řečí a začal situaci řešit přímo s InnoGames. Nebo se mýlím?

jooo to se nevyplácí. Když jsme to chtěli řešit s InnoGames byl hlavní organizátor této petice záhadně zabanován. Pak hned osvobozen a pak se záhadně objevili nové důkazy a byl zabanován znova. To je ale záhat na jednou..... Jinak nečestnost ke hře patří a je mi to fuk.... Už se nad tím nerozčiluji a hraji s kartami co mám. Škoda že už tu nepíše iriskairiska docela mě ty komentáře a zajímavosti bavili. Skončila či co ? Nebo jste ji těmi svými hádkami odradili ? Jeden malej vzkaz Albinusovi. Prosím tě na těchto forech se již nevyjadřuj, nekomentuj a rači sem ani nechoť. Všichni tě tu nenávidí (je mi jedno z jakého důvodu ale je to tak) a tvé odpovědi vždy jen zvednou vlnu spamu a hádek, zažívám to už po několikáté. Stejně ti nikdo neuvěří, budou se s tebou hádat atd. A mě to už po pravdě velmi otravuje to číst furt do kola...... Jinak stojím za svou ali ale česká scéna grepolisu je jen plná otravů a je to horší a horší. To snad radějí na české scéně zkončím než tohle. A tohle píši jen pro to aby se český grep udržel na nějaké hraterlné úrovni. Míň se hádejte víc hrajte a pokud máte podezření a důkaz na nějaký support řešte to s Němci ne tady.... Děkuji
 
Nahoru