• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Epsilon

DeletedUser

Guest
Sultán hraje i na
Thétě
Iótě
kappě
a mnoha dalších. Teď vám však řeknu jedno tajemství: Větrem se šušká, že hodlá začít na světě s názvem Psí
 

DeletedUser

Guest
nebo SZ:) ach jo:D proč se mě lidé ptají všude možně jen ne tam kde mají:D
 

DeletedUser

Guest
S dnešní aktualizací Síně slávy světa Epsilon přibylo hodně jmen, které jistě stojí za zmínku! Hráči orion12 se podařila překonat meta jednoho miliónu bodů. Hráč sparta33 si opět upevnil pozici ve útočných statistikách. A taktéž máme možnost poznat nového nejlepšího obránce tohoto světa, kterým je hráč Jeník007.

Všem za celý Grepo Team srdečně blahopřeji.

aj na toho utočim a už mi aj nejake mesta daroval :)
 

DeletedUser

Guest
není o čem nebatovat to se mi nelíbí! a tak se ptám jak jdou války a kolik procent životnosti tipujete komárům protože jsme se do nich pořádne pustili
 

DeletedUser5121

Guest
tak vy ste se do nich pustili,jo?:)¨tak ja vam davam tyden:)
 

DeletedUser

Guest
očividne nevíš jaké aliance se donich pustili co?protože se do nich pustili aliance styx,acheron a léthé takže nevím nevím kdo to vyhraje a zaznamenaly jsem uspěch:):)
 

DeletedUser

Guest
Zvláštní, takže se do nich pustili aliance plné duchů? :-D. Takové aliance nejsou.
 

DeletedUser

Guest
Už bylo na čase :-DD teď už je jen srovnat se zemí a zakopat a poslat do pekla kam patří
 

DeletedUser

Guest
Tak i tenhle svět už postihla ta choroba, která postihne všechny staré světy. Kromě pár aliancí na vrcholu žebříčku jsou tu hráči téměř neaktivní. Sám hraji v oblasti, kde jsme ve dvojici osamocení a bšude okolo nás jsou velké aliance - konkrétně trojaliance Styx/Achéron/Léthe a dělí se o místo se třemi kohortami. Snažit se sehnat nové lidi do aliance, aby člověk měl šanci proti těm velkým bojovat, to je sice hezké, ale nemožné splnit. Opravdu, strávil jsem náborem hodně dlouho a našel jsem tři lidi ochotné spolupracovat - jeden nakonec skončil s hraním, druhý byl zabrán dřív, než k nám přistoupil.
Tak sakra, pojďte někdo hrát tenhle svět, protože když je to svět jen pro prvních patnáct aliancí a ostatní mají smůlu, tak je to fakt nuda.
 

DeletedUser

Guest
ja si tedy nestěžuji, aktivní hráče mám, boje taky ....je furt co dělat...
Strong warriors :)
 

DeletedUser

Guest
patrně no jo....:)
i tak dělám nábor ted zkouším žrouty mnoho jich přešlo na thetu, moc jich nezůstalo, někteří přechází do jinych alianci :)
 

DeletedUser

Guest
no jo i prasatka ja měla největší odliv v zimě teď už je pohoda...
 
Nahoru