• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Všeobecná diskuze o Orákulu

Jaký název čaopisu byste chtěli mít?


  • Celkový počet hlasujících
    66

DeletedUser40

Guest
Vážení čtenáři,

práce na novém Orákulu jsou v plném proudu. Časopis se dočká změny v podobě nového grafického zpracování, proto prosím, omluvte případné zdržení. Přičemž doufáme, že již dnes budete moci otevřít v pořadí už čtvrté číslo Orákula.

Na ochutnávku nabízím novou hlavní stránku našeho časopisu.
[SPOIL]
hlavnstranaasopisu.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser4783

Guest
Myslím že Monishku bylo dobré rozhodnutí, aby se ujala pozice Grafika:)
 

DeletedUser

Guest
Naprosto s tebou souhlasím, fulmare. Doufám že zůstane a bude dělat na tak pěkných pozadích. Moc se mi to líbí.
 

DeletedUser

Guest
aleeee to se ti zdá

Tak kde to vázne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dnes by měl časopis ještě vyjít, když ne, tak zítra tu už (snad) určitě bude :grepolis
 

DeletedUser40

Guest
Co takhle trochu trpělivosti? To, že tu nejsem, neznamená, že musí být všemu konec. Nesedím jen pořád u počítače. Jak už jsem řekl před třemi hodinami, snažíme se, aby se Vám Orákulum dostalo „do rukou“ již dnes, ale ne vždy je posvícení.
 

DeletedUser

Guest
Vážení čtenáři,
velice se omlouváme, ale časopis dnes nebudeme moci vydat. Důvod je prostý, jelikož mám na starost celkový vzhled časopisu, vyskytly se technické problémy a nic nechceme uspěchat, proto 4. vydání prosím očekávejte zítra navečer.
Děkujeme za pochopení.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak dlouho budu čekat na ten rozhovor s tim pobudou, co tu moderuje forum???:p
 

DeletedUser

Guest
takže to asi ani dneska nebude :(:(:(
no doufám že to bude už brzo

PS:já tě bít nebudu jen sem velmi zklamaný
 

DeletedUser4587

Guest
uz me opravdu nebavi cekat na kazdy orakulum nekolik dni nez se vyda, kde je ta presnost, kterou ma napriklad paladin. Dekuji ale koncim s orakulem
 

DeletedUser

Guest
ano přesně já vím že je to velmé vyrobit časopis ale myslím že ani jednou nebyl dodržen termín krterý byl stanoven :(
 
Nahoru