• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Stalo se na fi

DeletedUser11713

Guest
tak na to, že je to 49 lidí proti 140, tak to tak špatné neni :))
 

DeletedUser

Guest
Trochu poupravím.49 proti jednomu.Ten vzpouru nenahlásil.Gratuluji k Vekému vítězství.A ano vyhodil jsem ho já.Sólisté zde nemají co dělat.
 

DeletedUser11713

Guest
My jsme spojence kromě těch 2 dnů s lamama nikdy neměli :) možná by si to chtělo ověřit fakta, než tu začneš vysílat nesmysly :)

Jen mě baví, jak tu všichni vyhlašujou úžasnou chaloupku, i když maj spojence :)
 

DeletedUser

Guest
Já myslím, že chaloupka si svou hlásnou troubu brzo zruší. Je až příliš průhledná. Zkusím osvětlit.
Iriska se tu neustále naváží do Afterlife a v poslední době i do mazla Firsta(a BN). Co to znamená? Proč ne do ostatních? Odpověď je jednoduchá. Protože se jich bojí. Jak je vidí?
Afterlife- parta pošuků z US servrů. Něco umí, peníze mají. Daří se jim přitáhnout i některé schopné hráče. To je pro Chaloupku jednoznačné nebezpečí. Je třeba je izolovat a udělat z nich ty špatné
BN- hráči BN půjdou za mazlem-to je jasný. Jejich problém je mazel sám. Počet lidí z vedení TOP aliancí, kteří s ním budou chtít spolupracovat se limitně blíží nule. Ale Afterlife tu zkušenost nemá. Ten potenciál na spolupráci tu do budoucna je.
To Chaloupka samozřejmě ví. Co s tím udělá, aby je štvala proti sobě? Použije svou hlásnou troubu. Proto ty řeči o návnadě.............

Opravdu ubohá a průhledňoučká propaganda. Opravdu to má Chaloupka zapotřebí?
 

DeletedUser11706

Guest
a ty zas nejakej chytrej hanni :) ,hraj si Omicron ,a dej tu pokoj ...pak, Wagoru ,uz tu je :)
 

DeletedUser9242

Guest
Hannibale, kdybych neměla přesný přehled o hráčích chaloupky i chaluopky, tak bych řekla, že patříš k nám, jak o nás všechno perfektně víš.
Nejsi nakonec ta hlásná trouba ty?
Co se týká toho tvého dalšího rozboru, tak bych k tomu měla jen dvě připomínky:
1. Proč by se měla iriska bát. Nikdo ji nezná a říká, že na tomto světě nehraje.
2. Afterlive - parta pošuků z US servrů. Tuto citaci uvádíš jen ty sám. Dala jsem si práci a znova přečetla všechny příspěvky, v žádném z nich se o Afterlive tak hanlivě nemluví. Komu teda fandíš, nejsi převlečený chalupář?
 

DeletedUser

Guest
1 a 1 jsou vždycky 2. Věci se nedějí náhodně. Stačí je jen číst a dát dohromady.
Trouba jsem. Ale nikoliv hlásná Chaloupky
1. Bát se může čeho chce. Říkat taky
2. Parta pošuků z US servrů je můj výrok. Tak je vidím já a myslím, že i Chaloupka. Nevím, co je na tom hanlivýho. Všichni jsme grepopošuci. Nefandím nikomu. Hraji jen za sebe.
Odpoví mi někdo odpovědný z Chaloupky konečně na tu otázku?
Opravdu to má Chaloupka zapotřebí?
 

DeletedUser

Guest
1 a 1 nejsou vždycky 2 to je omyl středoškolské matematiky.
Ale souholasím, že se věci nedějí náhodně i když určitá míra nahodilosti je ve veškerém dění přítomná.

Shrnu to:
1den - mega komunikace mezi aliancemi a snaha podpořit společný útok na Chaloupku.
Největší aktivisté xAlpha male a Firstazazel.
2den - Přináším zprávu o chystané akci.
Všichni zarytě tvrdí, že to není pravda i když xAlpha male přiznává, že už týden nerostou, protože zbrojí.
Večer vyjíždí BN do útoku o den dřív, aby měli pořád výhodu překvapení.
3den - Po zpravodajství o útoku Firstazazel nechává útočení a zřejmě hledá špeha ve vlastních řadách.
Překvapen tím, že jeho plán zhatila hrstka domobranců a pár birek.
AfterLife vyjíždí na cíle, kde nemá BN vzpoury, aby ještě více rozdrobila obranu. Večer vyvolá několik vzpour.
4den - BN resetují dva hráči z neznámých důvodů a už neútočí. Afterlife se a povede jedno město Chaloupce dobýt.
Poté je tento člen Chaloupky také vyhozen ...

Shrnutí od Lyve: 49 lidí proti 140 to není špatné...
Shrnutí od Mourek: 49 lidí proti jednomu ...

Tak a výsledek si z toho udělejte sami. Snažila jsem se nikomu nefandit.

Vaše Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10685

Guest
Nevím, jestli mohu mluvit i za ostatní, ale já si dneska užil hodně zábavy i adrenalinu s uhýbáním a antičasovačem. Dneska nedal nikdo nikomu nic zadarmo (myslím tím pouze účastníky v boji o mé město, útočníky i obránce, nemluvím o jiných bitvách). Myslím, že obě strany uctily boha války poctivými oběťmi na životech dostatečně dobře.
 

DeletedUser

Guest
Já si to dnes také užila. Byla to zábava. Tak nějak se to má hrát;)
 

DeletedUser11713

Guest
Souhlasím, je mi jedno, že se nám to napoprvé nepovedlo podle představ.. Ale co, já si ten den užil :) A axxxa, s tím časovačem souhlasím :) Velké štěstí na tvé straně? :)
 

DeletedUser

Guest
Den parádní.Jen pokažen zřejmě vyhozením hráče Lyberos z Afterlife který následně přišel o město.
 
zajímavé jak obě ali se okamžitě zbavují hráčů, kteří přijdou o město... nějak postrádám info, jestli byl hráč neaktivní, anebo o město přišel proto, že mu ali neposlala podpory...
 

DeletedUser

Guest
zajímavé jak obě ali se okamžitě zbavují hráčů, kteří přijdou o město... nějak postrádám info, jestli byl hráč neaktivní, anebo o město přišel proto, že mu ali neposlala podpory...

Vyhodil jsem ho ne proto,že ztratil město,ale proto,že vůbec nekomunikoval.Toto je kolektivní hra.
Je to odlišný případ od druhé strany.Ten byl vyhozen během vzpoury.
 

DeletedUser

Guest
Ano, znám se s ním už nějakou tu dobu a spolu jsme přešli do aliance Afterlife... Včera mi psal, že nechce být pak přítěží, časově to nedává a odešel sám. Kdyby byl vyhozen, nebylo by nás tam už víc:D
 
Nahoru