• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser

Guest
Bigu vidíš a to jsem si chtěla pokecat :)
Tady vidíš, že je to jen obrovská bublina, co čeká až praskne a říkám ti, to bude rána :)

jo a bigu, to co Oldřich citoval, napsala tvá spoluhráčka zde na fórum. Byla tu nějaká rozevlátá :)
To že to citoval není přece neslušné, on to citoval velmi slušně.
 

DeletedUser

Guest
jsme v kavárně,v té má vládnout uvolněná atmosféra,povím vám proto vtip:
To si takhle mezi Bílým domem a Kremlem zřídili faxový spojení.V prvním dni přišel do Kremlu fax s dotazem: "Kolik je u Vás průměrný kalorický příjem na obyvatele?"
Týden se nic neděje,a potom dojde do Bílýho Domu odpověď : " A vy zase mlátíte černochy!!! "

Přemýšlím,jestli to není spíš bajka,ale to asi ne,z tý by plynulo nějaký poučení...Asi opravdu vtip...

Závěrem bych se chtěl omluvit všem,kteří si tu platí drahý Prémium za to,že svým lehkovážným,drzým,cynickým a opovrženíhodným způsobem narušuji jejich jinak pohodovou hru. Promiňte.
 

DeletedUser

Guest
No když to tu Sultán nebo Jonik zamkl...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
míníte-li pokračovat v rýpání, obviňování a urážení tak to tu celé smažu a bude klid..

kavárna snese nějaký ten flame, každá podobná vyostřenější debata může být jako koření, ale koření má dodávat chuť, ne nahrazovat hlavní chod..
 

DeletedUser

Guest
Sultane,neměl jsem zájem pokračovat v rýpání a obviňování,chtěl jsem jen prolomit ledy,pokud to vyznělo jinak,sorry:-(
 

DeletedUser

Guest
to taky nebylo na Tebe.. neřešme, ledy prolomeny, venku je dvacet stupňů mrazu tak bach ať zas nezamrznou:)
 

DeletedUser

Guest
Stejně i já. Omlouvám se za své rejpání, ale ten First mě už opravdu lezl na nervy.

Škoda, že není možné ještě zmenšit písmo :p
 

DeletedUser7507

Guest
Joníku, nemáš pravdu. Tady nebyl prostor pro Bn. Tohle fórum si přivlastnili kordi a jejich nohsledové, viď beduine :)Už jen to co jsme si tu psali dříve. Na názor právo máš, i na to hrát, ale měl by jsi být nezaujatý a objektivní. Jsi rozumný, ale ne objektivní..

Málem jsem se z tohohle posmál(promin)-ale jak si na tuhle nejapnost přišla?Tak,že jsem jednou řekl že to není popularitou BN?
 

DeletedUser7507

Guest
Neco k staveni a deju kolem divu: a pro toho dalsiho pohadkare oldrichovce ..tady mas nase programky na vasi teorie pohadek :

Oldřichovec dnes v 14:24 hod.
Ahoj chlapi,
vím, jsme, tedy lépe řečeno, byli jsme ve válce.
Myslíte, že útočit ve věku dívů je rozumné?
Myslím, že v tomto světě vyhraje jen jeden a plýtvání silami na šarvátky poražených už není čas.
Takže myslím, že by bylo vhodné se soustředit na stavbu jednoho divu tak, aby nevyhráli unicorni a dosáhnout aspoň patového stavy.
Nemyslíte?


Ty nemysli a zacni uz konecne hrat co mas :) Timhle si urcite pomuzes ...a pak tu neco moralizuj :) a vykladej jak mi vsechny obesilame a spojujeme se snekym , a mate pak jen spoustu skaredych slov o nas .. my vas nesoudime a porad tu neco pisete o nas, bez nas

Toto souvisí s prográmky konkrétně jak?
A proč by neměl napsat dopis takového typu?
Mimochodem když jsi z kornu tak jak to víš-jediné co mě napadá je špech-což taky není zcela čestné(když celou dobu tvrdíte že jste andílci).
 

DeletedUser

Guest
Toto souvisí s prográmky konkrétně jak?
A proč by neměl napsat dopis takového typu?
Mimochodem když jsi z kornu tak jak to víš-jediné co mě napadá je špech-což taky není zcela čestné(když celou dobu tvrdíte že jste andílci).

jestli dovolíš,odpovím ti já. Šlo o dopis,který psal někdo někomu,pokud se k němu Unicorn dostal,mohlo to být i tak,že nám ho předal někdo,komu jsou naše metody méně odpudivé než pisatelovy.
Celou dobu jsme netvrdili,že nemáme špehy (tím netvrdím,že je máme), ale řeč byla o pomocných programech a jiných zařízeních,nejlepší z nich byl asi ten na ovládání systémových hodin v GREPU :)
 

DeletedUser

Guest
Rád bych pogatuloval SULTANOVI k povýšení a k získání titulu Tyran. Grat a užívej ho s maximálním nasazením ;)
 

DeletedUser

Guest
Nebyl :p Ale pokud budeš rejpat, mám tu spešl titul a jako bonus k němu i obrázek trojhlavýho psa :D
 

DeletedUser

Guest
Dnešním dnem se UNICORN stal vítězem světa Theta. Rád bych touto cestou poděkoval všem příznivcům ,ale i protivníkům,bez jejichž snažení bychom se patrně nikdy nevybičovali k takové surkové smršti. Díky,bobbyc
 

DeletedUser8066

Guest
Nezapoměl jsi poděkovat i jiným skrytým příznivcům?
Cha

Miluju ironii, obzváště tu, na kterou skočí kdejaký jouda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Děkujeme i jiným skrytým příznivcům za to že nám držely palce.
Nebýt našich věrných fanoušků tak by jsme to tak rychle nezvládly..
 
Nahoru