• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Všeobecná diskuze o Orákulu

Jaký název čaopisu byste chtěli mít?


  • Celkový počet hlasujících
    66

DeletedUser4783

Guest
NN, já se tam sice objevím, ale rozhovor tam se mnou nebude.:D (Dobře jsem to narafičil, že!)
 

DeletedUser4783

Guest
Ale kdyby mi napsal Jonik, že prosí mojí maličkost, o rozhovor. Tak bych neodmítl;)
 

DeletedUser

Guest
no kdo by taky odmítl žejo :D já se objevím také v orákulu a ve IV jeste více :D
 

DeletedUser

Guest
tak já se zase zeptám jak to je s orákulem protože sem si všiml na sokratově profilu že byl včera online
 

DeletedUser

Guest
byl včera ale už se na nás zase vykašlal takže nevíme co dál...:-/:(:-/:-/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak moje obvyklá otázka pokud se mýlím tak se omlouvám ale myslím že dnes má vyjít další číslo (tedy aspon pokud vím) tak bych se chtěl zeptat jak to s ním je
 

DeletedUser40

Guest
Bohužel se mýlíš, Orákulum má vyjít až 6.2., vše najdeš v časopisu.
 

DeletedUser40

Guest
Vzhledem k tomu, že bych se opakoval, tak hlavní myšlenku vzniku Orákula najdeš v úvodníku prvního čísla.
 

DeletedUser

Guest
no doufám že to bylo jenom proto že tady nebyl jonik a jinak že je to s časopisem v pořádku
 

DeletedUser

Guest
Prosím klid, nerad zde do toho vstupuji, když to tu má "pod palcem" Jonik, nicméně časopis se zřejmě o pár dní zpozdí z několika soukromých důvodů.
Takže tímto prosím o trpělivost
Ps: Nejste jediní, kdo se na něj těší :p
 

DeletedUser

Guest
Orákulum je jediný časopis co zrovna čtu, líbí se mi Jonikův nápad. Našel sis dobré redaktory což se cení.
 

DeletedUser

Guest
tak vážně už bych chtěl vědět co se tady děje protože jonik tady už není hodně dlouho a bez něho orákulum jaksi nevyjde takže se ptám co se stalo s jonikem:grepolis
 

DeletedUser

Guest
taky nevím na skype ted taky vůbec není :( a zrovna když v orákulu má být můj článek tak tady není :( snad příjde...;)
 
Nahoru