• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zástupce na účtu.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser8283
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser8283

Guest
Psal jsem ze to pisu o sobe ?
Psal jsem to jako priklad z nasi aliance ...
Navic ani jeden z obou hracu uz davno nehraje protoze ...... to nema smysl vysvetlovat.

Kdo o lambde neco vi tak vim o cem mluvim .
 
naprosto souhlasím, tohle by se mělo doladit. hráči co mají práci a díky ní můžou sypat zlatáky... jsou hodně znevyhodnění oproti ostatním co u grepu můžou sedět stále. a to nemyslím jenom nezaměstané ale i lidi, co si v práci ráno otevřou počítač s grepem a mají ho otevřený celý den. ale lidi co dělaj v terénu anebo někde, kde jsou přísná pravidla pro používání internetu, tak jsou v tomhle tom strašně znevyhodnění. Jsou zaměstnání, kde nemůžete mít u sebe ani soukromý mobil... a ted co??? přijdeš po osmi hodinách z práce a zjistíš, že ti v městě sedí 8 hodin zabetonovaná kolka...
 

DeletedUser8283

Guest
Presne tak , celou dobu se to tu snazim takto vysvetlovat ale nekteri prispevatele proste maji klapky na ocich ....
 

Thasoss

Grepolis tým
Riziko hraní... se nedá nic dělat. Když někdo chodí do školy, taky si nenajme třeba prarodiče, aby za něj hráli, ale prostě žije s tím, že může být přes dopoledne rozebrán... Jak bylo psáno - dá se to krásně zneužít. Kaharine, tobě se fakt nejedná o nic víc, než abyste si mohli hlídat účty na Lambdě, viď?
Kdybys napsal, že by ho mohla zastupovat osoba, která nehraje na žádném ze světů pod jakýmkoli nickem, který vlastní (někdo má např. co svět, to jiný účet), kde hraje i zastupovaný účet... tak budiž a kdybys stanovil nějakou rozumnou minimální lhůtu (např. 3 dny), aby se to nedalo zneužívat fakt jen ke hlídání měst a nonstop online stavu...

A jak už jsem prvně psal - zástup se nachází na seznamu předem zamítnutých návrhů (což má své důvody), takže to tu nechávám jen pro diskuzi.
 

DeletedUser8283

Guest
Fajn, a neni to trosku hodne ujety ?
V jedny hre od te same firmy to funguje vesele dal a v jine prakticky jen v jinym grafickym "kabatku" to nefunguje a podle nejake fobie nekoho , ani fungovat nikdy nebude ?

Fakt mazec teda ....

Ja jen chci aby byly stejne sance pro vsechny ne jen pro "lidi" co muzou u grepa sedet nonstop .
 

Thasoss

Grepolis tým
Jenže musíš brát v potaz jednu věc - Grepolis není DK a DK vyvíjí jiný tým...
Jednou je tu možnost dovolené a na tom se nic měnit nebude... to by to musel být požadavek vícero komunit.
 

DeletedUser

Guest
Nebudu to číst celé a nevím, o co vlastně kaharinovi jde ( :) ), ale ne, my si účty na Lambdě nehlídáme, ač jsme za to pořád trestáni, přesně jak tu někdo od nás psal (svitadan, kaharin?), hráči dostali ban i ve chvíli, kdy jim někdo 1x na účet vlezl, aby nahodil dovolenou, když se něco stalo. Teď zase někdo dostal ban, bůh ví za co, nejspíš zase support něco vymyslel, počkám, až se dotyčný ukáže a přečte, za co to má (doufám, že se to píše, když se zabanovaný hráč přihlásí, ne?).

Také se mi líbí, jak nepřítel dostal perma ban s ochranou, opravdu běžný trest.

Ale abych nebyl OT, zástup má smysl a to přesně ve chvíli, jak píše Zorka - něco se stane. Modelová situace - hráč běžně hraje, občas dává dovolenou, pečlivě si to spočítá, dovolená dojde. Něco se stane - nejde net, musí někam odjet, zlomí si nohu - a pak má smysl "zástup".

A ne, nesouhlasím s některými, že se v tu chvíli má někdo jiný přihlásit na účet a zadat dovolenou (v mém modelovém případě to ani nejde, neb volné dny došly), protože na Lambdě v naší alianci by vlezl na cizí účet buď deb*l, nebo sebevrah.
 
prosím tě Thassosi můžeš mi vysvětlit jaký je rozdíl v tom když:
1) jede na mě utok, zazvoní mi mobil a můžu zburcovat ali
2) někdo mi mrkne na učet, nic tam nedělá, uvidí že něco jede, a zburcuje ali

prostě podle mého i tak je druhá verze proti první znevýhodněná protože ten dotyčný tam nebude pořád, oproti mobilu, který je připravený furt a jestli zase zmíníš dovolenou, tak začnu ječet:)
 

DeletedUser8283

Guest
Naprosto irelevantni plácání ehm ...

Jen mi nejde do hlavy kdo se kousnul a napad ohledne zastupce na uctu predschvalil k zamitnutí .....


PS: Takze zavyslaci co si kvuli grepu koupili chytrej foun maji porad vyhodu . (prakticky nemozne je chytnout mimo hru).

A prej ze je ten napad se zastupcem na uctu na nic pche .
(jak se tu psalo , jen jedinej človíček to tu pochopil spravne a to RITABEN. Díky ti za snahu)

Zajimalo by me jestli je to fér i pro hrace co trebas nemaji tuto moznost ...
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty stále nechápeš, o co kráčí... kdo je online celý den, má prostě výhodu, kterou mu nelze upřít... když už se rozhodl věnovat tolika svého času hře, má snad nárok na něco víc, ne?
Tobě se nejedná o zástup během dlouhodobé nepřítomnosti, ale o zastupování hráče kdykoli, když je offline. A to je volovina na entou, s prominutím :)
 

DeletedUser8283

Guest
Kdy sem tu napsal to co tu porad opakujete, ze mi jde jen o jedinou vec a to ze cituji :
ale o zastupování hráče kdykoli, když je offline

Ehm ehm toto je stale a porad dokola , neskutečný ...
 

DeletedUser

Guest
Takže když si to pro sebe shrnu.
-Hráč, co mi pošle sms z nemocnice, že je mimo net....má prostě smůlu. Dovolenou mu nahodit nemohu, jelikož bych porušovala Pravidla
- je tu šestistránková debata, která je naprosto k ničemu, jelikož zástup je předem zamítnut. Což mi od supportu přijde docela sprostý - hrajou si tu na to, že je zajímají názory hráčů a přitom mají jasno.
Hlavně, že si vymejšlíte pitomosti jako jsou ty bláznivý ostrovní mise, ale to, co hráči potřebují ignorujete.
Jen tak dál, ale nedivte se, že se vracíme ke starým osvědčeným Divokým kmenům
 

Thasoss

Grepolis tým
1) Nepleť si laskavě vývojářský tým se Support týmem... vývojáři něco napáchají, Tým si pak musí vyslechnout nadávky od hráčů. My s tímhle nemáme co dělat, bohužel, směr hry neovlivníme.

2) Ano, zástup a spousta jiných návrhů jsou předem zamítnuty, ale když nevíš proč, prosím, nejdřív se zeptej, jo? Buď jsou nerealizovatelné z nějakého důvodu (porušila by se rovnováha, kvůli maličkosti by se musela překopávat celá hra):např. centrální alianční sklad, škody napáchané počasím atp... nebo je už Němci zamítli, ale hráči je přesto dál navrhovali (např. onen zástup).

3) Divoké kmeny mají spousty hráčů (už jen proto, že to byla jedna z prvních browser her), tudíž není zapotřebí tolik naslouchat přáním hráčů, jako u Grepolisu (Hrdinové - i u nás byly speciální jednotky mnohokrát navrhnuty - opět jsou na seznamu zakázaných návrhů)... proto je méně komerční.
 

DeletedUser

Guest
Lidi já nejsem závislý na počítači přesto se zastanu jich a to proto, že v životě to tak prostě chodí. Můj nepřítel taky nenadává kvůli tomu, že já mám všech 5 premium funkcí a on ne. Je každého věc jestli zlatí nebo ne. A je každého věc jestli si koupí smartphone aby si mohl hlídat účet nebo jestli tam mrkne jen večer když přijde z práce.;)
 

DeletedUser

Guest
řekni 3 právníkům o výklad těchto pravidel a dostaneš 3 krát naprosto odlišný výklad někdy něco projde někdy ne přesně jak to citoval někdo dole zaleží zda si toho suport všimne a zda ten den ráno začal sexem nebo hádkou ... a taky záleží jaký suportér na to zrovna kouká dlouhodobě někteří na to dlabou někteří ne ....
 

DeletedUser8283

Guest
No kazdopadne porad nechapu jakej duvod v tydle hre predem zamítá aby se do hry pridalo zastupovani .....
Asi nejakej tydýt .
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru