• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser

Guest
Podíval jsem se do historie editací příspěvku. Ke snížení velikosti písma z velikosti 6 na 3 skutečně došlo, stejně tak skutečně došlo i k odstranění textu, dle času úpravy ti to ale salupos smazala nevědomky. Oba jste upravovali příspěvek ve 20:50, jenže ona novou verzi příspěvku (tedy snížení velikosti písma, resp. přepsání číslice v BB kódu) uložila až po tobě, čímž vyšoupla tvou předchozí úpravu, jelikož oba jste editovali původní příspěvek. Pro vysvětlenou, ať se nerozjíždí zbytečná "diskuse". Onen text navrácen.

díky a salupos věř tomu že naštvat mě neni až tak snadný :p a nepřetahla si na sebe opravdu rozčarování co zdejší suport občas dokaže (ne každý asi) ale dokáže
 

DeletedUser10620

Guest
Myslím, že NON-GOLD server by asi neprošel :D, jelikož tak jako se vším je potřeba na všem profitovat, nic nejede bohužel zadarmo :/ Takže kdyby nebyly zlatky, tak by byly jiný micro transakce, které by zajišťovaly chod serveru jako takového.
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že NON-GOLD server by asi neprošel :D, jelikož tak jako se vším je potřeba na všem profitovat, nic nejede bohužel zadarmo :/ Takže kdyby nebyly zlatky, tak by byly jiný micro transakce, které by zajišťovaly chod serveru jako takového.

vsak ja toto beru. na Sigme me chodi zpravy typu zakakany zlatkar atd..

pokud mam hru rad tak vyvojare podporim, jako programator toto musim ocenit ;)
 

DeletedUser

Guest
A navíc tam ani nic latinsky nebylo... :)

:eek:) když nerozumíš ty, neznamená že nerozumí jiní :eek:)

no ono stačí, že já to vymažu, hráč se dovolá k tobě a bude tvrdit, že tam bylo něco jiného v domnění, že to nedokážeš zjistit :)

/A dokonce ten příspěvek můžu kdykoli vrátit z5. :)
Thasoss


hele piš si do svého příspěvku, salupos

Máte velká ústa -cituji /A dokonce ten příspěvek můžu kdykoli vrátit z5.

Thasoss
Vrat to sem a pochlub se :eek:)))


Solupos
mam problém s gramatikou, ale nejsem osel který pálí knihy protože nezná význam :D

.... už tě chápu kde si přišla na ty čarodějnice - ve středověku to bylo stejné ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to byla já, důvod fekální koment a popisování kam nám hráč leze, je pokus o flame s hráčem



V češtině není úplně neutrální výraz ani odborný termín. V hovorové řeči se mluví o vytření či utření - mytí zadku ,zadnice, řiti a vulgárně pak ******.


Nevzpomínám si že bych psal vulgárně - v reálu máš asi hodně problémů, aspon v imaginárním světě máš moc překroutit co se ti zlíbí.
Flame je malware, pozor - nezaměnovat s hoax :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10620

Guest
vsak ja toto beru. na Sigme me chodi zpravy typu zakakany zlatkar atd..

pokud mam hru rad tak vyvojare podporim, jako programator toto musim ocenit ;)

Přesně jak řikáš, to že koupíš zlatky, tak tím podpoříj vývojáře, je to jako u všech jiných her, tak nechápu proč se rozčilovat, že tu jsou zlatky :)) Dá se to hrát i bez zlatek, celý svět Pí jsem hrál bez zlatek a nikdy jsem neměl problém a celou dobu jsem byl v Top 100 možná to neni nejlepší, ale mě to stačilo :)
 

DeletedUser75

Guest
Tak jsem se bez zlatek také dostal na 450 místo v žebříčku, ne zde, ale na sk servru, svět pí, jde to v pohodě. Pár prcatých měst, něco surovin nakradu, a hra má spády.
Nesouhlasím s tím, že tuto hru lze hrát jen se zlatými.
 

DeletedUser10620

Guest
Přesně tak, jelikož i ten co zlatí potřebuje kolem sebe lidi kteří mu pomohou, tu nejde ani tak o zlatky, ale o kolektiv se kterým hraju a to je víc než nějaké zlatky :)
 

DeletedUser75

Guest
Dnes jsem poslal šneka na hráče, co sám potvrdil že zlatí, a stejně mu to nepomohlo. Vyřídil jsem ho prakticky zcela sám, a už sedím se šnekem. A nelitoval jsem ho, že dle svých informací utratil 4000 zlata, a postavil si polis o tisíc bodů větší. je to jen o zkušenostech, a kolektivu.
Dokonce jsem se naučil i nové slovenské nadávky, velice bohatý jazyk. :)
 

DeletedUser10620

Guest
Na slovácích, tam je srandy kopec, ale kvalitní hry se tammoc člověk asi nedočká, dle toho co jsem ta od některých slyšel :)
 
máš to jako všude, jsou dobří hráči a jsou špatní hráči... řekla bych, že to tak vyjde nastejno... měla jsem hodně do činění s těmi dobrými a pokud jedou, tak jsou skoro neporazitelní... ale povětšinou dojíždí na cholerickou povahu:)

zkusila jsem z srandy anglický server, kde jsem se ocitla v mini ali s holandany, madary apod... já anglicky neumím, takže co nepřeloží translator, tak to nevím:¨) kolikrát se nestačím divit co z něj vyleze... takže jsem byla poloviční, protože jsem nedokázala říci hráčům co po nich chci.. a na to jak chválili, že tenhle server je bitkařskej, tak nevím. jela proti nám velká ali, které jsem shodila asi 8 kolek a město mi vzali až v sobotu, kdy po 2 týdnech nepřetržitých utoků a bez podpory ali jsem už neměla armu a oni mi časovali 40 utoků na dvě města a to v noci... museli u toho sedět celou sobotní noc... no dokážu si představit lepší zábavu:)

ale ta souhra byla fascinující... ještě jsem neviděla, aby , když nepočítám shazování divů, se dohodlo 10 hráčů a sedělo u toho celou noc a časovali utoky...
 

DeletedUser9905

Guest
Možná se ti útočníci nalézali v trochu jiném časovém pásmu ;)
 

DeletedUser11238

Guest
Slovenský slovník vulgárnych slov nie je o moc bohatší od toho českého :D
 

DeletedUser10620

Guest
Taky pamatuju jedu gigantickou celodenní akci na Pí, kdy se nám Morituri pokusili vzít město, celý den ustavičně jezdili, na ukazateli svítilo přes 100 útoků, město přetékalo vojáky a MtS se né a né dostat dovnitř, když už se konečně prokousali přes skoro 10k birek (mezitim utopili mraky pozemky) tak přijeli do města kde na ně čekalo dalších 30k pozemky, na kterou už samozřejmě nestačili. Zatim největší mela co jsme kdy zažili. Od té doby nic většího nepodnikli a už probíhali jen menší šarvátky, bylo to fajn :)
 

DeletedUser10620

Guest
Nějaký novinky na Tau ? :D Je tu docela nuda, poslední dobou si nikdo nikde nechce psát :D

1304618376_tumbleweed-gif.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
právě se na téma piškotek, infekce, reseťáci snažím zjistit informace :)
 
Nahoru