• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Všeobecná diskuze o Orákulu

Jaký název čaopisu byste chtěli mít?


  • Celkový počet hlasujících
    66

DeletedUser

Guest
Supr, už se moc těším (o:. Nechtěli by jsi v příštím čísle shrnout pár novinek o verzi 2.0? (-:
 

DeletedUser

Guest
hele najednou sem si vzpomnel ze 3 orakulum melo vijit vcera tak bych se zeptal jestli nastali nake potize nebo jestli se vubec vi kdy to vyjde
 

DeletedUser

Guest
to si se spletl má vijít až 2 ledna vůli svátkům a novýmu roku...:)
 

DeletedUser

Guest
Tak ještě se zeptám na jednu věc ohledně orákula dnes to vyjde zase ve 22:00 ??
 

DeletedUser40

Guest
Nerad to říkám, bohužel Orákulum dnes už asi nevyjde, důležitý článek našeho týmu, Sokrates, není bohužel již několikátý den k zastižení. Články jsou už dávno sepsané i opravené, ale co naplat... Sokrates má na starosti „lepení časopisu“, takže bez něho jsme nahraní.
 

DeletedUser

Guest
škoda no...:( já se těšil že už zase strávím příjemný večer pročítáním :D
 

DeletedUser

Guest
cože :-O ach jo :( takže abych to správně pochopil tak 3 vydání orákula závisí na tom kdy bude online sokrates ach jo:( fňuk.
 

DeletedUser

Guest
3 cislo stale nic?

Stale nevíte víc kdy vyjde 3 cislo?
Díky
 

DeletedUser

Guest
Podle jeho profilu, byl tady naposledy 23.12.2010. Snad na něho mají i nějaký jiný kontakt.
 

DeletedUser

Guest
mají ale není třeba ho otravovat tím jiným kontaktem jelikož on sem ssnad příjde prý se ještě počká a pak se mu dá vědět...:)
 

DeletedUser

Guest
Není tahle debata trochu zbytečná? Prostě to berte tak, že musíte čekat, až vydání bude, tak bude, vy to touto diskuzí těžko ovlivníte, akorát tu zahlcujete téma.
 

DeletedUser

Guest
Není tahle debata trochu zbytečná? Prostě to berte tak, že musíte čekat, až vydání bude, tak bude, vy to touto diskuzí těžko ovlivníte, akorát tu zahlcujete téma.

A jestli v tom zahlcování budete pokračovat tak Sultan bude mazat a karty rozdávat..
 

DeletedUser4783

Guest
Mám pro vás otázku! S kým si myslíte že bude rozhovor?:p Schválně, jestli vám to dojde:p
 

DeletedUser

Guest
nech mně hádat....ale když te tak znam tak to budes asi ty...;)
 
Nahoru