• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Stalo se na fi

DeletedUser11271

Guest
myslím že je to prostě jen o úhlu pohledu (jak se na to člověk dívá) takže asi nelze jasně a nezaujatě říci co je dobře a co špatně... jsou to prostě jen různé cesty za podobným cílem. Lyve mě přijde že iriskariska tu prostě píše svůj úhel pohledu a to že ty máš jiný než ona neznamená že děláš něco špatně... ona není nějaký zákon či předloha - tudíž netřeba hájit svůj postup... :) přeji dobrý boj...
 

DeletedUser

Guest
No jsem ráda, že se tu trochu rozproudila diskuse.

Shrnu to, aby se v tom zase neudělal guláš. Všichni máte svoji pravdu (včetně mojí malé pravdy).
Jak říká AxxA ano je šikovné zabrat i ty malé hráče,
ale zrovna Lyve má už morálku asi dost na nic proti někomu s 2k bodů.
Takže jsem jen polemizovala nad tím, proč "velcí" hráči nedělají práci pro team a nejezdí na sobě rovné soupeře.
Mrňousy mohou zabírat ti kteří ještě nemají druhé, třetí město. Zvlášť ty co nemají oporu v ali.
Stačí je projet a nechat přebrat někomu menšímu. Takhle bych tomu ruzuměla.

Opustím asi formát denního hlášení. Zase tak živý server to není, aby bylo každý den co psát.
Dnes se také objevili na grepostatu nějací útočníci, kteří překročili limit 1000 útočných bodů na den,
ale protože byli z Chaloupky tak to nebudu zmiňovat.
Ta si nasadila vysokou laťku tak to budu brát jako splnění normy.
U Afterlife to byl hráč harlok.
V diskusi o světě fi někdo zmiňoval hráče * Firstazazel *.
V Bratrstvu Neohrožených došlo k předávání měst prvními hráči právě Firstazazelovi.
Tím se dostává do TOP této aliance. Pokud je to stejný hráč jako na Sigmě a Tau tak to této alianci nepřeji.
Zlatí kluci z US serverů. Podle názvů měst bych typovala, že je to ten samý (věčné problémy se supportem).
Uvidíme jestli je to on určitě se ozve.

Zaznamenat snad stojí za to jen změna v žebříčcích útočníků a bojovníků.
Na první místo obou se vyhoupl hráč charlenar.


Pište a debatujte a nenechte na mě niť suchou.

Vaše Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11706

Guest
tak jsem zvedavej ,jestli si iriska ,vsimne necoho noveho :)...ale zacina me docela ,vadit ti její chytry keci,hraje vubec nejakej svet?
 

DeletedUser75

Guest
Myslíš,že kdyby Fí nehrála, že by o něm věděla tolik věcí? :)
Každý má nějaký náhled na situaci na světě, a ona prostě píše ten svůj.
 

DeletedUser11746

Guest
Myslíš,že kdyby Fí nehrála, že by o něm věděla tolik věcí? :)
Každý má nějaký náhled na situaci na světě, a ona prostě píše ten svůj.

Jaký ví věci? Pokud jsi dobře četl, tak veškeré Info má ze statistik ... Tudíž ani hrát nemusí ... Jen komentuje.
Pokud hraje, tak se za své názory stydí a nechce aby to ublížilo jí jako hráčce. tzv Inkognito
 

DeletedUser11706

Guest
jj, to by dlouho nehrala ,za ti nazory by ji hned rozebrali a byla by v hned v žebříčeku :)
 

DeletedUser

Guest
tak jsem zvedavej ,jestli si iriska ,vsimne necoho noveho :)...ale zacina me docela ,vadit ti její chytry keci,hraje vubec nejakej svet?

Vadí ti to? v pravo nahoře na liště najdeš křížek.Kliknutím na tento symbol vyřešíš svůj problém.
Jinak by tě neubylo kdybys místo slova kecy použil řeči.
 

DeletedUser

Guest
Tak dnes byl zajímavý den zejména pro členy aliance MATRIX a jejich akademii.
Po včerejší ztrátě dvou měst ve prospě aliance Chaloupka dnes dalších 6 !
Celý jeden ostrov se změnil v Chalupářskou osadu. Zřejmě nějaká změna územního plánu.

bloodonor mě zřejmě chtěl vyzkoušet, jestli si všimnu založení Chaluopky. Ano všimla.
Nejprve jsem myslela, že je to nějaká provokace, ale po přestupu Ariany jsem přesvědčena, že je to akademie. Zatím nevím proč, ale zřejmě přez odmítavé reakce na fórku je ve hře velký zájem být členy,
takže se musí dělat pořadník.
Doufám za vedení ostatních aliancí, že odliv členů nepostihne i další aliance.

Tak doufám, že zítra to bude neméně zábavný den.
Vaše Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak dnes se hlásím netradičně již v průběhu dne.
Nazvala bych to mimořádným zpravodajstvím.

Dostala se mi do rukou zpráva, že xAlpha Male schání spojence
na společný útok na Chaloupku. Zpráva je to neověřená, ale pravděpodobná.
Předpokládáný termín pondělí.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, tak teď nevím... Až bude útočit pan X na pana Y, tak to zde také bude? Najdu tu vždy takové info?
Je jedno zda je zpráva ověřená nebo neověřená, ale toto se přece veřejně na fórum nedává, ne? To mi připadá takové nefér..Takhle se ta hra nehraje... Nebo se mýlím? Asi mýlím... Hm...:-O
 

DeletedUser11746

Guest
Tak dnes se hlásím netradičně již v průběhu dne.
Nazvala bych to mimořádným zpravodajstvím.

Dostala se mi do rukou zpráva, že xAlpha Male schání spojence
na společný útok na Chaloupku. Zpráva je to neověřená, ale pravděpodobná.
Předpokládáný termín pondělí.

Jestly dovolíš, toto se jmenuje "Stalo se fí" nikoliv "Stane se na fí"
Takže si tyhle své "Konspirační teorie" strč za klobouk. I kdybych nebyl členem Afterlife, tyhle kecy v kleci by mě nezajímaly. MAX jako člena Chaloupky
 

DeletedUser

Guest
Ono nejde o to, že se tu píše o Afterlife a Chaloupce.. I kdyby tu byla Lama Team a Elita.. Tak by se mi to nelíbilo...!
Ale asi je to účel - dělat živo na fórku. Třeba z toho nakonec bude sranda.. :) Uvidíme...
 

DeletedUser

Guest
No podle reakcí bych řekla, že informace je potvrzena

2 Hudyna:
Pokud jde o to jestli bude v budoucnu nějaká informace o útocích pana X na hráče Y,
tak pokud hráč X bude neopatrně schánět podpory pro svůj útok u všech a nebude mít ověřeno,
že se tato informace nedostane ven, tak to tu určitě bude.

a pro mého oblíbeného WalkingDeadCZ:
Strašně jste brojili, abych si založila vlastní téma, aby moje příspěvky nebyly off topic.
Tohle je moje téma, tedy i moje pravidla. Takže i STANE SE NA FI (možná) je v pořádku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Iriskairiska: ano, určitě je potvrzena. Reakce přece vždy potvrzují. Jak se to říká i o té potrefené huse. To je stejné....

Není mi známo o nějaké shánění pomoci.. opatrné či neopatrné.....To je vcelku jedno... Popravdě se i divím, že se sháněla.
To bude asi také neověřené, ale pravděpodobné......
Šlo mi jen o to, reagovat na "dávat den útoku na fórko".
Ale co, jen ať se všichni připraví, no ne? Je to bojová hra-ať si lidé hrají:grepolis
 

DeletedUser11746

Guest
No podle reakcí bych řekla, že informace je potvrzena

2 Hudyna:
Pokud jde o to jestli bude v budoucnu nějaká informace o útocích pana X na hráče Y,
tak pokud hráč X bude neopatrně schánět podpory pro svůj útok u všech a nebude mít ověřeno,
že se tato informace nedostane ven, tak to tu určitě bude.

a pro mého oblíbeného WalkingDeadCZ:
Strašně jste brojili, abych si založila vlastní téma, aby moje příspěvky nebyly off topic.
Tohle je moje téma, tedy i moje pravidla. Takže i STANE SE NA FI (možná) je v pořádku.

Spíš myslím, že tvá blbost a ubohost je potvrzena. Kecat a kritizovat umí (Jak říkajíc známý) každý kdo má v prdeli díru.
Ovšem s někým, kdo se schovává nikdy nebude rozumná řeč.
PS pro Iríska : Těší mě, že jsis pro mě udělala v srdíčku místo, ale nestojím o něj. Promiň
PS pro toho co rád dává červené a žluté jak na fotbale: Klidně mě na fórum zabanujte. Zdá se mě, že admin(i) na Fóru jsou s někým spolčení a eventuální postih vůči mě to jen dokáže.
 

DeletedUser11706

Guest
pripomína mi to jak se tu nekdo prokecl (alfasamec),ze mu pomaha ali LAMA TEAM,...potrefena husa se vzdycky ozve :)
 

DeletedUser

Guest
2 WalkingDeadCZ
Souhlasím s tebou kritizovat opravdu umí každý.
Proto není o kritiky nouze. Ale já jsem za tvoji snadnou vznětlivost a následnou kritiku ráda .
Většinou stačí naznačit a někdo z vás "chytrých" velkých hráčů se chytne.

Jste roztomile předvídatelní

2 Hudyna:
Ano ano. Svatá slova, ale o čem to vlatně mluvíte ?
 
Nahoru