• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

nejet v nocniku, tak to mate dole, pac jsem vedle, bohuzel i ja musim obcas hajinkat
kdyz jezdil hatchies na vulvula, tak jsem to pekne pohlidala
nocnik je ale svina, veru
 
Rly se taháš za triko když jezdíte v NB ? Byt tebou jdu se zahrabat metr pod zem a dělám že nejsem :)
A je to tu znovu. Nechceš poslat kapesníky na vybrečení? Nočník tu byl, je a bude. Jestli se někomu nelíbí, že na něj někdo útočí v noci, tak ať tu hru nehraje. Nevidím v pravidlech, že by to bylo zakázané.

Ale jako nejdřív by si mělo sáhnout na svědomí vedení vaší aliance. Nic proti vladovi jako osobě, ale všichni víme, že často nereaguje ani přes den. Dát ho na div bez žádných birek / deff země? To chce kuráž.
 
A je to tu znovu. Nechceš poslat kapesníky na vybrečení? Nočník tu byl, je a bude. Jestli se někomu nelíbí, že na něj někdo útočí v noci, tak ať tu hru nehraje. Nevidím v pravidlech, že by to bylo zakázané.

Ale jako nejdřív by si mělo sáhnout na svědomí vedení vaší aliance. Nic proti vladovi jako osobě, ale všichni víme, že často nereaguje ani přes den. Dát ho na div bez žádných birek / deff země? To chce kuráž.
Můžeš mi je klidně přivést děkuji ;)
Je to takové nepsané pravidlo ale to některým jedincům stále nedochází.


To víš když říkal že nic nepotřebuje ze to má ošefované :) a pak tohle neuděláš nic. Je to jen ponaučení pro příště ;)
 
A je to tu znovu. Nechceš poslat kapesníky na vybrečení? Nočník tu byl, je a bude. Jestli se někomu nelíbí, že na něj někdo útočí v noci, tak ať tu hru nehraje. Nevidím v pravidlech, že by to bylo zakázané.

Ale jako nejdřív by si mělo sáhnout na svědomí vedení vaší aliance. Nic proti vladovi jako osobě, ale všichni víme, že často nereaguje ani přes den. Dát ho na div bez žádných birek / deff země? To chce kuráž.
Je fakt že vlada na divu je sebevražda :)
 
Můžeš mi je klidně přivést děkuji ;)
Je to takové nepsané pravidlo ale to některým jedincům stále nedochází.


To víš když říkal že nic nepotřebuje ze to má ošefované :) a pak tohle neuděláš nic. Je to jen ponaučení pro příště ;)
Ano, to máš pravdu. Je to nepsané pravidlo.
Ale pokud je někdo... hodný kluk, tak občas hold to schytat musí. :)
 
je sranda jak tu píšeš že je to prasárna a kdo ví co, ale si pamatuji jak jsi mi na abdeře psala, že pokud nepřestanu utočit/pipat v noci tak zařídíš ve sve alianci, abych si už nezahral a nevyspal se, ale to je jen moje blbá připominka promin
Co to meleš? Psala jsem ti, že jestli nepřestaneš tak já začnu a to se ti nebude líbit :)
 
Nahoru