• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Stalo se na fi

DeletedUser11713

Guest
Co bych ti měl dokládat proboha? :) Mě je to uplně jedno, prostě napsal, že nemá čas a končí a tím to pro mě hasne.
 

DeletedUser

Guest
Nemusíš dokazovat nic.A ano,věřím že skončil,tedy na pozici 459/475 s novým městem,které se staví automaticky :D
 

DeletedUser10685

Guest
Co se týká tvojeho města, tak bych řekl spíš na vaší. Ale bůhví :)
No je to tak, že nejblíž ke kolonizační lodi byly ještě dva vaše útoky a žádná podpora....vždyť to tam musíš v těch reportech, co si jistě dáváte na forum vidět, že poslední tři útoky (dva + kolonizační) šli do stejného množství obrany. Trefili jste se s oběma útoky vždy 2 vteřiny před KL, to je podle mne hodně dobré časování. Nikdo u nás tam nestrčil nic těsněji před kolku, i když by se chtělo. Ergo řekl bych, že i když časovalo hodně lidí, povedlo se to spíše vám, ne? To, že to stejně nestačilo je už věc jiná.
Ohledně "štěstí" v bojích, tam to bylo hodně vyrovnané, 0% a -2% a +5% takže rozhodovala opravdu nakonec jen síla jednotek.
 

DeletedUser11713

Guest
vy jste tam do posledních 2 vteřin dali dost birek což? Nám asi 70 zapalek projelo 10 vteřin před, když už to bylo vyčistěný
 

DeletedUser

Guest
Tak dnes dnešek se nesl ve znamení vtipných akcí :-D

aliance AfterLife tradičně propouštěla členy, kteří přišli o města, takže v oficiální statistice jsou jen 2,
ale ztráty byly v podstatě větší.
Ráno bylo překvapující výskytem města AfterLife na ostrově ovládaném Chaloupkou.
Vtipný byl i název města Mezi vlky.
Vytvořit z toho baštu odporu se ovšem nepodařilo před nočním klidem už toto ohnisko dekadence a odporu padlo.
Název města Mezi vlky už ne je jen třešnička na dortu.

Naopak na ostrově AfterLife se objevilo městečko, které bude jistě trnem v oku všem pravověrným Afterlifákům.
Uvidíme jak se bude vést tomuto pokusu nahlodat pospolitost ostrova. Situaci sledujeme.

Blíží se výročí měsíce na tomto serveru takže trocha statistiky s dlouhodobějšího hlediska
Grepostat:
kolonizace aliancí za posledních 28 dní: http://prntscr.com/63zep0
ztráty aliancí za posledních 28 dní: http://prntscr.com/63zg0v
a jen pro zajímavost největší alianční turisté za 28 dní: http://prntscr.com/63zh9t

Vaše Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11452

Guest
Irisko, jen dodám, že u kolonizačky přežilo šest ohnivých lodí. Bylo to o kousek.
 

DeletedUser

Guest
Tak "alianční turisté", musím přiznat že to mě pobavilo a i mi to přišlo zajímavé a ráda jsem na ně koukla :)
 

DeletedUser

Guest
Dnešek ve znamení klidu a úklidu mrtvol.

Afterlife se vrátilo ke strategii tichého a plíživého zabírání neaktivních hráčů.
Možná by stálo za úvahu přejmenovat xAlphovo topic na sink, swim or slink.
Město, které se jim vyrojilo na ostrově bylo přez noc zapodporováno zřejmě nad síly Afterlife tak na útok nedošlo.

Zajímavostí dne se proto stává dopisovatelský počin frontmena aliance Bratrstvo neohrožených Firstazazela.
Kdo nečetl jeho pojednání o mezigrepolisových vztazích ten o hodně přišel.
Konec konců psala jsem už 7. 2., že o něm ještě uslyšíme.

Nebudu nikoho nudit dlouhými citacemi, ale opravdu stojí za zhlédnutí Firstazazelův profil
a zejména videodílko prezentované na tomto profilu:
http://old.stream.cz/uservideo/541876-bratrstvo-neohrozenych-verze-2-0

To mě přivedlo na nápad udělat si takovou soutěž o nejvtipnější profil na tomhle světě.
Pokud máte nějakého favorita napište mi vyrobím nějakou anketu a uděláme hlasování.

Vaše Iriska

PS: 2 Ondron1:
ano bylo to o fous, ale uznej sám, že být majitelem města 12 hodin 45 min zase tak o fous nevypadá ...
 

DeletedUser11707

Guest
Mazat příspěvky kde člověk napíše pravdu a svůj otevřenej názor kde je vše buď cenzurováno a nebo řečeno v nijak přímo urážlivých slovech ? To je ubohost, musím se smát...
 

Thasoss

Grepolis tým
Slovní agrese vůči ostatním členům komunity jsou proti pravidlům jak fóra, tak i hry, i proti morálnímu kodexu. A nemusí se jednat nutně o vulgarismus. Provokace či urážky nejsou taktéž vítány.

Díky za pochopení. Pokud by měl někdo dotazy či připomínky, tak mě kontaktujte přes soukromou zprávu, zde tím opravdu spamovat nebudeme.
 

DeletedUser

Guest
Pokud má někdo neodolatelnou touhu napsat mi něco vulgárního, nebo nepublikovatelného,
použijte klidně PM. Nezhroutím se z toho a šťavnatých výrazů znám spoustu v různých jazycích.
Nebudu to posílat moderátorům ani to mazat.

Nechápu co je neustálým trnem v oku všem co mi píší, že do toho nemám co mluvit.
Už jsem si kvůli Vám udělala vlastní téma. V tom ve kterém vám to vadilo je od té doby ticho jako v hrobě.
Tady to alespoň trochu žije. To že na některé věci máte jiný názor je fajn. Klidně napište ten svůj.
Ale snažte se ho formulovat jazykem hodným našich předků a jak já s oblibou říkám,
aby to neuráželo ani mojí babičku.

Navíc to tu chvíli i vydrží.
Takhle vám to stejně smaže moderátor a ostatní se ani nedoví proti čemu bojujete.
 

DeletedUser9242

Guest
Možná to bude tím, že dost často používáš slovo Chaloupka, co kdybys pro příště napsala "ta, jejíž jméno se nesmí vyslovit"
 

DeletedUser

Guest
Ono by stačilo přejmenovat téma na "Stalo se v milované Chaloupce". Nikdo by si nemohl stěžovat.

Kdo vymyslel ten nesmysl Chaluopka? Nebyla by lepší Chaloupečka nabo Domeček?
 

DeletedUser10685

Guest
Přestaňte to tady cenzurovat sakra!
Kdyby pohotoví lidé nepřekopírovali včas ty posty jinam, tak ani nevím, co za věci tady lidé píší.

Nechte nám svobodu slova!
 

DeletedUser11746

Guest
Slovní agrese vůči ostatním členům komunity jsou proti pravidlům jak fóra, tak i hry, i proti morálnímu kodexu. A nemusí se jednat nutně o vulgarismus. Provokace či urážky nejsou taktéž vítány.

Díky za pochopení. Pokud by měl někdo dotazy či připomínky, tak mě kontaktujte přes soukromou zprávu, zde tím opravdu spamovat nebudeme.

Dotaz je následovný, můžete sem vytáhnou veřejně info o Datu registrace zkušené iriskairiska? Opravdu by nás (Aspon v Afterlife) to zajímalo.
Jinak říkám tady narovinu otevřeně, že nějaká žlutá karta mě neštve. Štve ě spíš to, že přehlížíte ty, které máte potrestat. Chce mě tady zabanovat? Prosím ... Zvedněte si EGO .... Regnul jsem se sem jen kvůli kolegini která to nejspíš nemá v hlavě uplně v pořádku a BAN je něco přes co se opravdu přenesu. Ale vážím si toho, že se někdo odvážil se zapojit slovně. Nyní bych překročil ke kroku 2) Mute cca na 14 dní pro iriska ... ;) BUde klid nejen na forku, ale i na serveru.
Koukám, že většina českých Moderátorů jsou CTRL + C ... CTRL + V ... jeden jako druhý. Podobně jako s politikama.
PS : Tuto zprávu so kopíruji a v případě smazání bude postnuta znova s dalším Info ;)

A o morálním kodexu se prosím koukni na stránku 2-3 kde se vyzrazovala plánovaná akce. Je jedno kde se to dotyčná dozvěděla ale není vhodné to veřejně vytrubovat!
 

DeletedUser

Guest
Tak na to si dovolím odpovědět.

Jestli se nějaká vaše supertajná akce dostala až ke mě, která tady nehraje, tak bych v první řadě přemýšlela,
kde soudruzi z NDR udělali chybu při plánování. Navíc info bylo jen velmi obecné.
Je úplně jedno jestli jsem tu informaci zveřejnila zde na fórku, naopak mohlo vás to varovat,
že se informace dostala tam kam neměla.
Já nehrající lamka bych se z toho poučila a akci naplánovala jinak a lépe.
Ale nehrála jsem na žádném zahraničním serveru, natož někde v USA, takže tomu moc nerozumím.

Mute pro mojí maličkost na 14 dní proč? Protože si to někdo od Vás přeje?
To bohudík není důvod. Takže jestli si opravdu něco chcete dokázat tak šup klikat suroviny
a příště lépe a radostněji k nějakým konkrétním výsledkům, které budou stát za zveřejnění.

Vaše Iriska
 

DeletedUser11704

Guest
Top 15 koukni irisko, body, utocnici, obranci, bojovnicic, co vidis? co nepises? je tam malo chaloupky? prvni dva dny co se udeluji ceny a oba dva dny utocnik dne pro afterlife? tak pis uz :p

Bereme innactivy a sme na prvnich prickach vsude, tak mi rekni jak to hrajeme spatne, ze by sme meli zabirat velke silne hrace, pokud se kouknes na mesta, nikdo nema tolik 5000+ mest co ja, tak mi prosimte porad, co mam delat abych se dostal jeste vis v ranku?


Dekuji, tvuj alpa malfik
 

DeletedUser

Guest
Pro samé dohadování se o nesmyslech jsem vynechala zpravodajství

útočníci: žádná změna kovi1976 z aliance Chaloupka vede,
dvojice z AfterLife a Charlenar z aliance Mušketýři bojují v první pětce
http://prntscr.com/64wffp

obránci: žádná změna AxxxA z aliance Chaloupka vede,
následovaná Lyve a xAlpha male z Afterlife
5 místo drží Kubkooo z ali ***ODPADLÍCI***
http://prntscr.com/64wh09

bojovníci: tak tady je úspěch AfterLife na prvních dvou místech Lyve a xAlpha male z Afterlife,
následováni trojicí AxxxA, kovi1976, Charlenar

Ve statistikách aliancí se bojuje jen o, jak má xAlpha male vtipně ve svém profilu,

o první příčku v kategorii poražených

útočníci - aliance
http://prntscr.com/64wjhj
obránci - aliance
http://prntscr.com/64wjnb
bojovníci - aliance
http://prntscr.com/64wjv3

No a malá perlička na závěr.
Proč ukončil svoje působení na tomto serveru hráč Giorgio Armani
mohl přeci svému vůdci předat i víc měst ... nezodpovědné

Vaše Iriska
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11706

Guest
alpa ,tobe jde jen o příčky ,proboha vzpamatuj se je to jenom hra,a ne cely tvuj svet grepolis.jak malej jarda...ja chci ,ja musím,a kdyz ne tak tu brečíš....smutne ,je my fakt zle z takovích hracu .bereš to moc vážne.cely svet je proti tobe ,a ty se z toho hroutíš.
dejte mu uz ti ceny at je konecne SPOKOJENEJ.!!! hnus.konec.uz tu nebudu ani psat ani ,čist!!
 

DeletedUser

Guest
Tak když jste tak dobří tak to sem napište sami:) nemusíte nadávat reportérce že o vás nepíše, napište si reportáž sami:)
rádi si počteme:)
 
Nahoru