• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Support na pranýři :)

DeletedUser

Guest
Takze vazeni. Dovolte mi to shrnout. Co se tyka kamaradsoftu supportu s hraci tak vam reknu jedno. Za cheaty rucim ze od nas nic nikdy neutika. V soucasne dobe funguji ja jako hlavni a 3 cheati a se vsemi se znam osobne z realu a dam za ne ruku do ohne. V pripade ze mi kdokoliv neveri tak ma moznost napsat do nemecka zadost o nasi kontrolu, uz se to parkrat stalo a vzdy jsme prosli se cti. A modi jenz hraji nemaji ZADNY PRISTUP K DATUM.

To Angela
Opravdu jsem se zabyval tim vasim Markusem, nenasel jsem nic, opravdu nic podezdreleho. Ale jak se k nemu informace dostaly vysvetlit nedokazu.
Osobne bych opravdu veril tomu ze je u vas nejaky smirak. zkuste si vzpomenout kdo vedel OD VAS podrobnosti o vasem banu.
 

DeletedUser

Guest
To Ritaben:

Proveril jsem toho hrace jak jste psala, jeden trest jsem ja udeloval a za sebe muzu rici, to ze obchazi sprosta slova vyteckovanim u me opravdu neuspeje. Druhy trest davala kolegyne a ted to s nim resi po ticketu, tudiz se k tomu nemohu vyjadrovat.

Můžu sem vložit co sem napsal,a co mi napsal suport ????
 

DeletedUser

Guest
Můžu sem vložit komunikaci za kterou mně potrestal suport a jeho odpověd?:-/
 

DeletedUser10612

Guest
Takze vazeni. Dovolte mi to shrnout. Co se tyka kamaradsoftu supportu s hraci tak vam reknu jedno. Za cheaty rucim ze od nas nic nikdy neutika. V soucasne dobe funguji ja jako hlavni a 3 cheati a se vsemi se znam osobne z realu a dam za ne ruku do ohne. V pripade ze mi kdokoliv neveri tak ma moznost napsat do nemecka zadost o nasi kontrolu, uz se to parkrat stalo a vzdy jsme prosli se cti. A modi jenz hraji nemaji ZADNY PRISTUP K DATUM.

To Angela
Opravdu jsem se zabyval tim vasim Markusem, nenasel jsem nic, opravdu nic podezdreleho. Ale jak se k nemu informace dostaly vysvetlit nedokazu.
Osobne bych opravdu veril tomu ze je u vas nejaky smirak. zkuste si vzpomenout kdo vedel OD VAS podrobnosti o vasem banu.

Dobrý večer, tak už to uzavřeme. Jinak s Markusem už si to vyřizuji v grepolisu malinko jinak, jen doufám, že se to zobrazí http://vvcap.net/db/QyyXWSPZtXZKz6xXsJSQ.jpg
 

DeletedUser

Guest
zdravím, není to chyba, hráč patrně z nejrůznějších akci, jde to i teď pod stromečkem , posbíral odměny volné obyvatelé max 300 na město, sama mám taky ohnivé města plné sirek díky odměnám :)
 

DeletedUser9364

Guest
Jde "namixovat" i OL město o 300 a více ohnivkách i bez obyvatel. Znám asi 3 modifikace.
 

DeletedUser

Guest
máš pravdu, postavit jen lázně, budovu napravo nestavět, zbourat po vyzkoumání akademii, hradby a jiné budovy a uvolní se obyvatelé :)
 

DeletedUser9349

Guest
Mno samozdrejme ze support hraje, jen ted zrovna netusim za jakou ali myslite, ale jistojiste mate pravdu. Samozdrejme ze nejen na Omi ale na vsech svetech a na vetsine dokonce za nekolik.

Proboha lidi, vzpamatujte se, toto je vazne nesmysl!!! Clenove support tymu nehraji, respektive nehraji na svete na ktery maji prava.

A ze je nekdo za nevhodne nazvy, vyrazy potrestan a nekdo ne? To bude tim ze nekoho nekdo nahlasil a jineho ne. Fakt nemame silu hlidat nazvy vsech mest, uctu... na vsech svetech a do posty se bez nahlaseni vubec nedostanem.

Takze hlaste, hlaste, my budem trestat a sjednavat napravu.

říká se tomu: ja na bráchu brácha na mě. necháme to prověřit v Německu, protože mam pocit ze nas support je stat ve state
 

DeletedUser9349

Guest
tak se o5 vracim k problemu nepripsani zlataku (4000)
jsem trpelivy a cekam vic jak tri mesice - a jelikoz si myslite ze o nic nejde, tak se po novem roce obratim na prislusne organy zde a po pripade i v nemecku (asi nejaka obdoba ČOI) a dame podnet i financnimu uradu v nemecku k prosetreni INNOGAMES, protoze verim ze jejich ucetnictvi bude vest nejaky amater a nebude tam vse fer
kdyby takto nepripsali dejme tomu 1000 hracu zlataky ze vsech statu, tak uz je to docela slusna sumicka
a kdyby to udelali kazdy mesic tak je z toho slusna dovolena pro majitele
jde o 500 penez, nebo 20 euro (jak chcete), ale ja na penize tiskarnu nemam a ani nejsem poslanec, podnikatel, starosta ci neco podobneho. penize ktere utratim jsou nekolikrat radne zdanene a tvrde odmakane a verte ze si jich moc vazim na to, abych nekomu prispival na jeho vyssi kulturu
dukaz ze jsem penize INNU poslal mam a ze jsem nic nedostal zase dohleda kontrola u nich
prestali se mnou komunikovat stejne jak oni tam tak vy zde (a pak si stezujte na support na INNU) a jsem ochotnej to dotahnout do konce a poradne je klepnout pres prstiky - a ze jestli jedou nejaky podvody pres penize, tak verim ze se o to v nemecku postaraj

medved
 

DeletedUser

Guest
Souhlasim s vani, podnety podejte. Ja nemam jakkoliv bych neco ovlivnil, sam dobre vite ze jsem se snazil. Ale proste, na toto jsem maly pan.
 

DeletedUser

Guest
pokud si vzpominam, tak jste odeslal spatnou castku. Takze jsem vam pripsal rozdil zlatych za to co jste poslal vice. Dale jsem na svou odpovednost vam navrhoval ze vam pripisu zlate, coz jste odmitl a chtel to resit oficialne. Nebo se snad pletu?
 

DeletedUser9349

Guest
nene nepletete. prispal ste mne rozdil mezi platbou 539 co jsem zaplatil a 499 co jsem mel zaplatit - cca par stovek zlatejch
ale ty 4000 zlatejch za 499 co jsem zaplatil jsem chtel a chci resit oficialne
ja predpokladal z vasi strany jako pomoc to, ze zatlacite na INNO, oni se omluvi a zlataky pripisou
misto toho se stalo, ze prestali komunikovat uplne
nedovedu si predstavit, za by takto fungovala nase firma - blbe ste zaplatil - nic nebude a bavit se s vama? to uz vubec
penize si nechame a zbozi samozrejme taky nedostanete
a kdyby takto fungoval mezinarodni internetovej obchod tak uz davno neni
obcas kupuju veci z ciny na eshopu, ale tohle jsem nezazil, tak je zakaznik pan
u INNA dement co votravuje, at plati dal - to je idealni zalezitost a my podle nalady budeme plnit
 

DeletedUser

Guest
uz to myslim pisi ponekolikate. me osobne to mrzi, delegoval jsem vas pripad vyse, ale dal me kompetence opravdu nesahaji. kdyz to rikate u vas ve firme, kdyz nejaky clovek na help descu zjisti problem a preda ho vedeni tak take uz neovlivni jejich chovani. To je proste fakt, me toto take stve, vzlast kdyz ja tu s temi uivateli ty problemy resim a musim germany omlouvat a nedokazu s tim nic delat, nicmene, takovy je zivot.
 

DeletedUser

Guest
Ale bavi, ale je to tak, ptejte se na co chcete, na co chceme odpovime.
 
Nahoru